Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wyprowadzka do ciepłych krajów! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+---- Dział: Ciekawe Dyskusje (/Forum-Ciekawe-Dyskusje-328)
+---- Wątek: Wyprowadzka do ciepłych krajów! (/Temat-Wyprowadzka-do-cieplych-krajow-136750)

Strony: 1 2 3


RE: Wyprowadzka do ciepłych krajów! - Huston - 08-08-2016 20:21

Wystarczy użyć VPN i po problemie, albo skorzystać z jakiegoś VPS'a i na nim pracować zdalnie ^^..


RE: Wyprowadzka do ciepłych krajów! - aero2 - 08-08-2016 20:40

Jakbym znał język to bym się wyprowadził, a tak nie widzę siebie gdzie kol wiek, jeszcze te częste zamachy gdzie popadnie, wolę siedzieć u nas na wsi pod lasem i nie bać się, że ktoś mnie zaraz rozstrzela, rozwali w części bomba, czy utnie łeb maczetą no i jeszcze warunki pogodowe, tornada, tsunami, wulkany i tak dalej.


RE: Wyprowadzka do ciepłych krajów! - Ascoran - 08-08-2016 20:52

Na co Ci Tajlandia jak w apartamencie z basenem, siłownią i innymi "niezbędnymi" do życia luksusami, można żyć nawet nad Polskim morzem Smile
Może i pogody nie zmienisz ale tą jedną porę roku da się przeżyć a wynagrodzą Ci to piękne widoki z okna na morze Smile


RE: Wyprowadzka do ciepłych krajów! - xdax1 - 08-08-2016 20:56

Ja akurat wole zimę, nie lubię gorąca Wink
No ale fakt, ta "szybka ciemność" trochę przeszkadza.


RE: Wyprowadzka do ciepłych krajów! - Roben - 08-08-2016 21:14

(08-08-2016 13:13)Huston napisał(a):  Zaletą zarabiania przez internet jest przecież to, że możemy zarabiać w prawie dowolnym miejscu na świecie. Jak wiadomo czas szybko leci, zaraz znów zastanie nas zima.

Po prostu nie znoszę tego że za oknem o godzinie 15 robi się już ciemno, ten depresyjny klimat wpływa strasznie na moją efektywność w pracy.
Czasem spoglądam na ptaki i myślę, że to inteligentne istoty. Na zimę lecą do ciepłych krajów, więc dlaczego ja miałbym też z tego nie skorzystać Huh?

Przykladowo w Tajlandii można wynająć apartament z basenem i siłownią za ok 1500 zł miesięcznie. Na mieście obiady kosztują ok 3-10 zł. Minusem jest drogi bilet w dwie strony i wiza turystyczna która pozwala tylko na pobyt do 30 dni Smile Sad
Czy któryś z Was osiągający już dosyć stabilny/pasywny dochód z internetu nie myślał o przeprowadzce na okres zimowy/stałe do cieplejszych krajów?

Może ktoś z forum myśli podobnie do mnie i ma takie same odczucia Smile
Wiadomo w grupie raźniej Smile!
Warto spróbować gdyż sam cel jest bardzo atrakcyjny impreza

Pozdrawiam i czekam na odpowiedzi w tym wątku.
Dawajcie sugestie, atrakcyjne lokalizacje też miło widziane!

Mam podobnie krótki dzien brak słonca... Nienawidze okresu zimowego.


RE: Wyprowadzka do ciepłych krajów! - szczygielek - 08-08-2016 21:24

Mam podobnie, lapie mnie depresja przy takich naszych pogodach, co zniecheca mnie do jakichkolwiek działań. We wrzesniu wyjezdzam na 2 msc na EVS do Grecjii, ale tez mam w planach wyjazd za granice, gdzies moze na Teneryfe. Tajlandia jak dla mnie to juz troche inna cywilizacja, i z mojego punktu widzenia troszke trudno bedzie sie przestawić na taki klimat.


RE: Wyprowadzka do ciepłych krajów! - Armin Van Buuren - 08-08-2016 21:24

Jak nie chcesz upałów to rozważ wyspy kanaryjskie. Tak wieczna wiosna...cały rok temperatura 23-27 i chłodna bryza z oceanu. Byłem tam na wakacjach i marzy mi się żeby tam zamieszkać Smile


RE: Wyprowadzka do ciepłych krajów! - Huston - 09-08-2016 09:32

Widzę mam wielu sprzymierzeńców, to znak że trzeba coś zrobić w tym kierunku. Ciesze się, że nie tylko ja tak mam, bo już czasem zastanawiałem się czy wszystko ze mną okej. W zimę jest po prostu tragedia. W ryzach utrzymuje mnie tylko sport i ogólne pozytywne nastawienie do życia.

@[aero2] - Nie szukaj wymówek! Dlatego mówię o tym, że raźniej jechać w grupie, aby był większy komfort i bezpieczeństwo. W Tajlandii większość spraw załatwia się po Angielsku, a nawet jeśli nie umiesz języka to można sie dogadać na migi. Zamachy są tylko na filmach i w wiadomościach. System karmi nas specjalnie, abyśmy bali się marzyć poza horyzonty. Człowiek szczęśliwy nie generuje dochodów dla systemu. Masz być zastraszany w każdym aspekcie życiowym. Wydaje mi se, że w Tajlandii jest bezpieczniej niż w Polsce. Polak który mieszka tam dziesięć lat opowiadał, że nigdy nie został pobity ani okradziony, wręcz przeciwnie ludzie traktują go z życzliwością.

@[Roben] - moje pytanie brzmi "Co chcesz teraz z tym faktem zrobić ", fajnie że dostrzegłeś coś co zabiera Ci życiową energie. W tych czasach mamy takie możliwości, że możemy ten problem oddalić w zapomnienie - zwłaszcza gdy pracujemy przez internet!

@[Ascoran] - Mieszkam nad Polskim morzem, w zimę jest mega zimno i depresyjnie. W lato ceny jak z kosmosu i brudna woda. Pogoda w tym roku też specjalnie nie dopisuję. Jest oczywiście dużo plusów takich jak świeże powietrze, spokój i piękne widoki, ale to nie to samo co moja wizja.


ps. Nie ograniczam się tylko do Tajlandii, ma być ciepło, miło i przyjemnie Big Grin!


RE: Wyprowadzka do ciepłych krajów! - Roben - 09-08-2016 21:15

Widzisz ja mieszkam w górach i tu dopiero jest zimno.Widze ze ogolnie jestesmy identyczni jesli chodzi o zimowy aspekt,bo ja radze sobie w podobny sposób gdzie sport odgrywa kluczowa role.Gdyby nie to to naprawde było by kiepsko.Co do tego co zamierzam z tym zrobic to obecnie niestety nie mam żadnej możliwosci wyboru.


RE: Wyprowadzka do ciepłych krajów! - HYIPRoulette - 19-12-2019 10:28

Byłem na sycylii, fajnie jak jedziesz na wakacje, ale ca ły rok tak żyć to mordęga