Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
moja kilkuletnia przygoda z ankietami - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: moja kilkuletnia przygoda z ankietami (/Temat-moja-kilkuletnia-przygoda-z-ankietami-136875)



RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - 11natinka11 - 17-04-2018 21:01

(17-04-2018 16:55)ggusiaja napisał(a):  Ja w Imas jeszcze nigdy nie wypłacałam, nie mam tam szczęścia do ankiet. Dziś jednak mam szczęście w smgkrc bo już dwie ankiety zrobiłam za łączną ilośc punktów 210 i w sumie mam 925pkt. Widziałam ostatnio, że Tobie to tylko 5pkt. do wypłaty brakujeSmile

Więcej mi brakuje, bo ja nie wypłacam, a za 1250pkt biore doładowanie do plusa za 50zł, bo i tak muszę tak doładowywać, bo mam mixa na 50zł na miesiąc, więc mi tak korzystniej.
Dziś miałam ankietę za 250pkt, ale niestety o zywieniu małych dzieci i tylko 10 pkt dostałam, a juz tak się ucieszyłam, jak zobaczyłam za 250pkt

A jako ciekawostkę dodam screen z tego jak dokopałam się do starszej historii z imas, chyba było kiedyś lepiej

[Obrazek: imas_hist.png]


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - ggusiaja - 17-04-2018 21:17

(17-04-2018 21:01)11natinka11 napisał(a):  
(17-04-2018 16:55)ggusiaja napisał(a):  Ja w Imas jeszcze nigdy nie wypłacałam, nie mam tam szczęścia do ankiet. Dziś jednak mam szczęście w smgkrc bo już dwie ankiety zrobiłam za łączną ilośc punktów 210 i w sumie mam 925pkt. Widziałam ostatnio, że Tobie to tylko 5pkt. do wypłaty brakujeSmile

Więcej mi brakuje, bo ja nie wypłacam, a za 1250pkt biore doładowanie do plusa za 50zł, bo i tak muszę tak doładowywać, bo mam mixa na 50zł na miesiąc, więc mi tak korzystniej.
Dziś miałam ankietę za 250pkt, ale niestety o zywieniu małych dzieci i tylko 10 pkt dostałam, a juz tak się ucieszyłam, jak zobaczyłam za 250pkt

A jako ciekawostkę dodam screen z tego jak dokopałam się do starszej historii z imas, chyba było kiedyś lepiej

[Obrazek: imas_hist.png]

Szkoda, że mi nie przysłali o żywieniu dzieciSmile A co do punktów to rzeczywiście bardziej Ci się opłaca uzbierać te 1250pkt.

Po tym screenie widać, że znacznie lepiej kiedyś w Imas płacili i często ankiety też były. Teraz jednak więcej paneli i większa konkurencja między nimiSmile


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - 11natinka11 - 17-04-2018 21:20

Dzisiaj kiepsko miałam z ankietami. Zrobiłam tylko 2 krótkie ankiety ze studentswatch po 1pkt i mam tam 69pkt oraz ankietę z panelu opinie za 700pkt, której o dziwo nie dostałałam na meil tylko miałam na stronie i mam tam 2280pkt.
Poza tym odrzuciło mnie z ankiety smgkrc za 250pkt oraz z 3 ankiet clixsense po kilku pytaniach niestety.


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - daro555 - 17-04-2018 22:31

Dobry zbior wiedzy Smile


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - 11natinka11 - 18-04-2018 21:27

Dzisiaj miałam sporo ankiet i sporo zrobiłam, ale też z kilku mnie odrzuciło. Zrobiłam:

