Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
moja kilkuletnia przygoda z ankietami - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: moja kilkuletnia przygoda z ankietami (/Temat-moja-kilkuletnia-przygoda-z-ankietami-136875)



RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - gregory100144 - 13-10-2018 13:51

Witam wszystkich!

Mam 2 sprawy:

1. W sierpniu po ponad ROKU(!) zbierania punktów w JTN Panel, zleciłem wypłatę 110 zł. Czy ja w ogóle tę kasę otrzymam? Bo z tego co czytam w różnych miejscach to chyba nie, a kontaktu z nimi oczywiście nie ma. Ciotexy.

2. Macie jakiś zbiór wszystkich portali godnych uwagi? Chodzi mi oczywiście o te wypłacalne Smile

Z góry dzięki za odpowiedzi! Smile


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - kornik1945 - 13-10-2018 14:03

No cóż... czytając komentarze na ich profilu Facebookowym, byłbym nastawiony negatywnie, wiele osób czeka na wypłaty i nie jest to krótki okres. Zaproszenia do ankiet wysyłają, dostałem bodajże w środek...jednak ja ze swojej strony im podziękowałem. Jeśli chodzi o Panele wypłacalne, to przejrzyj dokładnie ten temat. Autorka prowadzi świetny dziennik Smile


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - Kryspin - 13-10-2018 14:28

(13-10-2018 13:51)gregory100144 napisał(a):  Witam wszystkich!

Mam 2 sprawy:

1. W sierpniu po ponad ROKU(!) zbierania punktów w JTN Panel, zleciłem wypłatę 110 zł. Czy ja w ogóle tę kasę otrzymam? Bo z tego co czytam w różnych miejscach to chyba nie, a kontaktu z nimi oczywiście nie ma. Ciotexy.

2. Macie jakiś zbiór wszystkich portali godnych uwagi? Chodzi mi oczywiście o te wypłacalne Smile

Z góry dzięki za odpowiedzi! Smile

nie licz na przelew od jtn panel też czekam od sierpnia mój kolega natomiast od czerwca.

Wejdz na pierwsza stronę tego tematu masz tam wszystkie godne uwagi panele.


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - gregory100144 - 13-10-2018 15:31

Dzięki za odpowiedzi! Kryspin w stopce masz zaproszenie do grupy, gdzie skanuje się zakupy i odbiera za to jakieś nagrody. Wypełniłem formularz i tu mam pytanie, ile czeka się na odpowiedź czy jest się zakwalifikowanym czy nie? Coś wiesz na ten temat?


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - Kryspin - 13-10-2018 15:52

(13-10-2018 15:31)gregory100144 napisał(a):  Dzięki za odpowiedzi! Kryspin w stopce masz zaproszenie do grupy, gdzie skanuje się zakupy i odbiera za to jakieś nagrody. Wypełniłem formularz i tu mam pytanie, ile czeka się na odpowiedź czy jest się zakwalifikowanym czy nie? Coś wiesz na ten temat?

ja informacje miałem na drugi dzień a 2 dni później kurier u mnie był.


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - 11natinka11 - 13-10-2018 16:06

Przepraszam za wczorajszy dzień za brak wpisu ale od południa nie byłam w domu i siostra mnie spontanicznie wyciągnęła Smile


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - gregory100144 - 14-10-2018 06:07

11natinka11 napisałem Ci wiadomość na priv Smile


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - ankieeter - 14-10-2018 17:55

Masz jakiś może sposób na odrzucane Ankiety? Jak tego uniknąć lub chociaż zmniejszyć szansę.
Głównie chodzi mi o clixsense


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - kornik1945 - 15-10-2018 07:45

(14-10-2018 17:55)ankieeter napisał(a):  Masz jakiś może sposób na odrzucane Ankiety? Jak tego uniknąć lub chociaż zmniejszyć szansę.
Głównie chodzi mi o clixsense

Ja bym napisał, żeby stworzyć z siebie "dobrą markę". To znaczy nie wypełniać ankiet po łebkach, odpowiadać wyczerpująco na pytania opisowe. Oczywiście nie zakwalifikujesz się do każdego badania, bo zlecający często szukają wąskiej grupy docelowej. Myślę, że wiele ankiet z mojego doświadczenia jest kierowane do osób w wieku 25-40, pracujących na pełen etat, mających dzieci i zarabiających w okolicach średniej krajowej Smile


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - 11natinka11 - 15-10-2018 10:05

(14-10-2018 17:55)ankieeter napisał(a):  Masz jakiś może sposób na odrzucane Ankiety? Jak tego uniknąć lub chociaż zmniejszyć szansę.
Głównie chodzi mi o clixsense

z tych co się pojawiają to mnie też często odrzuca, ale najwiecej mam ankiet z tego okienka opinion world, ale wtedy kilkanaście nawet razy dziennie tam sprawdzam i klikam, bo np teraz nie ma, a za 15 min może tam byc ankieta
Na zdjęcu moja statystyka ankiet z ostatnich 30 dni i tu widać, że mam najwięcej właśnie z opinion world

[Obrazek: csh03-11.png]