Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
moja kilkuletnia przygoda z ankietami - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: moja kilkuletnia przygoda z ankietami (/Temat-moja-kilkuletnia-przygoda-z-ankietami-136875)



RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - 11natinka11 - 18-11-2016 22:20

A ja to co sobie zarabiam w internecie to zbieram i odkładam sobie na wakacje i zawsze z pieniędzy z internetu mam wyjazd wakacyjny Smile
A generalnie jak czytam wpisy innych to uświadamiam sobie, że można więcej, ale i tak jestem zadowolona Smile


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - Fox90 - 18-11-2016 22:45

Pomijając ryzyko, to też kwestia priorytetów, czy warto poświęcić wyjazd wakacyjny w tym roku, by być może za rok móc wybrać się na kilka takich wyjazdów i mięć częściej wakacje Smile


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - 11natinka11 - 23-11-2016 23:34

Jakby co w opinie.pl jak ktoś zamówi wypłatę w jakimś miesiącu to wypłacają do około 15 kolejnego.
Bo ja jakoś zawsze szybciej miałam wypłatę i teraz długo już czekam (nawet mi się wydawało że od pazdziernika, bo zapomniałam od kiedy) i napisałam do nich kiedy moja wypłata to mi odpisali, że zamawiałam 2 listopada i mają czas do 15 następnego miesiąca czyli 15 grudnia... Dziwne... może trochę zmienili zasady, bo zawsze miałam szybciej.


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - 11natinka11 - 24-11-2016 11:48

I doszła wypłata z opinie.pl Huh

[Obrazek: opinie_pl_24_11.png]


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - 11natinka11 - 29-11-2016 12:53

Zleciłam wypłatę 30 zł z Imas, bo płacą zawsze na początku każdego miesiąca Smile

[Obrazek: imas29_11.png]

A teraz w imas mam projekt o serkach turek, że miałam ankietę rekrutacyjną i potem 4 ankiety (już 2 miałam), do których trzeba kupić serek turek i wysłać zdjęcie serka i paragonu i dostanę za ankiety łącznie 120 pkt czyli 12zł plus zwrot kosztów serków. Miałam już kiedyś taki projekt, a teraz mam ponownie.


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - ales - 29-11-2016 15:27

HuhHuh


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - 11natinka11 - 29-11-2016 23:01

I zamówiona kolejna wypłatka z panelu opinie.pl Huh
Jakby co to ten panel ma najlepszy program poleconych, bo daje 20% od zarobku poleconych, a wiele innych tylko jednorazowo Smile

[Obrazek: opinie29_11.png]


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - Kryspin - 29-11-2016 23:13

Ostatnio coś ruszyło z ankietami w imas i jakoś nazbieralem na wypłatę Tongue od 11 listopada czekam na wypłatę z opinie.pl mogliby robić szybciej przelewy bo u nich i na tolunie zawsze czekam najdłużej Smile


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - 11natinka11 - 30-11-2016 11:50

(29-11-2016 23:13)Kryspin napisał(a):  Ostatnio coś ruszyło z ankietami w imas i jakoś nazbieralem na wypłatę Tongue od 11 listopada czekam na wypłatę z opinie.pl mogliby robić szybciej przelewy bo u nich i na tolunie zawsze czekam najdłużej Smile

To jak zamówiłeś 11 listopada to do 15 grudnia tak samo jak ja wczoraj zamówiłam to też do 15 grudnia więc ja szybciej będę miała, bo jak w jakimś miesiącu się zamówi to do 15 kolejnego miesiąca, a w imas na 1 i 15 każdego miesiąca.


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - 11natinka11 - 01-12-2016 15:49

I wypłata z Imasonline już zrealizowana Smile

[Obrazek: imas_01_12.png]