Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
moja kilkuletnia przygoda z ankietami - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: moja kilkuletnia przygoda z ankietami (/Temat-moja-kilkuletnia-przygoda-z-ankietami-136875)



RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - SonGoku920 - 28-09-2018 20:33

(28-09-2018 18:37)11natinka11 napisał(a):  
(28-09-2018 14:03)SonGoku920 napisał(a):  Witam po uzbieraniu jakiej kwoty na tym serwisie : brandinstitute . Można wypłacić pieniądze na Paypal ?
Nie mogę znaleźć tam żadnej informacji na ten temat na tej stronie.

za każda ankietę dostaje się do 30 dni na paypal, a ankiety przeważnie od 2 do 5$ i to sa po angielsku takie medyczne i przeważnie kilka tylko w roku jest, przynajmniej ja tak mam

(28-09-2018 14:44)SonGoku920 napisał(a):  Witam ponownie mam jeszcze jedno pytanie. Założyłem konto na Yovoco Panel wczoraj i do tej pory mi mail aktywacyjny nie przyszedł i zalogować się tam nawet nie mogę . Napisałem do obsługi tej strony ale zero odzewu z ich strony. Działa w ogóle ten panel są tam jakieś ankiety do wypełnienia ?

chyba działa, ale podobne, konkurencyjne ankiety do innych i nie wiem czy tam wypłacają czy tylko bony.
Generalnie w za duzo podobnych z rotatorami bym sie nie rejestrowała bo sie robi konkurencja, choc nie wiem jak przy zmiennym IP, ale ja mam stałe IP i staram się w za duzo, gdzie ankiety kunkurencyjne sa sie nie rejestrować, bo bez sensu robić częśc ankiet tu, częśc na innym, jak można w 2-3 konkretnych co najwyżej i tak czasem mam trochę konkurencji np między greenpanhera, clixsense i surveyo24 przy stałym IP, chociaż czasem też nie zawsze sa takie same, ale zdarza się że np wypełnię w greenpanthera i ta sama ankieta w clixsense pokazuje się napis jako wypełniona lub po prostu już gdzieś mniej jest

(28-09-2018 16:46)SonGoku920 napisał(a):  Da się wysłać pieniądze z konta Payoneer na konto Paypal ?

z payoneer to na konto najlepiej i jest bardzo korzystnie, nie ma żadnych opłat z payoneer na konto jak w paypal i dobry przelicznik dolarów.
Jedyną prowizją jest dostanie z clixsense na payoneer o 2$ mniej niż się zleciło w clixsense i to obojętnie od jakiej kwoty przy czym aby zlecic z payoneer na konto minimum jest 50$ więc najlepiej z clixsense zlecać 52$, wtedy na payoneer przyjdzie 50$ i mozna wypłacić te 50$ na konto bez prowizji

Je jestem wszędzie zarejestrowany z tej listy co masz podane na 1 stronie tematu jeśli chodzi o ankiety .

Nie mogę się do 2 paneli tylko zarejestrować bo mi maile nie przychodzą odnośnie aktywacji konta ani mi też na maile nie odpisują to już sobie odpuszczę te dwie strony i tyle .

Potrzebuje po prostu przelać środki na konto Paypal żeby zapłacić za coś na allegro bo jest możliwość alternatywnej zapłaty w formie Paypal na allegro akurat w tej aukcji co potrzebuje a Payoneerem to nie bardzo się da płacić na allegro . A jak wysyłam hajs z Payoneer to nie na konto swoje bankowe tylko kogoś z rodziny i ta osoba z rodziny daje mi gotówkę do ręki bo ma takie konto w banku że nawet nie ma dostępu do niego poprzez internet a po za tym to nie chce żeby ta osoba wiedziała że coś kupuję bo to niespodzianka ma być . Także jeśli da się przelać środki z Payoneer na Paypal to bardzo proszę o wyjaśnienie jak to zrobić . Napisałem do obsługi Payoneer ale nie odpisali jeszcze .


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - 11natinka11 - 28-09-2018 21:07

Dzisiaj słabo mi poszło z ankietami, bo tylko 3 zrobiłam i z kilku odrzuciło, zrobiła:
ankietę z clixsense za 0,65$ i mam 47,34$, ankiete z globaltestmarket za 250pkt i mam 5582pkt oraz ankietę z i-say za 50pkt i mam 334pkt
Odrzuciło mnie z 2 ankiet tns, surveyo24 i epanel

P.s Songoku napisałam Ci pw jak możesz wymienić


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - SonGoku920 - 29-09-2018 21:29

Dzięki za wiadomość bardzo pomocna może się okazać o ile to nie jakiś przekręt Big Grin


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - Kryspin - 30-09-2018 19:52

dziś mnie i-say zaskoczyło
Gratulacje!

Z prawdziwą przyjemnością informujemy, że zostałeś/-aś zwycięzcą i-Say. Twoją nagrodą jest:


10000 x punktów

Nagroda zostanie dostarczona do Ciebie w ciągu maksymalnie 2 tygodni


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - adgjm - 30-09-2018 23:23

No normalnie szok i niedowierzanie.Też właśnie dostałem wiadomość od i-say o przyznaniu 10 tyś punktów.


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - chincyk - 30-09-2018 23:30

u mnie tez wpadło 10 tys pkt Big Grin


moja kilkuletnia przygoda z ankietami - mintek14 - 30-09-2018 23:59

U mnie tak samo 10tys pkt wpadło

Wysłane z mojego BND-L21 przy użyciu Tapatalka


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - Owl_ - 01-10-2018 02:14

U mnie też wpadła nagroda 10 tys. punktów z i-Say i zastanawiam się, czy to nie jakiś błąd, skoro mamy aż tylu zwycięzców Wink


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - Kryspin - 01-10-2018 03:19

Ale będzie wtopa jak się okaże że to błąd Big Grin


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - kornik1945 - 01-10-2018 07:24

(30-09-2018 19:52)Kryspin napisał(a):  dziś mnie i-say zaskoczyło
Gratulacje!
Z prawdziwą przyjemnością informujemy, że zostałeś/-aś zwycięzcą i-Say. Twoją nagrodą jest:
10000 x punktów
Nagroda zostanie dostarczona do Ciebie w ciągu maksymalnie 2 tygodni

U mnie to samo Big Grin Mam nadzieje ze to nie błąd, tylko docenienie dobrych użytkowników Smile