Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Gmail autoresponder - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Gmail autoresponder (/Temat-Gmail-autoresponder-136730)



Gmail autoresponder - .::Nicko::. - 07-08-2016 21:14

DO ADMINÓW Na wstępie pisze, jeśli temat jest nie zgodny z regulaminem proszę o jego usunięcie (nie wiedziałem zbytnio gdzie wstawić taki temat)

Mam pewien problem, który napotkałem dzisiaj otóż mam ustawiony autoresponder na Gmailu i rzecz w tym, że nie odpowiada on poprawnie na wszystkie maile (omija większość) ktoś wie o co chodzi i jak naprawić aby odpowiadał na wszystko bez wyjątku?

Daje 20fg za pomoc i reputację.


RE: Gmail autoresponder - Ascoran - 07-08-2016 21:43

Jako autorespondera na gmailu używasz opcji "Wiadomość o nieobecności:"?
Jeśli tak to zobacz czy nie masz zaznaczonej opcji "Wyślij odpowiedź tylko do osób z mojej listy kontaktów"


RE: Gmail autoresponder - .::Nicko::. - 07-08-2016 21:52

(07-08-2016 21:43)Ascoran napisał(a):  Jako autorespondera na gmailu używasz opcji "Wiadomość o nieobecności:"?
Jeśli tak to zobacz czy nie masz zaznaczonej opcji "Wyślij odpowiedź tylko do osób z mojej listy kontaktów"

Odznaczone