Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Portal z ogłoszeniami - czy warto - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie na blogach oraz własnych stronach internetowych (/Forum-Zarabianie-na-blogach-oraz-wlasnych-stronach-internetowych-281)
+--- Dział: Zarabianie na WWW - dyskusje, pytania i odpowiedzi (/Forum-Zarabianie-na-WWW-dyskusje-pytania-i-odpowiedzi-202)
+--- Wątek: Portal z ogłoszeniami - czy warto (/Temat-Portal-z-ogloszeniami-czy-warto-136698)

Strony: 1 2


Portal z ogłoszeniami - czy warto - Devil877 - 07-08-2016 06:45

Witam , zwracam się z pytaniem czy warto postawić taki portal na gotowym skrypcie ? Zapomniałem dodać że nie jest responsywny więc to trochę ogranicza możliwość korzystania...


RE: Portal z ogłoszeniami - czy warto - smagalaz - 07-08-2016 06:47

Jeśli gotowy skrypt spełnia Twoje wymagania, to czemu nie?


RE: Portal z ogłoszeniami - czy warto - Devil877 - 07-08-2016 07:11

Poleci ktoś tani (w promocji) hosting i domenę? Smile


RE: Portal z ogłoszeniami - czy warto - Sahya - 07-08-2016 07:19

Może minthost: http://zarabiam.com/Temat-25-rabatu-na-wszystkie-uslugi-w-Minthost-pl-134392


RE: Portal z ogłoszeniami - czy warto - JamePERS - 07-08-2016 08:54

polecam - http://linuxpl.com/?npp=1231 mam tam hosting i 6 domen i zero problemów a zawsze mogłem liczyć na pomoc


RE: Portal z ogłoszeniami - czy warto - radek0389 - 07-08-2016 09:19

(07-08-2016 06:45)Devil877 napisał(a):  Witam , zwracam się z pytaniem czy warto postawić taki portal na gotowym skrypcie ? Zapomniałem dodać że nie jest responsywny więc to trochę ogranicza możliwość korzystania...

Jeśli chcesz się mocno zaangażować w projekt, to jednak naciskalbym na wersje responsywna. Bo przy wzroście ruchu i tak będziesz później o tym myślał, a tak na starcie będziesz miał to z głowy.


RE: Portal z ogłoszeniami - czy warto - Devil877 - 07-08-2016 09:59

Chcieć bym chciał lecz mam trochę ograniczone środki a wersja responsywna jest o wiele droższa , dziękuje za propozycję hostingów ale chyba zostanę przy az.pl


RE: Portal z ogłoszeniami - czy warto - Slight - 07-08-2016 14:47

Żeby też coś na nim zarobić, to na pewno trzeba trochę w niego włożyć (myślę tu o reklamie, ale i o designie strony), ponieważ takich tego rodzaju stron jest multum.


RE: Portal z ogłoszeniami - czy warto - Devil877 - 07-08-2016 16:38

Zdaję sobie sprawę że konkurencja jest bardzo duża i łatwo nie będzie... mówiąc o reklamie masz na myśli google adwords czy coś innego? ktoś wie gdzie i w miarę tanio kupić taką reklamę? Wink co do wyglądu to nie powinien odstraszać Smile


RE: Portal z ogłoszeniami - czy warto - Ascoran - 07-08-2016 19:32

(07-08-2016 16:38)Devil877 napisał(a):  Zdaję sobie sprawę że konkurencja jest bardzo duża i łatwo nie będzie... mówiąc o reklamie masz na myśli google adwords czy coś innego? ktoś wie gdzie i w miarę tanio kupić taką reklamę? Wink co do wyglądu to nie powinien odstraszać Smile

inwestuj w pozycjonowanie a nie w reklamę bo to praktycznie nic Ci nie da - reklama się skończy a Ty nadal zostaniesz na tysięcznej stronie google a jak dobrze wiemy, nikt nie przechodzi na druga stronę w google Smile