Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
moja kilkuletnia przygoda z ankietami - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: moja kilkuletnia przygoda z ankietami (/Temat-moja-kilkuletnia-przygoda-z-ankietami-136875)



RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - 11natinka11 - 15-01-2019 16:04

Bardzo dziękuję obey93 za informacje o rekrutacji do kolejnej społeczności insites i udało się jestem w społeczności domowi herosi philipsa Smile
Mam nadzieję, że nie bedzie miał nic przeciwko jak także przekaże ta informację innym,gdzie taka rekruacja jest, może sie innym tez przydać. A wiec rekrutacja jest na clixsense w offertoro pod nazwa opinionbull i jeszcze 0,56$ mozna za to dosatać.
Dzisiaj już w końcu bardziej się wzięłam za zarabianie w internecie i oprócz ankiet zajęłam sie jeszcze innymi stronami z zarabianiem bez inwestycji.

Chiałabym sie z Wami podzielić jeszcze stroną na której działam od jakiegos czasu.
Dzisiaj już 1,5 euro euro zarobiłam za polskie zadania czyli odsłuchiwanie krótkich nagrań głosowych po polsku i z 2 wybranie lepszego nagranie i każdy taki wybór jest za 4 centy a bardzo szybko sie robi i ja dzisiaj juz sporo takich zadań zrobiłam.
reflink https://www.clickworker.com/en/clickworker?utm_source=2077753&utm_campaign=CW4CW&utm_medium=email
czysty https://www.clickworker.com


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - Kryspin - 15-01-2019 16:15

O super też udało mi się dostać do tego forum Tongue


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - ggusiaja - 15-01-2019 16:57

Również się dostałam podziękowania dla Obey93 Smile

A jak będę miała czas to i na clicworker wejdęSmile


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - chincyk - 15-01-2019 16:58

na clckworker można było nieźle zarobić w grudniu na nagrywaniu krótkich filmików i ocenianiu mi z tego co pamiętam wpadło 180 zł a mogło wpaść więcej ale to nagrywanie zrobiło się później monotonne Smile


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - xScigajx - 15-01-2019 17:22

Witam.Mi także udało się dostać do forum.
A na clckworke to w pełni strona zagraniczna czy tłumacz google sobie poradzi?


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - chincyk - 15-01-2019 17:40

ja korzystałem (w razie potrzeby) z translatora google Wink


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - obey93 - 15-01-2019 18:36

Widzieliście na prolificu jest teraz prowizja od wypłaty ;/?


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - 11natinka11 - 15-01-2019 19:00

(15-01-2019 16:58)chincyk napisał(a):  na clckworker można było nieźle zarobić w grudniu na nagrywaniu krótkich filmików i ocenianiu mi z tego co pamiętam wpadło 180 zł a mogło wpaść więcej ale to nagrywanie zrobiło się później monotonne Smile

wiem, ja zawaliłam to nagrywanie zwierząt, bo chciałam siostry psa nagrać i co był u nas to zapominałam, raz nagrałam to juz tylko było do wyboru inne zwierzęta a nie pis i mi odrzucili i tak wyszło a wiem, że fajnie było po 2 euro za nagrania zwierzą ok 1min...

(15-01-2019 17:22)xScigajx napisał(a):  Witam.Mi także udało się dostać do forum.
A na clckworke to w pełni strona zagraniczna czy tłumacz google sobie poradzi?

zagraniczna, ale to zadanie jest po polsku te krótkie nagrania

[Obrazek: cw.png]

tu tylko na tych nagraniach dzisiaj zarobiłam


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - Kryspin - 15-01-2019 19:08

(15-01-2019 18:36)obey93 napisał(a):  Widzieliście na prolificu jest teraz prowizja od wypłaty ;/?

przecież ciągle była prowizja poniżej 20£


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - obey93 - 15-01-2019 19:17

Wypłacałem 3 razy w tamtym roku, ostatni raz między świętami a sylwestrem. ANI RAZU nie miałem żadnej prowizji.
Dzisiaj jak chce wypłacić wyskakuje już informacja o prowizji, noi przy PayPal i tak jest nawet po przekroczeniu 20f, z tego co rozumiem?