Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wyprowadzka do ciepłych krajów! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+---- Dział: Ciekawe Dyskusje (/Forum-Ciekawe-Dyskusje-328)
+---- Wątek: Wyprowadzka do ciepłych krajów! (/Temat-Wyprowadzka-do-cieplych-krajow-136750)

Strony: 1 2 3


Wyprowadzka do ciepłych krajów! - Huston - 08-08-2016 13:13

Zaletą zarabiania przez internet jest przecież to, że możemy zarabiać w prawie dowolnym miejscu na świecie. Jak wiadomo czas szybko leci, zaraz znów zastanie nas zima.

Po prostu nie znoszę tego że za oknem o godzinie 15 robi się już ciemno, ten depresyjny klimat wpływa strasznie na moją efektywność w pracy.
Czasem spoglądam na ptaki i myślę, że to inteligentne istoty. Na zimę lecą do ciepłych krajów, więc dlaczego ja miałbym też z tego nie skorzystać Huh?

Przykladowo w Tajlandii można wynająć apartament z basenem i siłownią za ok 1500 zł miesięcznie. Na mieście obiady kosztują ok 3-10 zł. Minusem jest drogi bilet w dwie strony i wiza turystyczna która pozwala tylko na pobyt do 30 dni Smile Sad
Czy któryś z Was osiągający już dosyć stabilny/pasywny dochód z internetu nie myślał o przeprowadzce na okres zimowy/stałe do cieplejszych krajów?

Może ktoś z forum myśli podobnie do mnie i ma takie same odczucia Smile
Wiadomo w grupie raźniej Smile!
Warto spróbować gdyż sam cel jest bardzo atrakcyjny impreza

Pozdrawiam i czekam na odpowiedzi w tym wątku.
Dawajcie sugestie, atrakcyjne lokalizacje też miło widziane!


RE: Wyprowadzka do ciepłych krajów! - twardy - 08-08-2016 13:16

(08-08-2016 13:13)Huston napisał(a):  Przykladowo w Tajlandii można wynająć apartament z basenem i siłownią za ok 1500 zł miesięcznie.

No i te no, panienki z pindolami impreza


RE: Wyprowadzka do ciepłych krajów! - Mikey - 08-08-2016 13:18

Słyszałem o wiele wyższych cenach za wynajem i obiady... smutny


RE: Wyprowadzka do ciepłych krajów! - Huston - 08-08-2016 13:21

Nikt nie każe na nie chodzić na panie do towarzysta, to już zależy od danej osoby jakie ma zamiary i stosunki do obcowania z płcią przeciwną. Poza tym jestem w pewnej grupie polaków w Tajlandii i piszą, że na prawdę nie problem rozróżnić LadyBoya.
Jeśli ktoś chce się zabawić, to stosunek z paniami do towarzystwa jest tam tańszy niż prezerwatya, a piękne kobiety są oczywiście dużym plusem w Tajskich klimatach.. no ale wtedy faktycznie trzeba brać problem babo chłopów pod uwagę! Big Grin

No ja już długo szperałem w internetach odnośnie Tajlandi. Jest pełno vlogerów, którzy opowiadają o Tajskim życiu na co dzień.
Polecam ten materiał Smile
https://www.youtube.com/watch?v=b1DXEC9jUJM


RE: Wyprowadzka do ciepłych krajów! - MaLiN - 08-08-2016 13:43

Też kiedyś nad tym myślałem, choć brałem pod uwagę Bułgarię, ale to tylko ze względu na tanie nieruchomości Jerk

To prawda, że Tajlandia jest tania i coraz więcej Polaków zaczyna tam zamieszkiwać, jednak uważam że długo byś tam nie wytrzymał nie widując się na codzień z europejczykami. Taki nagły przeskok z realiów Polski do obcego kraju na dłuższy czas też nie wydaje mi się dobrym rozwiązaniem.


RE: Wyprowadzka do ciepłych krajów! - lukaswu - 08-08-2016 14:00

Na jakis czas tak, ale nie na stałe. Zajrzyj na yt programista na wakacjach Wink


RE: Wyprowadzka do ciepłych krajów! - Lanserek - 08-08-2016 14:05

Powiem Ci tak też przed wyprowadzką do Francji miałem przed sobą wyidealizowany obraz zagranicy, ale rzeczywistość to zweryfikowała. Dodam, że mieszkam przy granicy z Hiszpanią i upały są tu non- stop, zimy praktycznie nie ma, owszem są mrozy, ale w nocy, a w dzień skwar jak na pustyni.

Na ironię, gdy piszesz o ciemności po 15... ja w ciągu dnia mam tu pozamykanie okna i ,,rolety'' bo gdyby pomieszczenie się nagrzało to bym się chyba usmażył. Właśnie dlatego pracuję po nocach, gdy mogę pootwierać je na oścież i wpuścić do domu trochę zimnego powietrza. Z drugiej strony moze Ty znajdziesz jakiś hotel przy morzu z morską bryzą... xD i i będziesz siedział siedział z laptopem z drinkami podawanymi przez skąpo odziane azjatki. Zanim zdecydujesz najlepiej pojedź na wakacje na 2 tygodnie do miejsca gdzie chciałbyś zamieszkać. Na początku wszystko będzie takie nowe i super, ale potem przyjdzie szara codzienność i będziesz chciał wracać do Polski.


RE: Wyprowadzka do ciepłych krajów! - Huston - 08-08-2016 19:08

Dziękuje za wszystkie odpowiedzi. Rozumiem, że człowiek adaptuje się do nowych warunków. Chodzi mi o dosyć podwyższony standard. Sam mam możliwość wynajem rezydencji nad oceanem, po prostu można się poczuć jak w filmie. Cena na miesiąc to 4500 zł, dzieląc na 2-3 osoby to nie wychodzi dużo, a na prawdę za te ceny można dostać komfort który widzieliśmy w amerykańskich filmach o milionerach.

Mieszkałem za granicą dosyć długo, wiem że nie jest kolorowo. Człowiek potrzebuje stymulacji, życie jest w ruchu. Ja osobiście kocham ciepłe klimaty, nie męczą mnie 30 stopniowe temperatury. Gdybym jednak miał się męczyć z duchotą to raczej zrezygnował bym z takiego miejsca. W domu na pewno będzie klimatyzacja, a morska bryza wcale nie jest jakąś odległa zachcianką Smile.
W życiu realnym jednak nie mam zbyt wiele ludzi w okół siebie, którzy zarabiają w sieci. Własnie dlatego założyłem ten wątek bo może ktoś był by zainteresowany zbiciem się na jakiś fajny apartament np na 3-4 miesiące i przeżyciem czegoś szalonego Smile!


RE: Wyprowadzka do ciepłych krajów! - smagalaz - 08-08-2016 19:13

http://www.wykop.pl/ludzie/feuer/

Programista 15k z Wykopu przeprowadził się na Bali Wink


RE: Wyprowadzka do ciepłych krajów! - nykkusek - 08-08-2016 19:35

Ciekawy pomysł, ale ja potrzebuję polskiego IP do pracy XD

Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka