Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
moja kilkuletnia przygoda z ankietami - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: moja kilkuletnia przygoda z ankietami (/Temat-moja-kilkuletnia-przygoda-z-ankietami-136875)



RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - Martuskaa1919 - 05-03-2019 11:12

Znacie jeszcze jakieś inne panele badawcze z routerem OW oprócz Clixsense i nieszczęsnego green panthera? BTW. zaczyna mnie już irytować ten brak Opinion World...


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - szkrot - 05-03-2019 11:22

Clisense tylko zostawili jeden router i drugi jakis zagraniczny co nie działa ,jakas kicha ostatnio


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - Martuskaa1919 - 05-03-2019 11:39

(05-03-2019 11:22)szkrot napisał(a):  Clisense tylko zostawili jeden router i drugi jakis zagraniczny co nie działa ,jakas kicha ostatnio

Router OW ma wrócić do Clixsense, napisali mi i wielu innym osobom, że wkrótce wróci, ale nie chcą podać ani powodu zabrania go ani terminu powrotu Wink


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - 11natinka11 - 05-03-2019 12:07

(05-03-2019 11:12)Martuskaa1919 napisał(a):  Znacie jeszcze jakieś inne panele badawcze z routerem OW oprócz Clixsense i nieszczęsnego green panthera? BTW. zaczyna mnie już irytować ten brak Opinion World...

Może spróbuj keeprewarding z sygnaturki ggusi co udziela sie w moim dzienniku. Ona na tej stronie tez robi sporo ankiet, tam rózne oferty tez poza ankietami


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - Martuskaa1919 - 05-03-2019 13:36

(05-03-2019 12:07)11natinka11 napisał(a):  
(05-03-2019 11:12)Martuskaa1919 napisał(a):  Znacie jeszcze jakieś inne panele badawcze z routerem OW oprócz Clixsense i nieszczęsnego green panthera? BTW. zaczyna mnie już irytować ten brak Opinion World...

Może spróbuj keeprewarding z sygnaturki ggusi co udziela sie w moim dzienniku. Ona na tej stronie tez robi sporo ankiet, tam rózne oferty tez poza ankietami

Tam już jestem i szału nie ma Wink Zresztą coś strona im nie działa, a może to u mnie, od paru dni biały ekran. Na każdej przeglądarce i komputerze. Może padli hmm.

Jednak nastawiam się, że Clix szybko się ogarnie, bo dał mi po tyłku i moim refkom. Dopiero teraz widzę, ile ankiet było z samego OW.. koszmar.


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - ggusiaja - 05-03-2019 14:11

Widziałam, że w surveyo24 Paypal wróciłSmile

Co do keeprewarding to mi strona działa, ale fakt czasem jest lepiej czasem gorzej z ankietami, ale tak jest wszedzieSmile


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - 11natinka11 - 05-03-2019 19:12

Dzisiaj zrobione ankiety

ze studentswatch za 2pkt
z clixsense za 0,93$
z panelu bo za 50pkt
Pouzupełnianie troche w społecznościach badawczych.

A teraz sie szykuje do kina, wiec wczesniej wpis dałam.


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - adam_per - 05-03-2019 19:36

jak widze klub kantar coraz lepiej sie zapowiada, rozkręca, o wiele bardziej warto tam być, wiecej płacą, lepsze ankiety, zobaczymy z wypłatami, ale jak tak bedzie sie zapowiadał to przeniosę sie tam w wiekszosci, słabsze panele bede mnej odwiedzał, mniej angażował się... KLUB KANTAR DUUZY PLUS...
............................................
zauważyliście, chyba nie tylko i-Say daje ankiety z panelu o domenie .ru czyli rosyjskiej, było wiele afer, "szpiegowania", hakerstwa z różnymi rosyjskimi rzeczami od antywirusa po kradzież danych, wyłudzanie, nie wiem, gdzieś zerknę w tej sprawie w fora, zabezpieczenia...
...........................................................
Natinka, gratulacje, wciąż lepiej i wyzej mierzysz...


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - elrybakov1 - 06-03-2019 10:20

Cześć wszystkim, ile czekaliście na przelew z Kantaru oraz przelew na Paypal z Ipsos?


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - Kryspin - 06-03-2019 10:44

(06-03-2019 10:20)elrybakov1 napisał(a):  Cześć wszystkim, ile czekaliście na przelew z Kantaru oraz przelew na Paypal z Ipsos?

Kantar przelewy robi 1 i 15 dnia miesiąca z ipsos różnie ale zawsze ponad 4 tygodnie