Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
moja kilkuletnia przygoda z ankietami - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: moja kilkuletnia przygoda z ankietami (/Temat-moja-kilkuletnia-przygoda-z-ankietami-136875)



RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - Kryspin - 19-09-2018 19:45

(19-09-2018 18:44)adgjm napisał(a):  Jeśli była to ankieta o dostawcach telewizji to ja ją miałem na clixsense. Po wypełnieniu pojawił się komunikat Quota Full i nici z zapłaty.

dokładnie była o dostawcach telewizji.


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - 11natinka11 - 19-09-2018 20:38

(19-09-2018 16:55)Kryspin napisał(a):  Kurcze przed chwilą wypełniłem ankietę z i-say ponad 25 min trwała i po 25 min zamiast 250 punktów dostałem marne 25 pkt. Oni w ogóle chyba na kontakt nie odpisują :/

no ja też miałam 2 razy w tym roku tu długie ankiety i na końcu dostałam tylko marne punkciki, a nie tyle ile powinnam i też nie odpisują
Ostatnio nie zaliczyło mi też z surveyo24 ale po kontakcie z nimi dopisali mi za tą ankietę i z tns to samo po kontakcie dziś mi dopisali 4zł za ankietę niezaliczoną kilka dni temu.
Zastanawiam się, czy te 2 giganty czyli i-say i globaltestmarket czasem nie oszukują specjalnie aby miec więcej zleceniodawców bo proponują zleceniodawcom korzystniejsze stawki naszym kosztem

U mnie dzisiaj kiepsko z ankietami i kiepsko z czasem, dziś prawie cały dzień poza domem i zrobiłam tylko ankietę z clixsense za 0,65$, jutro mam nadzieję, że to nadrobię Smile


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - Mezir - 20-09-2018 07:41

Wszystko pięknie opisałaś, życzę Ci powodzenia abyś uzbierała na kolejne wakacje i jakiś sprzęt.


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - 11natinka11 - 20-09-2018 19:09

Niestety wzięła mnie choroba i dzisiaj cały dzień spałam i nie jestem w stanie dziś i jutro robić ankiet, chyba, że jutro lepiej się będę czuła


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - obey93 - 20-09-2018 21:10

Odnośnie GTM i I-Say, myślę że jest możliwe jak mówisz.
Dostałem ankietę za 250pkt, dopiero dzisiaj. I tak jak wy, też otrzymałem jedyne 25pkt.
Podobną sytuację miałem kiedyś, z ankietą o płatkach, którą otrzymałem ok. tydzień po tym, jak widziałem że pisaliście o niej na forum.
Nie podoba mi się fakt że niby quota full, a mimo to nadal wysyłają te ankiety co niektórym. Skoro jest przepełniona, czemu od razu nie wywali, tylko po skończonej ankiecie? Nonsens.


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - ggusiaja - 20-09-2018 21:19

Szczerze mówiąc ostatnio odpuściłam sobie I-say, bo ankiety są długie a ilość punktów czasem nieadekwatna, poza tym tez pare razy miałam ankietę zrobioną w 50% i mnie tez odrzucało. I jeszcze miesiąc czeka się na wypłatę - koszmar.


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - 11natinka11 - 21-09-2018 11:17

a ja wczoraj na surveyo24 zrobiłam tą długą ankietę co niektórzy o niej pisali o dostawcach telewizji i też mi nie zaliczyło, już nie pisałam do nich i sobie odpuściłam to, bo z tą ankieta było coś nie tak jak inni też nie dostali.
Jeszcze w nocy zrobiłam ankietę za 1,87$ z clixsense, ale troche popłynęłam w niej, że niby jestem menedżerem i pracuje w marketingu i było o reklamowaniu firmy, mam nadzieję, że mi nie cofną za ta ankiete.
Dzisiaj się lepiej czuję, ale wczoraj to cały dzień w łóżku, jeszcze męczy katar, ale ogólnie lepiej


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - Kryspin - 21-09-2018 11:23

Mi dziś odpisali z i-say o tej ankiecie że badają sprawę i odezwą się niedługo.


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - 11natinka11 - 21-09-2018 21:09

Dzisiaj mimo męczącego kataru zrobiłam sporo ankiet:

2 ankiety clixsense za łącznie 0,90$ (plus niezaliczone ankieta za 0,33$) i będzie bonus 0,12$ - stan konta 32,15$
ankieta greenpanthera (jeszcze nie doliczone) - stan konta 23,34$
ankieta opinie 100pkt - stan konta 3820pkt (19,10zł)
2 ankiety surveyo24 za 29pkt i 68pkt - stan konta 344pkt (3,44$) - drugiej ankiety mi na początku nie zaliczyło, ale znalazłam na to fajny sposób i w nowej karcie zalogowałam sie do synorewards i odświeżyłam ankietę i doliczyło mi
2 ankiety mysurvey za 60pkt i 35pkt - stan konta 226pkt (postanowiłam tu przyłożyć się bardziej)
ankieta studentswatch 1pkt - stan konta 57pkt (28,50zł)
ankieta twoje ankiety 6pkt - stan konta 199pkt (19,90zł)
ankieta panel ariadna 10pkt - stan konta 822pkt (postanowiłam tu zbierać na nagrodę)

Moje ostatnie wypłaty

50zł na konto z opinie.pl Smile

[Obrazek: opinie18.09.png]

40zł na konto z poznaj to Smile

[Obrazek: poznaj_to_21.09.png]


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - adgjm - 21-09-2018 21:59

Mi dzisiaj udało się upolować 5 ankiet na prolific za łączną sumę 7,9 funta.