Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
moja kilkuletnia przygoda z ankietami - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: moja kilkuletnia przygoda z ankietami (/Temat-moja-kilkuletnia-przygoda-z-ankietami-136875)



RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - 11natinka11 - 13-04-2019 09:29

(13-04-2019 00:41)xScigajx napisał(a):  Mi także udało się drugi raz wygrać w forum philipsa 85 zł l.A jeszcze mam pytanie czy ktoś jest w forum marki H&M?Co trzeba robić żeby udało się coś zarobić.I jak to po prostu ogólnie wygląda?

Ja jestem od 2 dni. Zdziwiłam sie bardzo jak po 2 lub 3 tygodniach od ankiety rekrutacyjnej dostałam email z zaproszeniem do forum, a juz straciłam nadzieję, że dostanę. Sama jeszcze za dobrze nie wiem jak tam płacą. Po prostu tam odpowiada sie na rózne pytania moderatorów.
Jestem też w 2 innych forach cspace czyli wizja orange i electrolux.
W wizja orange to 100 najaktywniejszych co miesiąc dostaje po 22zł plus dodatkowe nagrody a w electrolux na razie kilka razy rózne nagrody dla iluś tam najlepszych.

(13-04-2019 09:27)kamys0 napisał(a):  Ja jestem w H&M ale też nie wiem, co tam robić. Philips ma już chyba wykute na blachę ten sam repertuar osób wygranych. Daliby szansę innym.

raczej to ręcznie nie jest podliczane tylko komputer liczy, kto najbliżej poprawnych odpowiedzi


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - kamys0 - 13-04-2019 10:05

(13-04-2019 09:29)11natinka11 napisał(a):  raczej to ręcznie nie jest podliczane tylko komputer liczy, kto najbliżej poprawnych odpowiedzi
To jakoś dziwnie liczy, że prawie zawsze ta sama "elyta" wygrywa beka


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - szkrot - 13-04-2019 12:11

Clic zaliczyło wczoraj o 1 w nocy trzy ankiety ,łącznie na 3,20 dolara Smile czemu pisze ? Bo juz zwątpiłem w ten nowy peanut labs i myślę nie będę tam klikal ,jak klikam i nic nie ma nigdy a tu wpadło i to jaki piękny wysyp borowikow raptownie ,wiec warto Smile


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - kamys0 - 13-04-2019 12:58

Ja dziś też mam na raz 4 ankiety.


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - szkrot - 13-04-2019 13:06

(13-04-2019 12:58)kamys0 napisał(a):  Ja dziś też mam na raz 4 ankiety.

Pisałem ci ze do clix trzeba miec cierpliwość ,bo moze być zero ankiet wszędzie przez dwa tyg a potem w tydzień 10 dolarow Smile


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - seti-bb - 13-04-2019 13:43

kto poda link na tego philipsa ?


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - Marta. - 13-04-2019 13:58

(13-04-2019 00:41)xScigajx napisał(a):  Mi także udało się drugi raz wygrać w forum philipsa 85 zł l.A jeszcze mam pytanie czy ktoś jest w forum marki H&M?Co trzeba robić żeby udało się coś zarobić.I jak to po prostu ogólnie wygląda?
Gratulacje Smile Również jestem w forum H&M i trzeba tam odpowiadać na wpisy, w których zawsze znajduje się zawarte pytanie. Dodatkowo można brać udział w "szybkich ankietach" oraz dyskusjach. Jeśli chodzi o płatność to najprawdopodobniej każdy aktywny uczestnik uzyska wynagrodzenie za udział.



RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - seti-bb - 13-04-2019 14:21

(13-04-2019 13:58)Marta. napisał(a):  
(13-04-2019 00:41)xScigajx napisał(a):  Mi także udało się drugi raz wygrać w forum philipsa 85 zł l.A jeszcze mam pytanie czy ktoś jest w forum marki H&M?Co trzeba robić żeby udało się coś zarobić.I jak to po prostu ogólnie wygląda?
Gratulacje Smile Również jestem w forum H&M i trzeba tam odpowiadać na wpisy, w których zawsze znajduje się zawarte pytanie. Dodatkowo można brać udział w "szybkich ankietach" oraz dyskusjach. Jeśli chodzi o płatność to najprawdopodobniej każdy aktywny uczestnik uzyska wynagrodzenie za udział.
podajcie linka Big Grin


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - kamys0 - 14-04-2019 15:17

@seti-bb https://hm.cspace.com/studio/ ale to też jest panel na zaproszenie, które można znaleźć w jakiejś ankiecie. Wczoraj widziałam było w ankiecie w lifepoints. Ja już tam jestem.


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - kamys0 - 15-04-2019 15:30

Czy ktoś w ogóle dostał ostatnio wypłatę z Zymetrii lub ich podobnych serwisów (Bankosfera, Klub Internatów)? Bo ja już miesiąc czekam i nic. Nie ma z nimi w ogóle kontaktu na mejla, za 4-dniowe badanie też nie otrzymała z innymi punktów i wypłaty.