Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Nowy w sub-sms i nie tylko. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Nowy w sub-sms i nie tylko. (/Temat-Nowy-w-sub-sms-i-nie-tylko-136751)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: Nowy w sub-sms i nie tylko. - adi_hq - 29-08-2016 13:40

(29-08-2016 13:16)Trynda napisał(a):  Celuj może też pod YouTube Wink? Nie na samym spamowaniu FB opierają się suby Tongue Popatrz tez inne social media Wink Rusz głową a efekty sam zobaczysz, powodzenia
Tak jak na razie jest FB na razie twitter a instagram pozwala na wklejanie linków? Big Grin


RE: Nowy w sub-sms i nie tylko. - denio - 29-08-2016 13:49

Generalnie to powoli będzie trzeba odbijać od subów, bo może kasa jest ale jest masa programów gdzie możemy je podpiąć pod tą samą niszę a efekty będą lepsze. Także pomyśl też o tym Smile


RE: Nowy w sub-sms i nie tylko. - mahuzz - 29-08-2016 14:27

Spamem i filmami teraz się dłużo nie zrobi. Celuj w własną WWW Wink


RE: Nowy w sub-sms i nie tylko. - mateusz2045 - 29-08-2016 14:50

(29-08-2016 14:27)mahuzz napisał(a):  Spamem i filmami teraz się dłużo nie zrobi. Celuj w własną WWW Wink
Ostatnio ziomek tu miał dniówkę 7k zł z filmu na yt, z tematu w którym pisał w tytule filmu, że jest ,,darmowe"


RE: Nowy w sub-sms i nie tylko. - mahuzz - 29-08-2016 14:54

@[mateusz2045] to promuj tak filmy. I żeby Cie w pierdlu zamknęli Wink
Jak kasa na pierwszym miejscu to tak już jest. Ludzie, gdzie się podziały wartości jak chociażby uczciwość... ok suby subami bo to też jest takie fifity fifty, ale żeby naciągać ludzi i pisać że toż to darmowe.
I czemu koleżki już nie ma? A może dostał bana za fotomontaż? Big Grin


RE: Nowy w sub-sms i nie tylko. - adi_hq - 29-08-2016 15:00

W sub sms nie piszę "za darmo". Nie oszukuję Smile


RE: Nowy w sub-sms i nie tylko. - mahuzz - 29-08-2016 15:23

Wiem, rozumiem, chodzi o to co napisał kolega wyżej Wink
Pomyślności Smile


RE: Nowy w sub-sms i nie tylko. - mateusz2045 - 29-08-2016 16:56

(29-08-2016 14:54)mahuzz napisał(a):  @[mateusz2045] to promuj tak filmy. I żeby Cie w pierdlu zamknęli Wink
Jak kasa na pierwszym miejscu to tak już jest. Ludzie, gdzie się podziały wartości jak chociażby uczciwość... ok suby subami bo to też jest takie fifity fifty, ale żeby naciągać ludzi i pisać że toż to darmowe.
I czemu koleżki już nie ma? A może dostał bana za fotomontaż? Big Grin

Bo to baran, jakby usunął darmowe to i tak by tyle samo zarobił, bo napierdzielił fake komentarzy. Wystarczy żeby nie mówił o kosztach.


RE: Nowy w sub-sms i nie tylko. - adi_hq - 03-09-2016 12:26

Chyba kończę z sub sms! Za ciężko mi to idzie. Przyciągnęły mnie oczywiście stawki! Myślę, że skupie się tylko na skracaniu. Niby mało tam wpada ale jakieś dodatkowe kieszonkowe będą!

Na samym początku SUB miałem po 200 UU dziennie a teraz nawet 50 niema


RE: Nowy w sub-sms i nie tylko. - mikuss - 03-09-2016 12:33

Powodzenia!
Nie poddawaj się, szukaj swojej "stajni", rozwijaj się a $$ same będą się zbierać nie wiadomo kiedy i gdzie Smile