Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
moja kilkuletnia przygoda z ankietami - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: moja kilkuletnia przygoda z ankietami (/Temat-moja-kilkuletnia-przygoda-z-ankietami-136875)



RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - adgjm - 06-06-2018 16:39

Ja podobnie.Ten miesiąc będzie chyba rekordowy pod względem wypłat które wpłyną na moje konto.


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - 11natinka11 - 06-06-2018 21:47

Dzisiaj znów niestety za wiele nie zrobiłam. Mam jakiś kryzys jak widzę długie ankiety i te dłuższe wczoraj i dziś odpuściłam Sad Zrobiłam 4 ankiety : z epanel za 1,40zł i mam tam 6,20zł, z zymetrii za 30pkt i mam tam 312pkt (31,20zł), z mobrog za 2,84zł i mam tam 15,48zł i z clixsense za niestety tylko 0,27$ i mam tam 50,60$ (jutro może zlecę wypłatę)


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - ggusiaja - 06-06-2018 21:55

(06-06-2018 21:47)11natinka11 napisał(a):  Dzisiaj znów niestety za wiele nie zrobiłam. Mam jakiś kryzys jak widzę długie ankiety i te dłuższe wczoraj i dziś odpuściłam Sad Zrobiłam 4 ankiety : z epanel za 1,40zł i mam tam 6,20zł, z zymetrii za 30pkt i mam tam 312pkt (31,20zł), z mobrog za 2,84zł i mam tam 15,48zł i z clixsense za niestety tylko 0,27$ i mam tam 50,60$ (jutro może zlecę wypłatę)

Ja mam dużo ankiet, ale też jakoś nie mam siły i czasu. Choć dziś w clixsense zrobiłam aż trzy ale były w miare krótkie. Poza tym czekają na mnie długie z globaltestmarket, isay, ankiety probono.


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - 11natinka11 - 06-06-2018 22:40

(06-06-2018 21:55)ggusiaja napisał(a):  
(06-06-2018 21:47)11natinka11 napisał(a):  Dzisiaj znów niestety za wiele nie zrobiłam. Mam jakiś kryzys jak widzę długie ankiety i te dłuższe wczoraj i dziś odpuściłam Sad Zrobiłam 4 ankiety : z epanel za 1,40zł i mam tam 6,20zł, z zymetrii za 30pkt i mam tam 312pkt (31,20zł), z mobrog za 2,84zł i mam tam 15,48zł i z clixsense za niestety tylko 0,27$ i mam tam 50,60$ (jutro może zlecę wypłatę)

Ja mam dużo ankiet, ale też jakoś nie mam siły i czasu. Choć dziś w clixsense zrobiłam aż trzy ale były w miare krótkie. Poza tym czekają na mnie długie z globaltestmarket, isay, ankiety probono.

Nieraz mam, że mam więcej natchnienia na więcej ankiet, a czasem mam kryzysy, zwłaszcza na długie i wtedy zwlekam.
Poza tym tyle tego wszystkiego mam ostatnio na necie, że już nie wyrabiam z czasem. Trochę się ankiet porobi, troche poklika (nawet już mniej w polskich gptr), coś się poczyta, jakies strony posprawdza i tak czas leci.
Niedługo będę miała przerwe od ankiet a właściwie 2 przerwy, bo 16 czerwca wyjezdżam na 2 tygodnie i potem jeszcze w lipcu na tydzień, więc na neta będę tylko sporadycznie z telefonu wchodzić


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - ggusiaja - 07-06-2018 09:56

(06-06-2018 22:40)11natinka11 napisał(a):  
(06-06-2018 21:55)ggusiaja napisał(a):  
(06-06-2018 21:47)11natinka11 napisał(a):  Dzisiaj znów niestety za wiele nie zrobiłam. Mam jakiś kryzys jak widzę długie ankiety i te dłuższe wczoraj i dziś odpuściłam Sad Zrobiłam 4 ankiety : z epanel za 1,40zł i mam tam 6,20zł, z zymetrii za 30pkt i mam tam 312pkt (31,20zł), z mobrog za 2,84zł i mam tam 15,48zł i z clixsense za niestety tylko 0,27$ i mam tam 50,60$ (jutro może zlecę wypłatę)

Ja mam dużo ankiet, ale też jakoś nie mam siły i czasu. Choć dziś w clixsense zrobiłam aż trzy ale były w miare krótkie. Poza tym czekają na mnie długie z globaltestmarket, isay, ankiety probono.

