Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Problem z indeksacją postów w google - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Pozycjonowanie (/Forum-Pozycjonowanie-398)
+--- Dział: Pytania i Problemy dotyczące SEO (/Forum-Pytania-i-Problemy-dotyczace-SEO-400)
+--- Wątek: Problem z indeksacją postów w google (/Temat-Problem-z-indeksacja-postow-w-google-136858)

Strony: 1 2


Problem z indeksacją postów w google - Damkofr - 10-08-2016 17:18

A więc mam bloga pod PPA na silniku wordpressa. Blog dodany do google webmaster.
Mam na blogu narazie 20 postów. Strona została szybko zaindeksowana w google.

Pierwsze 7-9 wpisów dodane i każdy z nich był na bieżąco indeksowany. I teraz mam problem bo 11 pozostałych postów od 5 dni nie ma w google. Sprawdzam site:strona.com i ciągle jest ta sama liczba zaindeksowanych.

W google webmaster nie ma żadnych wiadomości ani komunikatów że coś jest nie tak. Posty mają atrybut index.

Nie wiem co się dzieje. Nie dodawałem żadnych backlinków ani nic na strone.

Nawet pingowałem te posty.


RE: Problem z indeksacją postów w google - Damkofr - 10-08-2016 18:45

dobra dodałem wszystkie brakujące podstrony tutaj: https://www.google.com/webmasters/tools/submit-url?hl=en_uk

i natychmiast zaindeksowane, nie wiem czemu to nie stało się automatycznie skoro wp samo pinguje nowo dodane posty.


RE: Problem z indeksacją postów w google - Similquak - 10-08-2016 19:08

wrzuć linki do postów w google.com/addurl
powinny zostać zaindeksowane po kilku minutach


RE: Problem z indeksacją postów w google - Damkofr - 10-08-2016 19:59

Napisałem przecież post wyżej że tak zrobiłem i myślałem że wszystko będzie okej, jak się okazuje znowu po paru godzinach wyparowało kilka postów dodanych przez addurl.


RE: Problem z indeksacją postów w google - Karewer - 11-08-2016 16:47

Kiedy założyłeś tego bloga? Często nowe domeny dostają lekkiego "kopa" i są szybciej indeksowane przez google, ale po pewnym czasie wszystko wraca do normy, znikają z indeksu i oczekują na ponowne zaindeksowanie. Jeśli chodzi o wpisy, które nie znajdują się w indeksie to może kluczową kwestię odgrywa tutaj fakt, że domena jest świeża? Posty dobrze zoptymalizowane? Jakiej używasz wtyczki do optymalizacji? W jaki sposób lub za pomocą jakiej wtyczki wygenerowałeś sitemape dodaną do narzędzi google? Ciężko cokolwiek powiedzieć, bo liczba informacji jakie podałeś jest znikoma. Nie potrzebnie pingujesz dodatkowo wpisy, bo pinger wbudowany w WP jest w zupełności wystarczający. Wystarczy dopisać kilka adresów serwerów XML-RPC Smile


RE: Problem z indeksacją postów w google - Damkofr - 12-08-2016 02:18

Juz wszystko wróciło do normy ; ) google robot poprostu był trochę leniwy bo są wakacje xd

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka


RE: Problem z indeksacją postów w google - Karewer - 12-08-2016 06:44

Wakacje... trzeba mu to wybaczyć Lol


RE: Problem z indeksacją postów w google - s_matysik - 13-08-2016 12:24

Po prostu przez indexetory większość metod nie działa, pingowanie od 1,5 roku nie daje już żadnych efektów. add url też od miesiąca nie działa, linki wchodzą szybko i szybko wypadają.
Trzeba szukać nowych metod indeksacji.

Ja ze współpracownikiem otwieramy indexer na nowych metodach gdzie linki nie wypadają, jak ktoś jest zainteresowany pakietem testowym zapraszam PW.


RE: Problem z indeksacją postów w google - Damkofr - 15-08-2016 01:23

Wszystko okej posty się indeksuja.

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka


RE: Problem z indeksacją postów w google - marakal - 13-09-2016 20:03

Jedna uwaga. Operator site nie zwraca wszystkich wyników Smile