Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
█ ▄ MxRevShare - Program dla szarego człowieka w zarabianiu przez internet ▄ █ - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: █ ▄ MxRevShare - Program dla szarego człowieka w zarabianiu przez internet ▄ █ (/Temat-%E2%96%88-%E2%96%84-MxRevShare-Program-dla-szarego-czlowieka-w-zarabianiu-przez-internet-%E2%96%84-%E2%96%88-136656)

Strony: 1 2 3


RE: █ ▄ MxRevShare - Program dla szarego człowieka w zarabianiu przez internet ▄ █ - hubertcik221 - 06-08-2016 16:13

(06-08-2016 15:23)twardy napisał(a):  1) Zaloz konto
2) Wplac pieniadze i/lub naganiaj ludzi
3) Trzymaj kciuki zeby program nie upadl za szybko
4) Na kazdym forum pisz, ze ten biznes jest inny niz pozostale, admin mowil, ze program potrzyma przynajmniej do 2020 roku
5) No i najwazniejsze, nie zapomnij opowiadac, ze program ma realne produkty xD
Racja,wszyscy którzy chcą nałapać refów wciskają ludziom schizy że program pociągnie nie wiadomo ile czasu.
Jest to zwykła niestabilna piramida która może się przewrócić w każdej chwili.


RE: █ ▄ MxRevShare - Program dla szarego człowieka w zarabianiu przez internet ▄ █ - Oblako1223 - 06-08-2016 16:20

(06-08-2016 16:02)Deoes napisał(a):  
(06-08-2016 15:30)Oblako1223 napisał(a):  Myślę, że jestes zbytnio pesymistyczny. James założyciel Mx ma za sobą bogatą wiedzę na temat zarobku w internecie co potweirdze jego 9 innych prgramów, które mają się świetnie. Jest szanowany i lubiany w tej branży nie miałby po co kłamać o tym, że program będzie działał minimum do 2020 roku. Takie kłamstwo zniszczyłoby jego pozycje i opinie wśród ludzi Big Grin
James Lee Valentine nie może zagwarantować do kiedy będzie działał MXRevShare. Nie wiem czy chcesz ogłupiać ludzi, czy może brak Ci podstawowej wiedzy ale na Twoim miejscu przeczytałbym najpierw ten artykuł, a potem się wymądrzał na temat RevShare
http://getpaid20.pl/artykul/mxrevshare-jako-przyklad-piramidy-finansowej/

Zdaje sobie sprawę, że to piramida finansowa ale James nie może pozwolić, żeby to upadło przed tym 2020 rokiem . To by go zrujnowało. Nie chce tutaj nikogo ogłupić albo naciągać, ale daje gotowy sposób na przemnożenie pieniędzy sam wrzuciłem tam zaledwie 75 $. Myślę, że temat został wyczerpany na temat tego teraz przejdźcie lepiej do opinii mojego pierwszego poradnika w życiu Big Grin


RE: █ ▄ MxRevShare - Program dla szarego człowieka w zarabianiu przez internet ▄ █ - twardy - 06-08-2016 16:24

(06-08-2016 16:20)Oblako1223 napisał(a):  to piramida finansowa
James nie może pozwolić, żeby to upadło przed tym 2020 rokiem

Xpokerface

Super poradnik!


RE: █ ▄ MxRevShare - Program dla szarego człowieka w zarabianiu przez internet ▄ █ - mikuss - 06-08-2016 16:30

(06-08-2016 16:20)Oblako1223 napisał(a):  
(06-08-2016 16:02)Deoes napisał(a):  
(06-08-2016 15:30)Oblako1223 napisał(a):  Myślę, że jestes zbytnio pesymistyczny. James założyciel Mx ma za sobą bogatą wiedzę na temat zarobku w internecie co potweirdze jego 9 innych prgramów, które mają się świetnie. Jest szanowany i lubiany w tej branży nie miałby po co kłamać o tym, że program będzie działał minimum do 2020 roku. Takie kłamstwo zniszczyłoby jego pozycje i opinie wśród ludzi Big Grin
James Lee Valentine nie może zagwarantować do kiedy będzie działał MXRevShare. Nie wiem czy chcesz ogłupiać ludzi, czy może brak Ci podstawowej wiedzy ale na Twoim miejscu przeczytałbym najpierw ten artykuł, a potem się wymądrzał na temat RevShare
http://getpaid20.pl/artykul/mxrevshare-jako-przyklad-piramidy-finansowej/

teraz przejdźcie lepiej do opinii mojego pierwszego poradnika w życiu Big Grin
Poradnik jak poradnik, za dużo tego na forum ostatnio tak jak i dzienników pracy z tej tematyki.
Nie pierwszy i nie ostatni zapewne, bo ludzie ograniczeni tylko taki pomysł mają na szukanie ..... do programu
Można powiedzieć tylko słowa piosenki : "ale to już było ...."


