Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
moja kilkuletnia przygoda z ankietami - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: moja kilkuletnia przygoda z ankietami (/Temat-moja-kilkuletnia-przygoda-z-ankietami-136875)



RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - SonGoku920 - 24-10-2018 15:09

Co nie zmienia faktu że jest to najlepszy antywirus darmowy dostępny na rynku który uruchamia się w raz ze startem komputera z pendriva przeskanujesz raz komputer usuniesz wirusy i nawet usuwać go nie trzeba bo się z pendriva uruchamia go przy stracie systemu jak zachodzi taka potrzeba po za tym ja korzystam teraz z wersji Kasperski Free i jest to bardzo dobry program nawet reklamy blokuje na takich serwisach jak Filesier do oglądani filmów przy czym strona nawet o tym nie wie bo nie wyskakuje komunikat proszę o wyłączenie adblocka czy coś w tym stylu a filmy i seriale uruchamiają się od razu bez reklam.

Ależ to jet irytujące jak przychodzi 20 maili od GreenPantera i do żadnej ankiety i tak się tam nie kwalifikuję przeważnie.


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - Kryspin - 24-10-2018 15:15

Ja dziś odebrałem w końcu laptopa i od razu wpadła ankieta z MySurvey za 10724 punktów Big Grin


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - adam_per - 24-10-2018 16:25

@Songoku920, tak każdy antywirus potrafi, ja polecam avasta, nie najlepszy, ale też darmowy, czech, a nie rosjanin

@Kryspin, myślałem już, że wygrałeś laptopa Big Grin, co to za anketa była za takie punkty?

.................
dziś swpanel troche słabiej, ale i tak jest bardzo ok, opinie u mnie milczaod niedawna, tns miał awarie, ankieta, ale nie


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - Kryspin - 24-10-2018 17:34

Jest to 7 dniowy dzienniczek który muszę uzupełniać jak np brałem kąpiel o której to było ile trwało i jakich produktów do kąpieli używałem. Fajnie że tyle punktów 4 tys mam na koncie a za 11 tys zamówie 100 zł Smile


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - 11natinka11 - 24-10-2018 17:43

(24-10-2018 14:58)adam_per napisał(a):  @11natinka11, możesz mi wysłać zaproszenie do tego "wizja orange"? email wysle ci na priv, chyba, że to jest zaproszenie linkowe

@Songoku920, kaspersky został oskarżony o szpiegowanie na kompach i wiele jest prawdy w tym, w usa szpiegował, po urzedach na całym swiecie...

nie my zapraszamy, tylko moderatorka na wizja orange nam mówiła, że dojdą nowi uczestnicy i mamy temat powitalny nowych, a ja miałam ankietę w clixsense, ale nie robiłam jej bo tam jestem

Generalnie właśnie miałam wykańczającą psychicznie ankietę na prolific za 6,66 funta (plus bonus do 7 funtów) i nie zdążyłam i nie wiem czy mi zaliczą, a robiłam 2 godziny, ale godzinę straciłam, aby odpowiedzieć na pytania do instrukcji (takie szkolenie) i aby przejść do właściwej ankiety i ciagle powtarzałam przez godzinę, a potem po takich testach logicznych miałam wiele pytań o sobie i róznych sytuacjach i już strzelałam a i tak nie zdążyłam...


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - ggusiaja - 24-10-2018 19:24

Te ankiety z prolific są albo bardzo lekkie i proste albo dość ciężkie i trudne, szczególnie, że są w języku angielskim. Jednak są naprawdę opłacalne. Mnie ostatnio lubią w panelu globaltestmarket czekam od nich na wypłatę 60zł a już mam ponad 700pkt. bo prawie codziennie otrzymuję ankietę którą z łatwością konczęSmile

A wypłacalaś coś już z Hiving bo dziś zleciłam tam wypłatę (40zł.) i jestem ciekawa jak długo się czeka? Napisali jakieś 2 tygodnie.


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - adam_per - 24-10-2018 19:36

@11natinka11, dwie godziny to mi się nie zdarzyło wypełniać ankiety, współczuję, jeszcze moze odpowiedzi tak/nie w pewnej mierze, a logiczne, trudniejsze, Rolleyes... ja w takich sytuacjach wychodze sie przewietrzyc na zewnątrz (dzis wiatr wieje mocno) i pije sok tarczyn (nie, żeby reklamować)
[Obrazek: foto.php?f=_fotki%2Fspo430.jpg&w...mp;amp;b=2]


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - kornik1945 - 24-10-2018 19:59

Hej Smile SW Panel bardzo fajnie zaskakuje od kilku tygodni. Ostatnio też sporo ankiet mam w Clixsense, Badaniach Opinii oraz Reaktorze Opinii Smile W Prolific niestety pustka od 7 dni Sad


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - Kryspin - 24-10-2018 20:05

Ja w Hiving wymienialem punkty 2 razy. Niby 1000 punktów to 1 zł a za wymianę 4000 punktów dostałem 16 zł i zawsze po 2 tyg musiałem pisać kiedy wyślą i po 2 dniach kasa była na pp.


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - ggusiaja - 24-10-2018 20:48

(24-10-2018 20:05)Kryspin napisał(a):  Ja w Hiving wymienialem punkty 2 razy. Niby 1000 punktów to 1 zł a za wymianę 4000 punktów dostałem 16 zł i zawsze po 2 tyg musiałem pisać kiedy wyślą i po 2 dniach kasa była na pp.

Dzięki za odpowiedź, myslałam że właśnie 4000pkt to będzie 40zł. ale jak piszesz że mniej to słabo, trochę tam jednak czasu zajęło zebranie tych punktów, chociaż głównie dostawałam 30 pkt za to, że próbowałam się dostać do ankietSmile