Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
moja kilkuletnia przygoda z ankietami - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: moja kilkuletnia przygoda z ankietami (/Temat-moja-kilkuletnia-przygoda-z-ankietami-136875)



RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - kamys0 - 10-04-2019 13:03

@11natinka11 ale to się na paypal wypłaca ten nowy panel, czy jak?


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - 11natinka11 - 10-04-2019 14:17

(10-04-2019 13:03)kamys0 napisał(a):  @11natinka11 ale to się na paypal wypłaca ten nowy panel, czy jak?

wychodzi na to, że przez synorewards jak w surveyo24 a synorewards jest pośrednikiem płatności, ale jeszcze się nie rozeznałam w w tym

(10-04-2019 12:53)Agusek76 napisał(a):  To właśnie o tym pisałam - ja nie mam możliwości sprawdzenia stanu punktów na surveyo24, bo wtedy automatycznie przechodzi na synorewards. Magia ...

no jest to dziwne, ale to chyba taki posrednik, chociaż dla mnie to zbędne i tylko utrudnienie.
Dawniej globaltestmarket a teraz lifepoinpanel tez płaci przez pośrednika czyli tzw perks, ale tam mozna normalnie sprawdzać punkty i zlecac wypłatę na panelu


P.s na prolific własnie uciekła mi ankieta za 2,66 funta, a było tylko 1 miejsce


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - szkrot - 10-04-2019 15:09

Mobrog wypłacili w sekundę na skrill kasę ,chyba automat jakis maja Smile


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - Agusek76 - 10-04-2019 17:31

Dobra wiecie co - w ciągu dwóch dni nie zaliczyło mi na surveyo24 po raz drugi ankiety (obie takie solidne), piszę żebyście wiedzieli, że z nimi jest coś nie halo.


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - 11natinka11 - 11-04-2019 08:59

(10-04-2019 17:31)Agusek76 napisał(a):  Dobra wiecie co - w ciągu dwóch dni nie zaliczyło mi na surveyo24 po raz drugi ankiety (obie takie solidne), piszę żebyście wiedzieli, że z nimi jest coś nie halo.

Mnie to w ogóle z prawie wszystkich odrzuca, niestety ciagle maja coś nie tak. Wczoraj im napisałam o tej wypłacie i jak to teraz z tymi 2 panelami, a zaraz im napiszę, że jak się nie poprawią to straca panelistów, bo juz na forum o nich źle piszą, a często widzę ich reklamy na stronach w reklamach google.


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - szkrot - 11-04-2019 09:38

(11-04-2019 08:59)11natinka11 napisał(a):  
(10-04-2019 17:31)Agusek76 napisał(a):  Dobra wiecie co - w ciągu dwóch dni nie zaliczyło mi na surveyo24 po raz drugi ankiety (obie takie solidne), piszę żebyście wiedzieli, że z nimi jest coś nie halo.

Mnie to w ogóle z prawie wszystkich odrzuca, niestety ciagle maja coś nie tak. Wczoraj im napisałam o tej wypłacie i jak to teraz z tymi 2 panelami, a zaraz im napiszę, że jak się nie poprawią to straca panelistów, bo juz na forum o nich źle piszą, a często widzę ich reklamy na stronach w reklamach google.

Ja przez tydzień ,7 ankiet zaliczonych wiec akurat na odwrót

Panie studentch i swpanel to to samo ? Czemu maja dwie strony ?


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - 11natinka11 - 11-04-2019 10:04

(11-04-2019 09:38)szkrot napisał(a):  
(11-04-2019 08:59)11natinka11 napisał(a):  
(10-04-2019 17:31)Agusek76 napisał(a):  Dobra wiecie co - w ciągu dwóch dni nie zaliczyło mi na surveyo24 po raz drugi ankiety (obie takie solidne), piszę żebyście wiedzieli, że z nimi jest coś nie halo.

Mnie to w ogóle z prawie wszystkich odrzuca, niestety ciagle maja coś nie tak. Wczoraj im napisałam o tej wypłacie i jak to teraz z tymi 2 panelami, a zaraz im napiszę, że jak się nie poprawią to straca panelistów, bo juz na forum o nich źle piszą, a często widzę ich reklamy na stronach w reklamach google.

Ja przez tydzień ,7 ankiet zaliczonych wiec akurat na odwrót

Panie studentch i swpanel to to samo ? Czemu maja dwie strony ?

Myślę że to błędy techniczne niektórych kont bo kiedyś też mi nie zaliczalo w ogóle poleconych to ich informatyk sprawdził i znalazł błędy w koncie i to naprawili. Tylko dziwi mnie to że kiedyś szybciej na meile odpowiadali.
W sumie widzę że kilku poleconych ma dużo ankiet.

Tak studentswatch i swpanel to te same panele i nie wiem czemu tak mają

Szkrot widzę, że Ty ładnie tych ankiet robisz w wielu panelach

Jakby co jest na clixsense bardzo przyjemna ankieta o smakach do papierosów elektronicznych i całą ankiete ok 10 min kilka stron podaja rózne smaki i wybierasz na ile chętnie byś kupił takie smaki, a potem tylko kilka pytań o papierosach elektronicznych.
Miałam ta ankietę 2 razy, ale zrobiłam raz za 0,96$ i z drugiej odrzuciło, teraz wyczyściłam ciasteczka to może jeszcze sie na nia załapię


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - szkrot - 11-04-2019 10:15

Mi ostatnio dali dwa razy na clix ankietę o farbach a potem anulowali kasę za dubla , niby nie napisali czemu ale sie donyslamv


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - kamys0 - 11-04-2019 11:06

Ja już dawno stwierdziłam, że surveyo to scam, ale pewna osoba nie chciała mnie słuchać. Ten się śmieje, kto się śmieje ostatni. Ja mam zawsze dobrego czuja do oszustów z paneli. Bynajmniej ja już nie tracę na nich czasu, innych nie żałuję, skoro na życzliwość reagują alergią.


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - szkrot - 11-04-2019 12:00

Teraz na survey24 miałem ankietę o paczkach i kawy zbożowe ,paczkomaty zaliczyło a kawa ? Dziękujemy za wypełnienie a na końcu servey błąd i nie zaliczyło !!! A jeszcze musiałem im robić fotkę inki z domu