Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
sposób na monotonne klikanie w mxrevshare - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: sposób na monotonne klikanie w mxrevshare (/Temat-sposob-na-monotonne-klikanie-w-mxrevshare-136869)

Strony: 1 2 3


sposób na monotonne klikanie w mxrevshare - 11natinka11 - 10-08-2016 20:06

Jak niejednemu wiadomo mxrevshare to program typu revshare, w którym możemy działać bez inwestycji. Codziennie możemy tam wyklikać reklamy za 0,5 $. Jednak jest to trochę żmudne i monotonne gdyż nie możemy w tym czasie wejść na inną stronę, tylko musimy oglądać reklamę, bo inaczej timer się zatrzymuje.
Wielu ludziom nie bardzo chce się tak monotonnie oglądać reklamy, dlatego nie wiem jak inni ale ja wpadłam na fajny pomysł czyli:

1. Ustawiamy na smartfonie wygaszacz na np 2 minuty
2. Logujemy się na mxrevshare na smartfonie
3. Klikamy reklamy na smartfonie i w tym czasie można umilać czas np:
- siedzeniem na kompie czy laptopie na innych stronach (i co minutę zmieniać reklamę na smartfonie)
- oglądaniem telewizji (też co np minutę zmieniać reklamę)
- rozmową ze znajomymi itp.

Myślę, że wtedy te reklamy nie są takie monotonne i nawet się nie obejrzy jak się sporo wyklika.


RE: sposób na monotonne klikanie w mxrevshare - Z3TWU - 10-08-2016 20:11

temat jak najbardziej pod REfy co jest minusem bo sposób ok ale dupy też nie urywa Tongue gdybyś zrobił spis tj. 3-4 sposoby a nie jeden to ok Smile


RE: sposób na monotonne klikanie w mxrevshare - 11natinka11 - 10-08-2016 20:25

(10-08-2016 20:11)Z3TWU napisał(a):  temat jak najbardziej pod REfy co jest minusem bo sposób ok ale dupy też nie urywa Tongue gdybyś zrobił spis tj. 3-4 sposoby a nie jeden to ok Smile

Nie tylko pod refy, ale chyba głupi by nie dodał refa, wszyscy dodają gdzie mogą ...


RE: sposób na monotonne klikanie w mxrevshare - hypocrisy - 10-08-2016 20:35

pokerface

"Poradnik" nabrał dla mnie głębszego sensu dopiero, gdy zobaczyłem reflink do MX. Rozumiem, że każdy chce zgarnąć prowizję z poleconych, nic w tym złego, ale co niektórzy w swej desperacji już głową sufit przebijają...

Podczas intymnej sesji sam na sam z setką reklam z tego biznesu na lata można też poczytać książkę lub ciekawe czasopismo, puścić sobie jakieś podcasty w tle i uczyć się języków, poimprowizować na jakimś instrumencie, pomachać ciężarkami lub po prostu dać sobie spokój i zająć się czymś bardziej kreatywnym i dochodowym niż bezmyślne klikanie stu reklam Smile


RE: sposób na monotonne klikanie w mxrevshare - 11natinka11 - 10-08-2016 20:41

(10-08-2016 20:35)hypocrisy napisał(a):  pokerface

"Poradnik" nabrał dla mnie głębszego sensu dopiero, gdy zobaczyłem reflink do MX. Rozumiem, że każdy chce zgarnąć prowizję z poleconych, nic w tym złego, ale co niektórzy w swej desperacji już głową sufit przebijają...

Podczas intymnej sesji sam na sam z setką reklam z tego biznesu na lata można też poczytać książkę lub ciekawe czasopismo, puścić sobie jakieś podcasty w tle i uczyć się języków, poimprowizować na jakimś instrumencie, pomachać ciężarkami lub po prostu dać sobie spokój i zająć się czymś bardziej kreatywnym i dochodowym niż bezmyślne klikanie stu reklam Smile

Zadowolony? Nie ma refa. Tylko wszyscy tutaj wszystko krytykują... Ja tam nic nikomu nie zazdroszczę jak np Ty i nie krytykuję bo Polska to wolny kraj i znam zasady demokracji, jedyne co to kontrę mogę dać.


RE: sposób na monotonne klikanie w mxrevshare - Zaperr44 - 10-08-2016 20:54

Nie no ten poradnik to prawdziwe arcydzieło powinnaś nobla za niego dostać Xpokerface


RE: sposób na monotonne klikanie w mxrevshare - 11natinka11 - 10-08-2016 21:11

(10-08-2016 20:54)Zaperr44 napisał(a):  Nie no ten poradnik to prawdziwe arcydzieło powinnaś nobla za niego dostać Xpokerface

Dzięki że mnie tak doceniasz Huh Teraz przynajmniej bezczynnie 2 godziny nie będziesz siedział i patrzył w monitor Smile


RE: sposób na monotonne klikanie w mxrevshare - mima100000 - 10-08-2016 22:03

Dobrym sposobem jest po przeniesieniu ikony szybko zmienić kartę w przeglądarce zanim zacznie się odliczanie za 30s włączasz stronę i reklama zaliczona


RE: sposób na monotonne klikanie w mxrevshare - adik7276 - 10-08-2016 22:13

Sam nie wiem... ale ten "poradnik" to coś na zasadzie jak chce Ci sie srać to idz do kibla.
CZyli rzecz oczywista dla każdego....


RE: sposób na monotonne klikanie w mxrevshare - Begrezen - 10-08-2016 22:32

ja mam lepszy patent... zamiast oglądać w tym czasie tv można w tym czasie strugac pinokia, może do reklam to nie wypada, chociaż dla revsherowców może to by przypadlo do gustu hie hie Xpokerface

TRAFIKMONSZUN PAŁERFÓL!!11!

a za poradnik jak najbardziej repucik się należy, jeszcze jak, o Panie! poświęciłeś nam cenne minuty swojego czasu na napisanie tego poradnika dla osób, które nie potrafia samodzielnie myśleć! teraz biedaczki już nie muszą się patrzyć w reklamy Xpokerface

#literuffka