Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
moja kilkuletnia przygoda z ankietami - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: moja kilkuletnia przygoda z ankietami (/Temat-moja-kilkuletnia-przygoda-z-ankietami-136875)



RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - Kryspin - 21-02-2019 13:19

dzwonili do mnie z epanel czy chce wziąć udział w ankiecie telefonicznej która potrwa 40 min za 50 zł Big Grin i w poniedziałek o 11 zadzwonią Smile


co do zamkniętego forum nie będzie opcji zapraszania znajomych ale jest inna opcja że znajomi mogą się dostać do zamkniętego forum Smile


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - robert18324 - 21-02-2019 14:11

(21-02-2019 13:19)Kryspin napisał(a):  dzwonili do mnie z epanel czy chce wziąć udział w ankiecie telefonicznej która potrwa 40 min za 50 zł Big Grin i w poniedziałek o 11 zadzwonią Smile


co do zamkniętego forum nie będzie opcji zapraszania znajomych ale jest inna opcja że znajomi mogą się dostać do zamkniętego forum Smile

też jestem na tym forum. Nie podawaj wszystkim tego jak się można dostać. Szczególnie dla 3 osób z tego forum którzy aktywność będą sobie nabijać odpisując na swoje komentarze jak to ma miejsce na forum philipsa. Im więcej osób na forum tym gorzej. Mimo że w regulaminie jest napisane że 50 zł dostanie każda aktywna osoba która wypowiada się wyczerpująco na tematy moderatorki.


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - kamys0 - 21-02-2019 14:14

@robert18324 właśnie o tym pisałam. Co Wy się tak boicie konkurencji? Big Grin


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - ggusiaja - 21-02-2019 14:40

Wasze posty świadczą o tym, że to Wy boicie się konkurencji i tego, że tych nagród nie dostaniecie. Poza tym w niektórych społecznościach nie dostaje się nagród za nabijanie postów, jak to robią niektórzy szczególnie 1 osoba. Dostaje się natomiast za pomysł, ciekawe rozwiązania. Przykładem może byc tu Electrolux. Mam wrażenie, ze przemawia przez Was zazdrość. A pamiętam jak często osoby z tego forum potrafią sobie gratulować, choć same nic nie dostały. Wprowadzacie tym samym bardzo niezdrową i przykrą atmosferę.


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - Kryspin - 21-02-2019 15:05

robert18324 nie ważne ile osób będzie na forum regulamin mówi jasno

Aby dostać wynagrodzenie, Użytkownicy powinni jakościowo wypowiedzieć się w co najmniej połowie wszystkich wątków zamieszczonych w danym miesiącu, w terminie ustalanym na bieżąco przez Prowadzącego. Wypowiedzi Uczestników będą oceniane przez Prowadzącego pod kątem ich długości i wyczerpującego charakteru.


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - 11natinka11 - 21-02-2019 15:25

Myślę, że ta niezdrowa konkurencja sie zrobiła przez te dodatkowe nagrody dla iluś tam wybranych za najlepsze pomysły w tych społecznościach, bo oprócz stałych nagród sa tez czasem dodatkowe dla wybranych, ale nie wszystkich.
I to nie od nas zalezy ile osób bedzie w takiej społeczności, bo nawet jak my sobie róznych cynków nie damy to i tak taki panel sam sobie znajdzie uzytkowników, chociażby przez zlecenia ankiet


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - chincyk - 21-02-2019 15:34

To co napisał "robert18324" smutne...


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - kamys0 - 21-02-2019 15:39

@ggusiaja w pełni się z Tobą zgodzę. To miałam na myśli. Po co się tak denerwować i robić taki wyścig szczurów? Ja już tą atmosferę widzę od pewnego czasu, a te skasowane posty na panelu, o których wspomniałaś też były tego przykładem bo ktoś chciał mnie nieregulaminowo i w brzydki sposób zdeklasować i ja sama to zgłosiłam do admina. Jest to smutne, że ludzie dla pieniędzy posuwają się do takich rzeczy i wprowadzają nerwowe klimaty...


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - GrzegorzAnkieter - 21-02-2019 21:38

(21-02-2019 10:57)kamys0 napisał(a):  Ja uważam, że mobrog i profilic to strata czasu.

Co do Mobrog to całkowicie się zgodzę. Natomiast Prolific to moim zdaniem jeden z porządniejszych paneli.


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - 11natinka11 - 21-02-2019 22:29

Dzisiaj zrobiłam 3 ankiety, bo dużo dnia byłam zajeta ustawieniami w taty nowym telefonie i nawet przez to nie byłam na komputerze w czasie kiedy były ankiety na prolific

Dzisiaj zrobiłam ankiety:
ankieta clixsense za 0,43$ - stan konta 17,89$
ankieta badanie opinii 20 pkt - stan konta 254pkt
ankieta bankosfera 20pkt - stan konta 136pkt

Zleciłam dzis tez wypłatę 50zł z opinie Smile

Właśnie dostałam moja drugą wypłatę z twitch follow Smile

[Obrazek: twitch21-02.png]