Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
moja kilkuletnia przygoda z ankietami - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: moja kilkuletnia przygoda z ankietami (/Temat-moja-kilkuletnia-przygoda-z-ankietami-136875)



RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - seti-bb - 20-02-2019 18:05

Witam jetem tu nowy czytam wasze posty i postanowiłem się pobawić z tymi ankietami wypełniłem już pare ale nie poki mnie mobrog wypełniłem ankiete i nic nie dostałem .Czy tam pojawiaja sie pieniądze opóźnieniem


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - Kryspin - 20-02-2019 18:54

(20-02-2019 18:05)seti-bb napisał(a):  Witam jetem tu nowy czytam wasze posty i postanowiłem się pobawić z tymi ankietami wypełniłem już pare ale nie poki mnie mobrog wypełniłem ankiete i nic nie dostałem .Czy tam pojawiaja sie pieniądze opóźnieniem

tam zazwyczaj po jakimś czasie dopisują ale max kilka godzin


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - 11natinka11 - 20-02-2019 19:05

(20-02-2019 18:05)seti-bb napisał(a):  Witam jetem tu nowy czytam wasze posty i postanowiłem się pobawić z tymi ankietami wypełniłem już pare ale nie poki mnie mobrog wypełniłem ankiete i nic nie dostałem .Czy tam pojawiaja sie pieniądze opóźnieniem

czasem z opóźnieniem, mnie i tak tam wiekszość odrzuca a czasem inni mówią, że nie dolicza, chociaż mi jak czasem tam zrobię to z opóźnieniem


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - kamys0 - 20-02-2019 19:59

@ggusiaja a proszę bardzo przytocz, ja nie mam nic do ukrycia. Kobieta na społeczności niesłusznie zarzuciła mi plagiat, po czym administrator usunął jej wpisy, bo była chamska i niegrzeczna w swoich wypowiedziach, a wiadomo że trolle nie są tam mile widziane. Mało tego, kobieta ta sama skopiowała moją wypowiedź do swojej.


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - obey93 - 20-02-2019 22:14

(20-02-2019 17:40)Kryspin napisał(a):  Dziś wysyp ankiet w clixsens i do żadnej się nie dostałem Big Grin oprócz jednej 5 minutowej ze Świata Opinii. Najlepsze pytanie dziś w ankiecie Czy jest Pan na diecie plastikowej? Big Grin

Też mam często te pytanie. I akurat te jest proste: Tak/Nie.
Czasem wywala mi pytanie typu: Czy nosisz aparat orto Nescafe (zbieżność nazw)
Odpowiedzi: Tak/Nie/Nie wiem/Inne/Nie dotyczy.
I tu już mam rozkminę co zaznaczyć. Może ktoś z was tak miał?


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - 11natinka11 - 20-02-2019 22:27

(20-02-2019 22:14)obey93 napisał(a):  
(20-02-2019 17:40)Kryspin napisał(a):  Dziś wysyp ankiet w clixsens i do żadnej się nie dostałem Big Grin oprócz jednej 5 minutowej ze Świata Opinii. Najlepsze pytanie dziś w ankiecie Czy jest Pan na diecie plastikowej? Big Grin

Też mam często te pytanie. I akurat te jest proste: Tak/Nie.
Czasem wywala mi pytanie typu: Czy nosisz aparat orto Nescafe (zbieżność nazw)
Odpowiedzi: Tak/Nie/Nie wiem/Inne/Nie dotyczy.
I tu już mam rozkminę co zaznaczyć. Może ktoś z was tak miał?

Ja miałam czasem pytania czy jestes odpowiedzialny za zakup w firmie i tu jakies rózne dziwne nazwy były to dawałam albo nie albo nie dotyczy

Dzisiaj zrobiłam ankiete clixsense tylko za 0,29$ i chyba niestety wczoraj popełniłam pewien błąd. Juz kilka razy sprawdzałam moje IP w internecie i zawsze pokazywało mi jako lokalizację Warszawa (w sumie tylko dokładniejsze gdzie udostepniałam położenie pokazywało Bydgoszcz gdzie mieszkam) no i tak pomysłałam aby może kod pocztowy w profilu zmienic na Warszawę jak i tak IP mi Warszawa pokazuje i myślałam, że będe mieć wiecej ankiet a na razie nie mam tak ankiet od wczoraj niestety, zobaczę jak sytuacja będzie na kolejne dni, najwyżej po 60 dniach wrócę na mój kod pocztowy.
Poza tym w nocy zrobiłam z prolific za 0,46 funta i mam 4,57 funta (ostatnio kiepsko mam tu z ankietami, tylko w lutym miałam 2 mało płatne i to w nocy)
Poza tym dodałam 2 wpisy w wizja orange i wpis w domowi herosi philipsa


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - obey93 - 21-02-2019 01:06

(20-02-2019 22:27)11natinka11 napisał(a):  Ja miałam czasem pytania czy jestes odpowiedzialny za zakup w firmie i tu jakies rózne dziwne nazwy były to dawałam albo nie albo nie dotyczy
Właśnie o tego typu pytania mi chodzi. Z reguły mnie odrzuca, i nie wiem czy dobrze zaznaczam. Zauważyłem że da się wtedy kilka odpowiedzi, a chyba przy Inne odznacza wszystkie (tak jakby żadne z powyższych). Może dorwe screena.


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - Kryspin - 21-02-2019 10:10

do mnie dziś przyszedł link z zaproszeniem do The Street Polska z tego co widzę forum jest nowe i ma dopiero 8 użytkowników Smile

i z tego co widzę w ustawieniach mail jest informacja Osoba zaproszona przeze mnie dołączy do The Street Polska więc będzie można zapraszać ale nie widzę jak na razie takiej opcji.


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - ggusiaja - 21-02-2019 10:32

(21-02-2019 10:10)Kryspin napisał(a):  do mnie dziś przyszedł link z zaproszeniem do The Street Polska z tego co widzę forum jest nowe i ma dopiero 8 użytkowników Smile

i z tego co widzę w ustawieniach mail jest informacja Osoba zaproszona przeze mnie dołączy do The Street Polska więc będzie można zapraszać ale nie widzę jak na razie takiej opcji.

Ciekawie się zapowiada, jesli będziesz miał taką możliwość zapraszania to poproszę o takie zaproszenieSmile Bo sama nie miałam tej ankiety rekrutacyjnej, a nawet ostatnio zaczęłam tam znowu robić ankietySmile


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - kamys0 - 21-02-2019 10:57

Ja uważam, że mobrog i profilic to strata czasu.