Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
problem z linkiem YT na WtfTube - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: LeadMore (/Forum-LeadMore-396)
+---- Wątek: problem z linkiem YT na WtfTube (/Temat-problem-z-linkiem-YT-na-WtfTube-136789)



problem z linkiem YT na WtfTube - wydra87 - 09-08-2016 07:40

Witam - kumpel któremu pomagam na leadmore ma problem z linkiem z youtuba stosowanym w programie leadmore.
Gdy stworzy link na leadmore we wspomnianym programie, po krótkim czasie przy wejściu w ten link filmik z youtube nie wyświetla się i widnieje komunikat, że został on usunięty z YT. Natomiast po wejściu w ten link na YT film jest dostępny. Dzieje się tak z każdym jednym podstawionym filmikiem, niezależnie od tego jaki on by był. Nie pomaga zmiana czasu weryfikacji. Ktoś może podpowiedzieć czym takie coś jest spowodowane?
Miałem sam kiedyś nieco podobny program na Live Stream, ale wtedy pojawiała się chociaż weryfikacja tel, a tutaj nie ma nic :/


RE: problem z linkiem YT na WtfTube - Czaq - 09-08-2016 08:08

A podaj jaki format linku wkleja kolega do panelu, moze system nie czyta czegoś.


RE: problem z linkiem YT na WtfTube - wydra87 - 09-08-2016 08:19

Np taki: https://www.youtube.com/watch?v=4vOdvTTIQdk
przez np pół godziny działa, a później pada na stałe. A po wejściu w YT film działa


RE: problem z linkiem YT na WtfTube - Leadmore - 09-08-2016 08:33

Niech podeślę linki, sprawdzimy.


RE: problem z linkiem YT na WtfTube - wydra87 - 09-08-2016 08:45

ale linki z YT czy te wytworzone z Leadmore?


RE: problem z linkiem YT na WtfTube - Leadmore - 09-08-2016 09:07

I to i to Smile
na mail [email protected]


RE: problem z linkiem YT na WtfTube - Toskan - 09-08-2016 09:10

Do mnie tez wyslij, sprawdze Wink


RE: problem z linkiem YT na WtfTube - wydra87 - 09-08-2016 12:10

(09-08-2016 09:10)Toskan napisał(a):  Do mnie tez wyslij, sprawdze Wink

Tak tak Wink