Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Nowy w sub-sms i nie tylko. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Nowy w sub-sms i nie tylko. (/Temat-Nowy-w-sub-sms-i-nie-tylko-136751)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: Nowy w sub-sms i nie tylko. - milosz998 - 17-08-2016 18:05

Pod żadnym pozorem nie kupuj żadnych poradników. Wyrzucanie pieniędzy w błoto. Wiem to z autopsji.


RE: Nowy w sub-sms i nie tylko. - nitek44 - 17-08-2016 18:44

Poszukaj sobie gdzieś po działach całych paczek poradników, sam na kompie jakieś takie paczki mam pościągane bo tutaj nie raz wrzucali, część po polsku, część ANG, wiele z nich było sprzedawane za kasę. W wielu poradnikach jest "mniej więcej" to samo, nie licz na to, że jak czytasz jakiś temat gdzie ktoś sprzedaje poradnik to za kilkadziesiąt zł będzie dawać jakąś super niespotykaną metodę zarobku, co najwyżej lekkie modyfikacje tego co każdy zna :P
Pamiętaj - liczy się systematyczna praca, szczególnie na początku gdy łatwo się zniechęcić brakiem wyników. Ja wychodzę z założenia, że jak dobrze zorganizujesz sobie to co masz do roboty, wyznaczysz cele i będziesz je konsekwentnie realizować to w końcu - prędzej czy później to się zwróci :)


RE: Nowy w sub-sms i nie tylko. - milosz998 - 17-08-2016 18:47

Ja wydalem na poradniki setki złotych. Zaden nie przyniósł zysku. Żaden. Ogólniki, pieprzenie o szopenie byleby nabić stron.


RE: Nowy w sub-sms i nie tylko. - Radvaron - 17-08-2016 20:20

(17-08-2016 18:47)milosz998 napisał(a):  Ja wydalem na poradniki setki złotych. Zaden nie przyniósł zysku. Żaden. Ogólniki, pieprzenie o szopenie byleby nabić stron.

Mam podobne doświadczenia. Choć na jednym - dziwne, ale udało się coś zarobić ale nie wiele.


RE: Nowy w sub-sms i nie tylko. - jarekxD - 18-08-2016 12:10

Również wydałem setki złotych na poradniki, ba nawet kilka razy mnie oszukano na "poradnik wyłącznie dla ciebie". I powiem Ci, że z jednego poradniczka za 40zł? Zarobiłem jakieś 1000 w ciągu tygodnia. O innych poradnikach nie będę lepiej mówił Tongue Pamiętaj, że jak już coś kupisz to nie rób tego, aż tak szablonowo jak masz napisane w .txt, tylko użyj wyobraźni i dodaj coś od siebie, i nie poddawaj się po godzinie testów.

ps. Nigdy nie żałowałem kasy wydanej na poradnik, ponieważ to zawsze jest jakaś dodatkowa wiedza, która przyda Ci się później. Wiedza jaką aktualnie posiadam na temat subów/premium pozwala mi zarobić o wiele więcej miesięcznie, niż suma jaką wydałem na wszystkie poradniki Smile


RE: Nowy w sub-sms i nie tylko. - hangarnabronie - 18-08-2016 21:07

Do wszystkich użytkowników odradzających kupno poradnika:
Żeby pieniądze, które wydaliście na poradniki się zwróciły, to trzeba czytać ze zrozumieniem. Nie spotkałem się z poradnikiem, w którym byłoby opisane krok po kroczku jak zarobić. Jeśli jest dobrze napisany to uwierzcie, że można bardzo dużo dzięki nim osiągnąć. Czytajcie, wnioskujcie, miejcie wyobraźnię. To jest najważniejsze. Nikt Wam nie poda unikalnej niszy, która zapewni dożywotni dochód. Żeby zarabiać w internecie trzeba przede wszystkim być wytrwałym, systematycznym oraz trzeba kombinować. Tak samo nauka na błędach (najlepiej cudzych) jest bezcenna.
Pozdrawiam!


RE: Nowy w sub-sms i nie tylko. - sancte - 18-08-2016 23:57

Przyjacielu, wczuj się w rolę odbiorcy i wykaż swoją kreatywność.
Wtedy zobaczysz, że żadne poradniki nie są Ci potrzebne.

Nie polegaj wyłącznie na spamie, zapoznaj się z narzędziami SEO jeśli już działasz na stronach internetowych.

Te pieniądze na rzekome poradniki przeznacz na domenę i hosting. Pozdrawiam i życzę powodzenia! Smile


RE: Nowy w sub-sms i nie tylko. - adi_hq - 19-08-2016 19:23

Wpadłem na pomysł na coś czego szczerze mówiąc jeszcze nie widziałem.
Pomysł będzie oparty na REAL CONTENT
Jutro zacznę wszystko:
Film promocyjny
tekst
pdf!

Nie chcę dużo zdradzać Smile


RE: Nowy w sub-sms i nie tylko. - adi_hq - 29-08-2016 13:12

Okej! Była lekka przerwa! Wakacje wiadomo.
Nie kupiłem poradnika jak sugerowało kilka osób. Postanowiłem sam spróbować.
Skupiam się na jednym programie, celuję w osoby 25+.
Trochę odpuściłem brak motywacji.
Pracuję tylko FB spam ręcznie.

MyLead- 4zł
adf.ly- 1$


RE: Nowy w sub-sms i nie tylko. - Trynda - 29-08-2016 13:16

Celuj może też pod YouTube Wink? Nie na samym spamowaniu FB opierają się suby Tongue Popatrz tez inne social media Wink Rusz głową a efekty sam zobaczysz, powodzenia