2 ankiety z reaktor opinii za 10pkt i za 8pkt - stan konta 444pkt (44,40zł)
ankieta z greenpanthera za 0,70$ (jeszcze nie doliczone) - stan konta 15,79$
2 ankiety i-say za 150pkt i za 25pkt - stan konta 1319pkt
2 ankiety studentswatch po 1pkt - stan konta 71pkt (35,50zł)
ankieta demando 30pkt - stan konta 372pkt (37,20zł)
ankieta panel ariadna 15pkt - stan konta 475pkt (postanowiłam od jakiegoś czasu być aktywniejsza tu i zbierać na nagrodę)
ankieta klub zdrowia (1 część ankiety, jutro 2 część) za 25pkt (dopiszą po 2 części) - stan konta 371pkt

Muszę się teraz bardziej przyłożyć, aby jeszcze trochę zarobić, bo mam 2 wyjazdy, a także przyjęcie siostrzenicy, więc teraz przez niecałe 2 miesiące muszę się postarać 1000zł zarobic, aby mi na wszystko co planuję starczyło


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - Caevar - 19-04-2018 10:59

Witam, pozwolę włączyć się do dyskusji. Jak na taki staż, to chyba całkiem imponujące są twoje wyniki Wink

I jeśli jest jakiś niedowiarek tutaj dotyczący ankiet online, to ja mogę wrzucić moje trzy grosze - sam bawię się tym tematem od sierpnia ubiegłego roku, jestem zarejestrowany w kilku panelach i jakby zliczyć w sumie zarobione punkty w przeliczeniu na PLN to by było tego ok 400 zł. Nie dużo, wręcz mało bym powiedział, ale to wszystko bez reflinków itp, a za samo wypełnianie ankiet. Plus liczę jednak, że za czas jakiś liczba ankiet będzie rosnąć i może osiągnę taki wynik, jak autorka tego tematu Wink


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - wrzochal11 - 19-04-2018 12:51

Szanuje, podziwiam Smile
Ogólnie to trzeba być osobą bardzo wytrwałą. Bo dla mnie osobiście, to wypełnianie ankiet jest dość monotonne i nudne. Tylko od czasu do czasu w ClixSense coś zrobię. Ogólnie to uważam, że Internet ma większy potencjał niż wypełnianie ankiet, ale każdy ma swoją drogę i wybiera co chce, najlepiej żeby robił to z uśmiechem na twarzy Smile


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - 11natinka11 - 19-04-2018 14:32

(19-04-2018 12:51)wrzochal11 napisał(a):  Szanuje, podziwiam Smile
Ogólnie to trzeba być osobą bardzo wytrwałą. Bo dla mnie osobiście, to wypełnianie ankiet jest dość monotonne i nudne. Tylko od czasu do czasu w ClixSense coś zrobię. Ogólnie to uważam, że Internet ma większy potencjał niż wypełnianie ankiet, ale każdy ma swoją drogę i wybiera co chce, najlepiej żeby robił to z uśmiechem na twarzy Smile

Moze i tak, ale trzeba byc też troche zaawansowanym informatycznie, co i tak uważam, ze u kobiet to sie rzadko zdarza, więc bardziej u mężczyzn inne formy zarabiania. Czasem jak czytam o jakiś pojęciach na forum, takich informatycznych to dla mnie to czarna magia i nie za bardzo wiem o co chodzi, a ankiety sa jednak prostą formą dorobienia.
I pewnie większość zarabiających lepsze pieniądze w internecie ma jakies wykształcenie informatyczne, a ja nie mam


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - 11natinka11 - 19-04-2018 16:24

Wypełniłam krótką ankietę (ok 5min) w nowym panelu i zobaczyłam, że mozna wypłacic na paypal od 1pkt czyli 1centa i dostałam za ta ankietę 29pkt i zleciłam na paypal te 29pkt i dostałam instant wypłatę na paypal 0,29$ Smile

Jakby ktos był zainteresowany zapraszam do tego panelu
reflink https://surveyo24.com/pl?ref=F3HgCbZH9T
czysty https://surveyo24.com

A to dowód tej wypłaty

[Obrazek: surveyo.png]


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - Kryspin - 19-04-2018 17:54

Dziś na tns dwie fajne ankiety za 11 zł łącznie Smile jedna za 4 zł a druga za 7 zł