Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
moja kilkuletnia przygoda z ankietami - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: moja kilkuletnia przygoda z ankietami (/Temat-moja-kilkuletnia-przygoda-z-ankietami-136875)



RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - adgjm - 24-02-2019 11:21

Ja ten dzienniczek wypełniałem przez ostatnie dwa tygodnie.Jeszcze tylko dzisiaj i jutro i koniec.


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - ggusiaja - 24-02-2019 11:52

Wczoraj miałam 2 ankiety z Kantaru, jedną udało się zaliczyć a do drugiej się nie dostałam i pewnie to była ta z dzienniczkiem, no cóż trudno.


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - 11natinka11 - 24-02-2019 13:03

(24-02-2019 08:51)xScigajx napisał(a):  Wczoraj dostałem ankietę z Klubu Kantar na kolejny dzieniczek ktory zacznie się od 26.02. I przewiduje za zrobienie go w całości aż 1000 punktwo.
Czy ktoś dostał się jeszcze?

Czy ta ankieta sie nazywała Apel? Ja ją niestety od razu nie wypełniłam, a dostałam w piatek wieczorem i chciałam w weekend wypełnic i juz nieaktywna


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - Agusek76 - 24-02-2019 13:18

Mam pytanie co do greenpanthera czy też macie tak, że nie naliczają za ankiety do końca zrobione? Mam już tak z dwie do tyłu plus nie naliczone za zapisanie się 5$ i niestety pisanie do nich niewiele pomaga.


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - seti-bb - 24-02-2019 15:13

Pojawiaja się jakies ankiety w weekend bo nie wiem czy mam zagladać ?


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - xScigajx - 24-02-2019 20:39

(24-02-2019 13:03)11natinka11 napisał(a):  
(24-02-2019 08:51)xScigajx napisał(a):  Wczoraj dostałem ankietę z Klubu Kantar na kolejny dzieniczek ktory zacznie się od 26.02. I przewiduje za zrobienie go w całości aż 1000 punktwo.
Czy ktoś dostał się jeszcze?

Czy ta ankieta sie nazywała Apel? Ja ją niestety od razu nie wypełniłam, a dostałam w piatek wieczorem i chciałam w weekend wypełnic i juz nieaktywna

Nie ankieta nazywała się Colombo.I była za 10 punktów. Dzienik zaczyna się od 26.02.


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - olesh - 24-02-2019 20:41

@Agusek76 Też mam problemy z zieloną panterą.
Z tego co widzę to mało kto to poleca. Jakie macie o niej opinie. Obecnie podchodzę do tych ankietach z dystansem i robię je wyrywkowo.


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - 11natinka11 - 24-02-2019 20:57

(24-02-2019 13:18)Agusek76 napisał(a):  Mam pytanie co do greenpanthera czy też macie tak, że nie naliczają za ankiety do końca zrobione? Mam już tak z dwie do tyłu plus nie naliczone za zapisanie się 5$ i niestety pisanie do nich niewiele pomaga.

Nie wiem czy to ma cos wspólnego, ale część poleconych mam jako tak jakby niezweryfikowanych nie wiem czy to może o to chodzi że nie dostali linku aktywacyjnego czy może profilu nie wypełnili.
Jak jesteś moim poleconym to moge zobaczyć czy mam Cię jako "approved" ale podaj imie i datę rejestracji.

(24-02-2019 20:41)olesh napisał(a):  @Agusek76 Też mam problemy z zieloną panterą.
Z tego co widzę to mało kto to poleca. Jakie macie o niej opinie. Obecnie podchodzę do tych ankietach z dystansem i robię je wyrywkowo.

Ja tez wyrywkowo z tego względu, że mam konkurencje z clixsense i jak robię ankiety w clixsense to potem nie mam w greenpanthera, ale przewaznie 3 razy w roku mam tam wypłaty


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - Agusek76 - 24-02-2019 21:29

(24-02-2019 20:57)11natinka11 napisał(a):  
(24-02-2019 13:18)Agusek76 napisał(a):  Mam pytanie co do greenpanthera czy też macie tak, że nie naliczają za ankiety do końca zrobione? Mam już tak z dwie do tyłu plus nie naliczone za zapisanie się 5$ i niestety pisanie do nich niewiele pomaga.

Nie wiem czy to ma cos wspólnego, ale część poleconych mam jako tak jakby niezweryfikowanych nie wiem czy to może o to chodzi że nie dostali linku aktywacyjnego czy może profilu nie wypełnili.
Jak jesteś moim poleconym to moge zobaczyć czy mam Cię jako "approved" ale podaj imie i datę rejestracji.

(24-02-2019 20:41)olesh napisał(a):  @Agusek76 Też mam problemy z zieloną panterą.
Z tego co widzę to mało kto to poleca. Jakie macie o niej opinie. Obecnie podchodzę do tych ankietach z dystansem i robię je wyrywkowo.

Ja tez wyrywkowo z tego względu, że mam konkurencje z clixsense i jak robię ankiety w clixsense to potem nie mam w greenpanthera, ale przewaznie 3 razy w roku mam tam wypłaty
A to nie tak - nie jestem przez Ciebie polecona, przychodzi sporo ankiet,do części się kwalifikuję, do części nie (wiadomo) ale niestety płatność za nie już nie bardzo przychodzi. Też widzę, że clixsense bardziej solidny, chyba całkiem zrezygnuję z greenpanthera bo szkoda czasu.


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - Marta. - 25-02-2019 00:59

(24-02-2019 21:29)Agusek76 napisał(a):  
(24-02-2019 20:57)11natinka11 napisał(a):  
(24-02-2019 13:18)Agusek76 napisał(a):  Mam pytanie co do greenpanthera czy też macie tak, że nie naliczają za ankiety do końca zrobione? Mam już tak z dwie do tyłu plus nie naliczone za zapisanie się 5$ i niestety pisanie do nich niewiele pomaga.

Nie wiem czy to ma cos wspólnego, ale część poleconych mam jako tak jakby niezweryfikowanych nie wiem czy to może o to chodzi że nie dostali linku aktywacyjnego czy może profilu nie wypełnili.
Jak jesteś moim poleconym to moge zobaczyć czy mam Cię jako "approved" ale podaj imie i datę rejestracji.

(24-02-2019 20:41)olesh napisał(a):  @Agusek76 Też mam problemy z zieloną panterą.
Z tego co widzę to mało kto to poleca. Jakie macie o niej opinie. Obecnie podchodzę do tych ankietach z dystansem i robię je wyrywkowo.

Ja tez wyrywkowo z tego względu, że mam konkurencje z clixsense i jak robię ankiety w clixsense to potem nie mam w greenpanthera, ale przewaznie 3 razy w roku mam tam wypłaty
A to nie tak - nie jestem przez Ciebie polecona, przychodzi sporo ankiet,do części się kwalifikuję, do części nie (wiadomo) ale niestety płatność za nie już nie bardzo przychodzi. Też widzę, że clixsense bardziej solidny, chyba całkiem zrezygnuję z greenpanthera bo szkoda czasu.
Jeżeli mogę się wtrącić, to w greenpanthera wynagrodzenie za wypełnione i ukończone ankiety zawsze naliczane jest z opóźnieniem i jest to u nich normalne. Przeważnie czas oczekiwania wynosi 3-7 dni, ale może przedłużyć się do dwóch tygodni. Nie zdarzyło mi się jednak, aby czegoś nie doliczyli.