Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
moja kilkuletnia przygoda z ankietami - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: moja kilkuletnia przygoda z ankietami (/Temat-moja-kilkuletnia-przygoda-z-ankietami-136875)



RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - Darken - 11-04-2017 12:42

Możesz zrobić jakieś podsumowanie? Na przykaład ile z jakiego panelu zarobiłaś od początku marca do teraz.


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - Martinuss - 11-04-2017 19:09

@11natinka11

U ciebie też jest lipa z ankietami na SW i Opinie?

Jak wygląda sprawa z ankietami na Pentago, BO! i AnkietyProBono? Smile
Bo zastanawiam się nad założeniem konta w tych 3 wyżej wymienionych.
PS. Podeślij mi do nich refy swoje Smile


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - 11natinka11 - 12-04-2017 04:36

(11-04-2017 19:09)Martinuss napisał(a):  @11natinka11

U ciebie też jest lipa z ankietami na SW i Opinie?

Jak wygląda sprawa z ankietami na Pentago, BO! i AnkietyProBono? Smile
Bo zastanawiam się nad założeniem konta w tych 3 wyżej wymienionych.
PS. Podeślij mi do nich refy swoje Smile

No ostatnio wszędzie jest mnie ankiet, a był taki okres, że opinie.pl dawało duzo ankiet. Może ruszy po świętach.
Jak nie jesteś w smgkrc to polecam, tam jest dość dużo i dobrze płacą i ja już któryś miesiąc z rzędu mam doładowanie za 50 zł, a tam nie ma prowizji za polecanie.

(11-04-2017 12:42)Darken napisał(a):  Możesz zrobić jakieś podsumowanie? Na przykaład ile z jakiego panelu zarobiłaś od początku marca do teraz.

Pewnie Ci chodzi też tam gdzie nie osiągnęłam przez ten czas minimum do wypłaty, ale to przy tylu panelach ciężko by mi było się teraz połapać, tym bardziej, że usuwam maile, a w historiach, nie wiem czy wszędzie jest.
Wiadomo, że w każdym panelu aby wypłacić trzeba osiągnąć minimum jakie mają do wypłaty np 30 lub 40 lub 50 zł przeważnie.


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - Darken - 13-04-2017 11:58

Bardziej chodzi mi o to ile mniej więcej wyciągasz z samych ankiet miesięcznie ;p


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - DudusDD - 13-04-2017 12:11

(13-04-2017 11:58)Darken napisał(a):  Bardziej chodzi mi o to ile mniej więcej wyciągasz z samych ankiet miesięcznie ;p
Czy tak trudno prześledzić dziennik parę stron do tyłu? Natinka odpowiadała już na to pytanie co najmniej kilka razy... facepalm


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - 11natinka11 - 14-04-2017 10:04

(13-04-2017 12:11)DudusDD napisał(a):  
(13-04-2017 11:58)Darken napisał(a):  Bardziej chodzi mi o to ile mniej więcej wyciągasz z samych ankiet miesięcznie ;p
Czy tak trudno prześledzić dziennik parę stron do tyłu? Natinka odpowiadała już na to pytanie co najmniej kilka razy... facepalm

No właśnie odpowiadałam kilka razy, ale mam cierpliwość Smile


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - DudusDD - 14-04-2017 11:04

Masz cierpliwość, masz Tongue

Porejestrowałem się z Twoich refów i naprawdę parę zł wpada z tych ankietek, tylko trzeba solidnie wypełniać.

Dzięki Smile


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - 11natinka11 - 20-04-2017 14:02

Wypłata prawie 31 $ z panelu greenpanthera Huh

[Obrazek: greenpanthera_18.04.png]


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - DudusDD - 20-04-2017 18:51

11natinka11 Mogła być podać aktualną listę wszystkich serwisów z ankietami w których jesteś zarejestrowana, oczywiście zarejestruję się z Twojego reflinka Smile

Bo chyba jest ich więcej niż te co podałaś na pierwszej stronie?


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - mintek14 - 20-04-2017 21:54

A więc greenpanthera wypłaca ? Strasznie spamowali ankietami i z każdej wywalali dlatego wywaliłem ich do scamu i widzę że to był błąd Big Grin