Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Konto oszczędnościowe - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Konta Bankowe (/Forum-Konta-Bankowe-449)
+--- Dział: Banki (/Forum-Banki-237)
+--- Wątek: Konto oszczędnościowe (/Temat-Konto-oszczednosciowe-136812)



Konto oszczędnościowe - Averis - 09-08-2016 17:14

Witam.

Zastanawiam się nad otworzeniem konta w którym będę regularnie odkładać co miesiąc daną kwotę na tzw. czarną godzinę. Oczywiście takie które jest pozbawione opłat. Polecacie coś?


RE: Konto oszczędnościowe - twardy - 09-08-2016 17:36

Bank smart i chyba millenium 360 sa pozbawione wszelkich oplat. To pierwsze na 100%.


RE: Konto oszczędnościowe - roberty265 - 09-08-2016 17:51

polecam ci ing i za otwarcie z mojego link udaje 50 złoty


RE: Konto oszczędnościowe - Averis - 09-08-2016 18:01

(09-08-2016 17:36)twardy napisał(a):  Bank smart i chyba millenium 360 sa pozbawione wszelkich oplat. To pierwsze na 100%.

@twardy millenium 360 wraz z kartą?


RE: Konto oszczędnościowe - twardy - 09-08-2016 18:06

Cytat:Opłata nie zostanie pobrana, jeżeli w poprzednim miesiącu została dokonana i zaksięgowana na Koncie
360° min. jedna płatność bezgotówkowa kartą wydaną do Konta 360°lub min. jedna płatność
bezgotówkowa BLIK oraz łączne wpływy zewnętrzne na Konto 360° wynosiły min. 1 000 PLN (do kalkulacji
łącznych wpływów nie uwzględnia się przelewów z innych rachunków dla Klientów indywidualnych
prowadzonych na rzecz Posiadacza w Banku Millennium oraz z rachunków prowadzonych w Millennium
Domu Maklerskim, a także zwrotów na rachunek z tytułu transakcji dokonanych kartami debetowymi).

millenium 360^

No chyba nie do konca tak bez oplat.

Mam konto w mbanku bez karty i tam nie ma zadnych oplat... za to bank smart jest 100% free, karta tez.


RE: Konto oszczędnościowe - Prizmo* - 09-08-2016 20:57

Smart bank nie ma żadnych opłat.


RE: Konto oszczędnościowe - rachman - 10-08-2016 01:53

Oszczędnościowe to BGŻOptima. Zero opłat całkowicie. Wypłaty free ale tylko na konto w innym banku Twoje.
Polecam pakiet konto zwykłe ROR w banku SMART (darmowe z darmową kartą bez wymogów żadnych) i BGŻOptimę jako oszczędnościowe z zazwyczaj jednym z lepszych % na rynku Smile
Chcesz refy to daj znać - na flaszeczkę zarobisz tym sposobem Wink


RE: Konto oszczędnościowe - batman - 10-08-2016 06:16

daj refa do bgz optima
a ma ktos bgz optima konto oszczednosciowe i jest zadowolony??


RE: Konto oszczędnościowe - rachman - 10-08-2016 12:51

@batman Ja mam optimę i mi pasuje ze względu na wysoki raczej % zazwyczaj, brak opłat, bezpieczeństwo - wypłaty tylko na swoje konto ROR w innym banku. Refa na konto oszcz. nie mam już niestety, jest tylko na lokatę u nich, nawet nie zauważyłem jak refy do samego konta wycofali Undecided