Nieraz mam, że mam więcej natchnienia na więcej ankiet, a czasem mam kryzysy, zwłaszcza na długie i wtedy zwlekam.
Poza tym tyle tego wszystkiego mam ostatnio na necie, że już nie wyrabiam z czasem. Trochę się ankiet porobi, troche poklika (nawet już mniej w polskich gptr), coś się poczyta, jakies strony posprawdza i tak czas leci.
Niedługo będę miała przerwe od ankiet a właściwie 2 przerwy, bo 16 czerwca wyjezdżam na 2 tygodnie i potem jeszcze w lipcu na tydzień, więc na neta będę tylko sporadycznie z telefonu wchodzić

Myślę, że taki dłuższy odpoczynek czasem wychodzi na plus, bo znowu wrócą chęci do działaniaSmile


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - adgjm - 07-06-2018 16:51

Powiem wam że coś w tym jest.W tym tygodniu miałem bardzo dużo ankiet i powoli odczuwa się zmęczenie psychiczne.Wtedy odechciewa się wypełniać zwłaszcza te dłuższe ankiety.


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - 11natinka11 - 07-06-2018 21:29

Dzisiaj zrobione ankiety:

ankieta clixsense 0,65$ - zlecona wypłata 53,50$
ankieta epanel 1,40zł - stan konta 7,60zł
ankieta klub zdrowia zymetria 15pkt - stan konta 256pkt (25,60zł)
ankieta studentswatch 2pkt - stan konta 38pkt (19zł)
ankieta globaltestmarket 150pkt - stan konta 2322pkt
ankieta z cyfrowe laboratorium
ankieta polski panel badawczy (panel cinta) - ankieta, która mnie zakwalifikowała do projektu o napojach i musiałam pobrać dodatek do firefoxa i mam dostać 60zł za 4 tygodnie za kilka ankiet - przewaznie nie robi tak aż w tym panelu ankiet, ale dobrze, że teraz się skusiłam


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - Kryspin - 08-06-2018 07:14

Ten projekt z napojami to jakiś wałek. Miał się zacząć 6 czerwca była ankieta ale nie po polsku nagle znikła wczoraj już nie było żadnej ankiety i teraz że niby zaczyna się 9 czerwca. Najlepsze że tam nie ma nawet żadnego kontaktu do firmy która to prowadzi, nie ma opcji logowania, nie chcieli maila podczas rejestracji. Coś dziwne to.


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - 11natinka11 - 08-06-2018 13:13

(08-06-2018 07:14)Kryspin napisał(a):  Ten projekt z napojami to jakiś wałek. Miał się zacząć 6 czerwca była ankieta ale nie po polsku nagle znikła wczoraj już nie było żadnej ankiety i teraz że niby zaczyna się 9 czerwca. Najlepsze że tam nie ma nawet żadnego kontaktu do firmy która to prowadzi, nie ma opcji logowania, nie chcieli maila podczas rejestracji. Coś dziwne to.

ja z ta ankietą miałam na końcu pobrać jakiś dodatek do przeglądarki i mam z boku ten dodatek i jak kliknę w niego to mam to jak na zdjęciu. I do logowania też się na końcu gdzieś logowałam, ale muszę sobie przypomnieć stronę bo nie zapisałam jej

[Obrazek: mydata.png]

A taki link znalazłam w historii https://badaniapl.community-study.com/

A sama nie wiem gdzie potem będę robić, wiem że w trakcie tej ankiety tez wpisywałam gdzieś login i hasło


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - Kryspin - 08-06-2018 13:38

mam ten dodatek i też wchodzę na tę stronę podawałem tylko nick i hasło... Ale maila żadnego nie chcieli. Teraz w kalendarzu informacja że nowa ankieta 9 czerwca no zobaczymy.