Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Proszę o przetłumaczenie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Tłumaczenia (/Forum-Tlumaczenia-8)
+------ Dział: Maile do Lockerz (/Forum-Maile-do-Lockerz-28)
+------ Wątek: Proszę o przetłumaczenie (/Temat-Prosze-o-przetlumaczenie-13671)



Proszę o przetłumaczenie - ColdGold - 17-09-2010 13:36

Potrzebuje tłumaczenia tego tekstu ( ale nie translatorem , bo wejść w google też potrafię ;D )
Cytat:Yo Kathy !

Mam pewien problem , a mianowicie aby dostać się do restocku dla Z-list"ów należy kupić tapetę do 18 września .... spełniłem ten warunek i teraz mam pytanie czy ta tapeta którą zakupiłem będzie ważna również na najbliższy shopowy restock Smile

Dziękuje i Pozdrawiam !



RE: Proszę o przetłumaczenie - xPietrek - 17-09-2010 13:50

Mogę Ci od razu odpowiedzieć, że nie.
1 zakupiona tapeta, upoważnia do wzięcia udziału w jednym restocku specjalnym.


RE: Proszę o przetłumaczenie - ColdGold - 17-09-2010 13:51

(17-09-2010 13:50)xPietrek napisał(a):  Mogę Ci od razu odpowiedzieć, że nie.
I zakupiona tapeta, upoważnia do wzięcia udziału w jednym restocku specjalnym.

Różne są opinie ... dlatego też proszę o przetłumaczenie by się zapytać ;D


RE: Proszę o przetłumaczenie - Miu - 17-09-2010 14:11

Cytat:Hey Kathy!
I've got a question.Namely,to take part in Z-list redemption I have to buy Ultimate Wallpaper before 18th of September.I did it.And now with this Ultimate Wallaper I'll have access to next Shop&Wallpaper redemption(after 18th of September)?

Thanks for answer.

Jednak tak jak powiedział xPietrek,w regulaminie masz napisane ze dostep do restocku maja ci którzy wykupili UW lub dokonali zakupu w SHOPie pomiędzy określonymi terminami!!!Odpowiedź jest jasna,że nie,nawet bym tego nie wysyłał,bo nie ma sensu ;p