Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
moja kilkuletnia przygoda z ankietami - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: moja kilkuletnia przygoda z ankietami (/Temat-moja-kilkuletnia-przygoda-z-ankietami-136875)



RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - Kryspin - 26-04-2018 19:04

Mi z globaltestmarket we wtorek odpisali na 4 maile ze stycznia, lutego i marca że w 48 godzin dolicza mi punkty za stare ankiety. Oczywiście nic nie naliczyli Big Grin


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - adgjm - 26-04-2018 19:34

A mi właśnie odwrotnie.Nie odpisali a punkty doliczyli.


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - 11natinka11 - 26-04-2018 20:14

W globaltestmarket to często sa błedy na końcu ankiety i nie zaliczają, nawet dzisiaj taka długa ankietę zrobiłam o alkoholach i oczywiście na końcu błąd.
Gdyby mi mieli za wszystko doliczyć co mi nie doliczyli to by sporo tego było, choc część trochę z mojej winy, bo za długą przerwe w trakcie wypełniania nieraz zrobie i juz nie zaliczyli, chociaz uwazam, że już bardzo krótka przerwa u nich psuje ankietę, a tak nie powinno być


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - 11natinka11 - 26-04-2018 21:22

Dzisiaj znów niewiele zrobiłam. Zrobiłam tylko 3 ankiety, a właściwie 4 ankiety ale jednej z globaltestmarket mi nie zaliczyło. Zrobiłam dziś ankietę ze studentswatch za 3pkt i mam tam 91pkt, ankietę z i-say za 100pkt i mam tam 1569pkt oraz ankietę z globaltestmarket za 30pkt i mam tam 341pkt (drugiej ankiety tu mi nie zaliczono).
Zrobiłam też nietypowa ankiete z opinie.pl, w której miałam napisać opinię o panelu opinie.pl, ale na razie za to jeszcze nic nie dostałam.


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - ggusiaja - 26-04-2018 21:29

u mnie nawet ok z ankietami, tylko nie mam czasu ich robic i niektóre odpuszczam sobie, kalkuluje gdzie mam bliżej do wypłaty, a w globaltestmarket trzy dni pod rząd miałam ankiety w sumie za 130 pkt. więc nie narzekam i w tym nowym panelu prawie codziennie ankietę wypełniamBig Grin tylko w isay mi się nie chce bo takie długie dają i ostatnio tam trzy sobie odpuściłam


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - 11natinka11 - 26-04-2018 22:36

(26-04-2018 21:29)ggusiaja napisał(a):  u mnie nawet ok z ankietami, tylko nie mam czasu ich robic i niektóre odpuszczam sobie, kalkuluje gdzie mam bliżej do wypłaty, a w globaltestmarket trzy dni pod rząd miałam ankiety w sumie za 130 pkt. więc nie narzekam i w tym nowym panelu prawie codziennie ankietę wypełniamBig Grin tylko w isay mi się nie chce bo takie długie dają i ostatnio tam trzy sobie odpuściłam

ja mam tak, że jak mniej znane panele to dopiero zaczynam robić jak dostanę którąś z kolei w krótkim odstepie, bo jak kilka na rok to brak motywacji i jak niektóre słabo płatne a długie jak np w tolunie to mi sie nie chce lub tam gdzie często odrzuca to czasem mi się nawet nie chce sprawdzać, bo myslę, że znów odrzuci


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - Caevar - 27-04-2018 08:39

Też miałem ostatnio kilka dobrych dni, w sumie dobry tydzień myślę - na clixsense ok 8$ wpadło, do tego na globaltestmarket jakieś 300 pkt, więc nie jest źle. Pozostałe panele to średnio mi idą w sumie, a na tym nowym surveyo24 póki co nic nie zrobiłem... Odrzuca mnie ze wszystkich.


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - 11natinka11 - 27-04-2018 11:15

Moje wypłaty z zymetrii Smile

[Obrazek: zymetria_27.04.png]

[Obrazek: zymetria_25.04.png]


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - mattxx - 27-04-2018 11:42

(27-04-2018 11:15)11natinka11 napisał(a):  Moje wypłaty z zymetrii Smile

[Obrazek: zymetria_27.04.png]

[Obrazek: zymetria_25.04.png]


W ile czasu zbierane?


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - ggusiaja - 27-04-2018 14:16

(27-04-2018 11:15)11natinka11 napisał(a):  Moje wypłaty z zymetrii Smile

[Obrazek: zymetria_27.04.png]

[Obrazek: zymetria_25.04.png]

ładnie, a ja u nich nadal czekam na ankietę do wypłaty i w zwykłej zymetrii i klubie zdrowia