Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
moja kilkuletnia przygoda z ankietami - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: moja kilkuletnia przygoda z ankietami (/Temat-moja-kilkuletnia-przygoda-z-ankietami-136875)



RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - Agusek76 - 15-03-2019 09:29

Potwierdzam - przelew ze Skrilla na swoje konto bankowe to przeszło 23 zł tak że to baaardzo marny interes Sad W tej chwili jestem na etapie poszukiwania jakiegoś mniej złodziejskiego systemu.


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - Kryspin - 15-03-2019 10:01

(15-03-2019 09:29)Agusek76 napisał(a):  Potwierdzam - przelew ze Skrilla na swoje konto bankowe to przeszło 23 zł tak że to baaardzo marny interes Sad W tej chwili jestem na etapie poszukiwania jakiegoś mniej złodziejskiego systemu.

ja ze skrilla wymieniłem pieniądze tu na forum. Ostatnio zapłaciłem coś ok 2,71 zł.


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - Agusek76 - 15-03-2019 10:24

To tak łopatologicznie proszę, jak dziecku - jak to na forum?

aaa może być na priv, bo nie wiem czy 11natinka11 nie przeklnie nas do drugiego pokolenia wstecz za zaśmiecanie jej dziennika Tongue


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - seti-bb - 15-03-2019 15:36

(15-03-2019 10:24)Agusek76 napisał(a):  To tak łopatologicznie proszę, jak dziecku - jak to na forum?

aaa może być na priv, bo nie wiem czy 11natinka11 nie przeklnie nas do drugiego pokolenia wstecz za zaśmiecanie jej dziennika Tongue
też łopatologicznie poproszę.
Kryspin dzieki za odpowiedź
Agusek76 dzieki za odpowiedź i czy dasz rade wrzucić jakiś fote

Ale swoją droga dziwnie nie wyczytałem takiej sumy nigdzie za przelew


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - 11natinka11 - 15-03-2019 19:59

(15-03-2019 15:36)seti-bb napisał(a):  
(15-03-2019 10:24)Agusek76 napisał(a):  To tak łopatologicznie proszę, jak dziecku - jak to na forum?

aaa może być na priv, bo nie wiem czy 11natinka11 nie przeklnie nas do drugiego pokolenia wstecz za zaśmiecanie jej dziennika Tongue
też łopatologicznie poproszę.
Kryspin dzieki za odpowiedź
Agusek76 dzieki za odpowiedź i czy dasz rade wrzucić jakiś fote

Ale swoją droga dziwnie nie wyczytałem takiej sumy nigdzie za przelew

Ja wiem o co chodzi i może uda mi sie wytłumaczyć.
Oprócz wysyłania z procesora na konto mozna także komuś na ten sam procesor wysłać np ze swojego skrilla na czyjegoś skrilla lub z paypal na paypal.
Niektóre osoby na forum deklarują chęć wymiany pomiędzy procesorami za mały procent. Czyli Ty masz na skrillu a inna osoba np na paypal. Ty wysyłasz ze swojego skrilla na kogoś skrilla, a ktoś w zamian Ci wysyła np na paypal po odliczeniu małej prowizji. Wszystko mozna sie ugadać w wiadomościach pywatnych z osobami co to proponuja i np w dziale ogłoszenia na forum czy wymiany mozna znaleźć takie osoby. Przeważnie do wymiany pomiędzy procesorami wystarczy podać sam meil.


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - xScigajx - 15-03-2019 21:00

A jak tam co miesięczny quiz z grupy badawczej PHILIPSA?
Bo ja dzisiaj dostałem nagrodę wysokości 85 zł Huh


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - Agusek76 - 15-03-2019 21:14

Gratuluję i "zazdraszczam" Big Grin jak się tam dostać i dlaczego ja też nie mogęRolleyes


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - ggusiaja - 15-03-2019 21:34

(15-03-2019 21:00)xScigajx napisał(a):  A jak tam co miesięczny quiz z grupy badawczej PHILIPSA?
Bo ja dzisiaj dostałem nagrodę wysokości 85 zł Huh

Gratuluję, mi jak w zeszłym miesiącu wpadła nagroda w wysokości 21zł.Smile


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - obey93 - 15-03-2019 21:40

(15-03-2019 21:00)xScigajx napisał(a):  A jak tam co miesięczny quiz z grupy badawczej PHILIPSA?
Bo ja dzisiaj dostałem nagrodę wysokości 85 zł Huh

Również gratuluję Big Grin, ja też 21, ale się cieszę, bo nie jestem dobry w te quizy i się nawet nie spodziewałem Wink.


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - kamys0 - 15-03-2019 21:46

Czyli jak zwykle "trójca święta". Co miesiąc praktycznie te same osoby we wszystkich panelach wygrywają. Nic nowego.