Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[mentoring] Szukam mentora może być Leadmore - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [mentoring] Szukam mentora może być Leadmore (/Temat-mentoring-Szukam-mentora-moze-byc-Leadmore-136815)



[mentoring] Szukam mentora może być Leadmore - Monte123 - 09-08-2016 18:50

Szukam mentora, a przeczytałem wątek czaqa (o mentoringu) i widzę, że nie wszystkich przyjmuje. Nie musi to być program leadmore, ale widzę, że cieszy się on powodzeniem, dlatego pisze tutaj. Chciałbym, żeby mentor pomógłby mi wejść w suby / premium. Jestem zielony w temacie, ale szybko ogarniam, znam photoshopa, wordpressa, korzystam z FB, będę działał przez proxy. Wydaje mi się, że mam kilka super nisz (którymi nie chciałbym się dzielić)i chcę sprawdzić na ile będą skuteczne. Nie wiem czy wybrać firesub czy leadmore czy jeszcze coś innego, ale wiem, że chciałbym leady zbierać również za granicą (download m.in. różnych porad z różnych branży oraz ewentualnie streaming). W Polsce chcę się rozliczać z powierzchni reklamowej (widzę u was, że to możliwe i to jest super) a jeśli chodzi o zyski za granicą to kasę z paypala chcę wydawać od razu w sklepach zagranicznych (nie chcę na razie prowadzić DG, najpierw chcę to rozkręcić, bo jeszcze będę prowadził bloga i on musi się rozhulać).
Najlepiej więc jeśli mentor nie będzie się ograniczał do jednego programu partnerskiego i oprócz zwykłych poradników zdradzi również jak spamować i wykręcić skuteczność na maksa. Planuję FB ale nie tylko, dodatkowo mam pomysły na ciekawe ero, ale to już inna bajka. Przez tydzień lub dwa planuję się przygotowywać (głównie tworzyć materiały i zakładać konta m.in. na FB) a potem uderzam. Jeśli jesteś skuteczny i obcykany (możesz dać linka do swojego tematu z twoim mentoringiem lub screenami z zarobkami) to mogę być poleconym, ewentualnie odpalić jakąś rozsądną zaliczkę.
Podsumowując – bloga będę prowadził niemalże oficjalnie i nie chcę go spalić, więc tam będzie elegancja francja, do niego nawet nie potrzebuję mentora, ale subami będę bombardował gdzie indziej anonimowo i to ma przynosić jak największy zysk.
Chodzi mi o doświadczonego mentora, nie początkującego (to raczej logiczne, ale wolę napisać, żebym nie miał zasypanej skrzynki na priv).


RE: [mentoring] Szukam mentora może być Leadmore - suzuki69 - 09-08-2016 19:12

Pisz bezpośrednio do @[Huston]a on zajmuje się takim sprawami jest to jego pracą Wink


[mentoring] Szukam mentora może być Leadmore - surfer0700 - 09-08-2016 19:15

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.