RE: █ ▄ MxRevShare - Program dla szarego człowieka w zarabianiu przez internet ▄ █ - Kiljan - 06-08-2016 16:41

Skoro wiesz, że to piramida to wiesz też, że użytkownicy ją budujący nie mogą wiedzieć kiedy upadnie ponieważ wtedy nikt nie wchodziłby w okresie przed jej upadkiem, co za tym idzie nie byłoby pieniędzy na starych użytkowników. Reasumując, jeśli obiecuje, że wytrzyma do 2020 to znaczy, że nie przekroczy nawet 2019.


RE: █ ▄ MxRevShare - Program dla szarego człowieka w zarabianiu przez internet ▄ █ - xxamaranthxx - 06-08-2016 17:44

Kontaktowałem się z Damianem Zukiewiczem osobą która na programach typu Revshare zarobiła już miliony Rolleyes
(sam zaznacza że nie bierze udziału w programach które nastawione są wyłącznie na szybki zarobek i upadają po krótkim czasie)

Z informacji które posiada wszystko zostało obliczone, zostały przeprowadzone symulacje i nie ma możliwości żeby program padł przed 2020 rokiem!
m.in maksymalna wypłata dzienna to 1000$ a połowa pieniędzy które otrzymujemy automatycznie przekazywana jest na konto Repurchase..
to tylko niektóre z zabezpieczeń które sprawią że program będzie stabilny przez wiele lat. Temat poruszany był niejednokrotnie w głównym wątku dotyczącym programu, gdzie odsyłam zainteresowane osoby.


RE: █ ▄ MxRevShare - Program dla szarego człowieka w zarabianiu przez internet ▄ █ - twardy - 06-08-2016 17:59

(06-08-2016 17:44)xxamaranthxx napisał(a):  nie ma możliwości żeby program padł

W kazdym programie sa ludzie co tak powtarzaja - z prostej przyczyny, bo inaczej by tych milionow nie zarabiali xD


RE: █ ▄ MxRevShare - Program dla szarego człowieka w zarabianiu przez internet ▄ █ - mikuss - 06-08-2016 18:03

(06-08-2016 17:59)twardy napisał(a):  
(06-08-2016 17:44)xxamaranthxx napisał(a):  nie ma możliwości żeby program padł

W kazdym programie sa ludzie co tak powtarzaja - z prostej przyczyny, bo inaczej by tych milionow nie zarabiali xD

Według wszystkich znaków na ziemi i niebie z tm nie wyniosą nic a nawet mogą być na minusie beka
Jak syndyk będzie podobnie skuteczny jak w zeek to ci milionerzy oddadzą co "zarobili".
Ich zadowolenie z tego tytułu na pewno jest bezcenne Big Grin


RE: █ ▄ MxRevShare - Program dla szarego człowieka w zarabianiu przez internet ▄ █ - Waldes93 - 06-08-2016 19:07

Po co dążyć temat. Piramida jak każdy revshare. Admini maskuja ta pseudo reklamami i innymi bezuzytecznymi uslugami ktore sa kropla w morzu. Prędzej czy później padnie. Możesz mnie podsumowacSmile


RE: █ ▄ MxRevShare - Program dla szarego człowieka w zarabianiu przez internet ▄ █ - hypocrisy - 07-08-2016 20:53

(06-08-2016 17:44)xxamaranthxx napisał(a):  Z informacji które posiada wszystko zostało obliczone, zostały przeprowadzone symulacje i nie ma możliwości żeby program padł przed 2020 rokiem
Bardzo ładnie i rzeczowo to wszystko opisałeś, aż głupio mi to podsumować pospolitym BZDURY PAN GADASZ! Obliczenia, symulacje, obietnice admina i bajki o "zewnętrznym finansowaniu", wszystko to ładnie brzmi i może podbudować ego, ale w odniesieniu do hyipów nie ma zupełnie żadnej wartości. Poza tym nie jestem pewien, czy darmowe 0,5$ dziennie (za które niektórzy klikacze obracają już kilkunastoma adpackami, reinwestując aż do konkretnych naliczeń z zerowym wkładem) czy też bardzo wysokie premie dla najaktywniejszych sprzyjały równoważeniu zobowiązań, tak przecież niezbędnemu dla długoterminowości programu...

Schemat jest ten sam jak w każdym tego typu programie: dopóki napływ gotówki wystarcza na wypłaty i utrzymanie serwerów program działa jak w zegarku, kiedy pieniędzy zaczyna brakować, a magiczny procent składany wielokrotnie pomnaża zobowiązania wobec użytkowników, program się sypie. I żadne obietnice admina nic tu nie pomogą, nieważne czy jest to biznesmen z wieloletnim doświadczeniem czy żul Mietek z pkp

Zejdźmy na ziemię, MX może działać do 2020 roku, może nawet działać do końca świata. "Działać" w znaczeniu wyświetlać zakupione reklamy, niekoniecznie płacić. Inna sprawa, kto właściwie miałby te reklamy wyświetlać...Ale po co gdybać, po prostu traktujmy MX jak każdy inny ponziak tego typu, bez zbędnej marketingowej paplaniny, służącej wyłącznie pozyskaniu poleconych Smile