Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
moja kilkuletnia przygoda z ankietami - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: moja kilkuletnia przygoda z ankietami (/Temat-moja-kilkuletnia-przygoda-z-ankietami-136875)



RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - gregory1001444 - 29-10-2018 14:36

jak ktoś z Was będzie kiedyś posiadał zaproszenie to chętnie przyjmę, bo w ankietach to chyba się nie doczekam Sad

Mam też pytanie do członków Cyfrowego Laboratorium oraz społeczności Forum Volkswagen (czy jak to tam się nazywa). Wiecie jak tam można się dostać? Jakieś zaproszenia może macie? Smile

Mi już dzisiaj kilka ankietek wpadło m. in. brain active (5,20 zł), epanel, studentswatch, twoje ankiety, clixsense czy surveyo24. Obecnie testuję też jedną stronę o zarabianiu (nie są to ankiety), jak zlecę wypłatę to dam znać. Najbardziej boli mnie, że te skurwysyny z JTN Panel chyba tych 110 zł już mi nie prześlą, a zbierałem to ponad rok.


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - 11natinka11 - 29-10-2018 18:32

(29-10-2018 14:36)gregory1001444 napisał(a):  jak ktoś z Was będzie kiedyś posiadał zaproszenie to chętnie przyjmę, bo w ankietach to chyba się nie doczekam Sad

Mam też pytanie do członków Cyfrowego Laboratorium oraz społeczności Forum Volkswagen (czy jak to tam się nazywa). Wiecie jak tam można się dostać? Jakieś zaproszenia może macie? Smile

Mi już dzisiaj kilka ankietek wpadło m. in. brain active (5,20 zł), epanel, studentswatch, twoje ankiety, clixsense czy surveyo24. Obecnie testuję też jedną stronę o zarabianiu (nie są to ankiety), jak zlecę wypłatę to dam znać. Najbardziej boli mnie, że te skurwysyny z JTN Panel chyba tych 110 zł już mi nie prześlą, a zbierałem to ponad rok.

A słuchaj spróbuj wziąć opcję na paypal zażądaj zapłaty i wpisać meil [email protected] , bo z takiego ja w zeszłym roku dostałam Smile


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - gregory1001444 - 29-10-2018 19:02

Zrobiłem jak poleciłaś i zobaczymy co z tego będzie, jednak czuję, że oni już totalnie padli. A powiesz mi jak to jest z tym Laboratorium i Volkswagen? Smile


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - adgjm - 29-10-2018 19:26

Mnie się udało dostać do wizja orange z tej ankiety rekrutacyjnej na clixsense. Też czekam na wypłatę od 14.08 z jtn i chyba już się nie doczekamy.


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - 11natinka11 - 29-10-2018 19:45

(29-10-2018 19:02)gregory1001444 napisał(a):  Zrobiłem jak poleciłaś i zobaczymy co z tego będzie, jednak czuję, że oni już totalnie padli. A powiesz mi jak to jest z tym Laboratorium i Volkswagen? Smile

to daj znać czy Ci sie uda, może wtedy inni by tez tak zrobili.
A do cyfrowe labolatorium była rekrutacja w polskich gptr ale to juz dawno jak ja sie dostałam a z volkswagena to z cashbackrabat sie dostałam z meila.
Nie wiem jak się dostać, bo my nie możemy polecać.
A w cyfrowym laboratorium sa młodzi i chyba tylko do 30 lat wiec ja na ostatnia chwilę się dotałam.


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - gregory1001444 - 29-10-2018 21:33

Dzięki za wyjaśnienie, będę już wiedział jak to działa Smile a powiedz mi jeszcze jak zarabiać na cashbackrabat jakieś dobre stawki? Jak tam działasz? Smile

EDIT: muszę się pochwalić, że bodajże 2 dni temu Isay postanowiło zakończyć ze mną współpracę dezaktywując mi konto, stwierdzając, że mój profil już im nie odpowiada.... frajerzy


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - obey93 - 29-10-2018 22:07

Tzn. jak Ci dezaktywowali konto? Co dokładnie napisali?


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - gregory1001444 - 29-10-2018 22:16

(29-10-2018 22:07)obey93 napisał(a):  Tzn. jak Ci dezaktywowali konto? Co dokładnie napisali?


[Obrazek: Bez-tytu-u.jpg]

To dokładnie mi napisali. Brakuje mi tam obecnie 20 punktów do wypłaty 2 euro, ale może uda się to wypłacić, bo im napisałem, żeby mi już darowali te 20 punktów i wypłacili. Zobaczymy, dam znać co postanowią. Trochę tam działałem i łącznie może z 20 euro wpadło.


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - 11natinka11 - 29-10-2018 23:36

dzisiaj trochę później, bo miałam dzis mało czasu na kompie i byłam przedłuzyc umowę w mix plus. Dzisiaj zrobiłam:

2 ankiety studentswatch po 1pkt - stan konta 55pkt (27,50zł)
ankieta reaktor opinii 12pkt - stan konta 263pkt (26,30zł)
ankieta clixsense 0,55$ - stan konta 46,78$
ankieta zymetria 40pkt - stan konta 161pkt (16,10zł)
ankieta klub zdrowia zymetria 25pkt - stan konta 262pkt (26,20zł)
Pisanie na forum zamkniętym klubu zdrowia w dyskusji o leku na przeziebienie za 50zł, ale strasznie duzo pytań i trzeba dużo pisać.
Jutro dodam moje ostatnie wypłaty

(29-10-2018 21:33)gregory1001444 napisał(a):  Dzięki za wyjaśnienie, będę już wiedział jak to działa Smile a powiedz mi jeszcze jak zarabiać na cashbackrabat jakieś dobre stawki? Jak tam działasz? Smile

EDIT: muszę się pochwalić, że bodajże 2 dni temu Isay postanowiło zakończyć ze mną współpracę dezaktywując mi konto, stwierdzając, że mój profil już im nie odpowiada.... frajerzy

w cashbackrabat dostaje się cashback za zakupy, ponadto dostaje się za każdy meil (kilka dziennie) po 0,04zł, poza tym raz w tygodniu za udostępnienie na facebooku i napisanie raz w tygodniu komentarza za 0,40zł, poza tym zdarzają się akcje co nie trzeba nic kupować, a cos mozna zyskać np teraz 1zł za udział w konkursie łaciate, czy np inne konkursy lub zagranie w gry.
Dużo jest cashbacków za wziecie darmowych pozyczek np 100zł sie bierze i 100zł oddaje za kilka dni, a jeszcze sie za to cashback dostaje itp
Niestety w cashbackrabat jest minimum do wypłaty 100zł, lubię też planet plus bo jest minimum do wypłaty tylko 20zł i je też mam uwzględnione tu pod ankietami


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - adam_per - 30-10-2018 17:49

coś "czuje", że bedziesz miałą jeszcze wiecej w tym miesiącu, niż poprzednio, jeszcze pracowity weekend...