Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
moja kilkuletnia przygoda z ankietami - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: moja kilkuletnia przygoda z ankietami (/Temat-moja-kilkuletnia-przygoda-z-ankietami-136875)



RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - wrzochal11 - 16-05-2018 13:21

8 ankiet wypełnionych, musisz chyba lubić to wypełnianie ankiet. Jak bym nie był w stanie zrobić tego jednego dnia.
Ile Ci to czasu zajęło, tak z ciekawości pytam? Smile


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - 11natinka11 - 16-05-2018 17:11

(16-05-2018 13:21)wrzochal11 napisał(a):  8 ankiet wypełnionych, musisz chyba lubić to wypełnianie ankiet. Jak bym nie był w stanie zrobić tego jednego dnia.
Ile Ci to czasu zajęło, tak z ciekawości pytam? Smile

zależy jakiej długości, tak średnio od 3 do 5 ankiet na godzinę, zależy jak długie ankiety Smile


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - 11natinka11 - 16-05-2018 21:54

Dzisiaj zrobiłam 4 ankiety, ale dłuższe. Zrobiłam ankietę opisową na cyfrowym laboratorium, drugą ankietę tez gdzie było duzo do opisania na wizji orange, zrobiłam również długą ankietę z panelu smgkrc za 200pkt i mam 1485pkt (mam tu na doładowanie 50zł, ale jeszcze poczekam z zamówieniem) oraz ankietę ze studentswatch za 2pkt i mam tam 9pkt (czekam tez tu na wypłatę 50zł za 100pkt)

Dostałam wypłatę 7 euro z marketagent na paypal

[Obrazek: mark_16.05.png]


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - Caevar - 17-05-2018 10:45

Także zrobiłem ankietkę na wizja orange, do tego wczoraj udało mi się zrobić jedną na clixsense za 0,65 $ ^^
Tak swoją drogą to bardzo często robię te za 0,65, przynajmniej kilka razy w tygodniu coś tam jestem w stanie wypełnić.


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - Kryspin - 17-05-2018 11:56

Dziś miałem ankietę z zymetri klub widza za 90 punktów czyli 9 zł trzeba obejrzeć serial który trwa 49 minut. Takie ankiety lubie bo serial strasznie wciąga Big Grin szkoda że go nie ma w tv Smile


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - adgjm - 17-05-2018 13:21

Też miałem tą ankietę w klubie widza i informację że od poniedziałku odbędzie się dyskusja na forum za którą będzie można dostać 100zł.W poniedziałek do wybranych osób będą rozsyłać zaproszenia.Serial zapowiada się ciekawie.W internecie znalazłem info że jego premiera będzie jesienią w AXN.


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - 11natinka11 - 17-05-2018 14:45

Tez miałam tą ankietę i ją zrobiłam Smile Chciałabym byc wybrana do dyskusji, ale zobaczymy

Dobrze że nawet trochę napisałam co mi sie podoba, bo pewnie wybiora, tych co najwięcej napisali, chociaz jak bym wiedziała bym więcej napisała i żałuję, że nie napisałam co bym zmieniła w tym serialu, tylko zaznaczyłam ze nic bym nie zmieniła


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - 11natinka11 - 17-05-2018 21:11

Dzisiaj nawet sporo ankiet zrobiłam: Smile

ankieta reaktor opinii 12pkt - stan konta 498pkt (brakuje tylko 2 punkty do wypłaty 50zł)
2 ankiety globaltestmarket za 400 life points i za 300 life points - stan konta 8272 life points
ankieta zymetria (1 część, jutro druga za którą dostanę 25pkt) - stan konta 242pkt
ankieta klub widza zymetria aż 90pkt (9zł) - stan konta 158pkt
ankieta surveyo24 0,29$ - wypłacone instant na paypal
ankieta i-say 100pkt - stan konta 374pkt
polski panel badawczy 0,80zł - panel cinta, dopiero zaczynam bo nawet sa ostatnio często ankiety i dziś uzupełniłam profil
ankieta opini-on 0,80zł - panel cinta, dopiero zaczynam i dzis uzupełniłam profil

Od kilku dni odrzuca mnie niestety z ankiet clixsense i któryś raz z kolei w badanie opinii Sad


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - ggusiaja - 17-05-2018 21:16

Mnie dziś z badania opinii też odrzuciło a jeszcze 78 pkt i będę mogła zlecić tam wypłatę. Widzę też że w globaltestmarket zrobiłam tą za 300 lifepoints. A Z Zymetrii mieli mi dziś przelać kase i cisza i to samo z klubu zdrowia, chyba do nich napiszę.


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - 11natinka11 - 17-05-2018 21:21

(17-05-2018 21:16)ggusiaja napisał(a):  Mnie dziś z badania opinii też odrzuciło a jeszcze 78 pkt i będę mogła zlecić tam wypłatę. Widzę też że w globaltestmarket zrobiłam tą za 300 lifepoints. A Z Zymetrii mieli mi dziś przelać kase i cisza i to samo z klubu zdrowia, chyba do nich napiszę.

no tam słaba organizacja cos i czesto sie trzeba upomniec, bo albo nie maja czasu, albo zapominają czy co, ale tam chyba tylko 3 lub 4 osoby całą zymetrię ogarniąją