Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
liceum zoczne dla dorosłych? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Dział Tematyczny (/Forum-Dzial-Tematyczny-116)
+---- Dział: Szkoła (/Forum-Szkola-307)
+---- Wątek: liceum zoczne dla dorosłych? (/Temat-liceum-zoczne-dla-doroslych-136639)

Strony: 1 2 3


RE: liceum zoczne dla dorosłych? - Zbieracz - 06-08-2016 19:17

@UP

No wiesz tutaj osoby chodziły do żaka i ogólnie to do nich skierowałem pytanie czy zajęcia faktycznie są co 2 tyg, dzwonili dzisiaj do mnie i mowili, ze co 2 tygodnie, ale wole sie upewnic osob, ktore tam chodzily Wink btw normalnie moge kiedy chce rzucic te szkole jezeli mi sie nie spodoba?


RE: liceum zoczne dla dorosłych? - ADAM2332 - 06-08-2016 19:22

(06-08-2016 19:17)Zbieracz napisał(a):  @UP

No wiesz tutaj osoby chodziły do żaka i ogólnie to do nich skierowałem pytanie czy zajęcia faktycznie są co 2 tyg, dzwonili dzisiaj do mnie i mowili, ze co 2 tygodnie, ale wole sie upewnic osob, ktore tam chodzily Wink btw normalnie moge kiedy chce rzucic te szkole jezeli mi sie nie spodoba?
Tak Wink


RE: liceum zoczne dla dorosłych? - Ascoran - 06-08-2016 19:33

(06-08-2016 19:17)Zbieracz napisał(a):  @UP

No wiesz tutaj osoby chodziły do żaka i ogólnie to do nich skierowałem pytanie czy zajęcia faktycznie są co 2 tyg, dzwonili dzisiaj do mnie i mowili, ze co 2 tygodnie, ale wole sie upewnic osob, ktore tam chodzily Wink btw normalnie moge kiedy chce rzucic te szkole jezeli mi sie nie spodoba?

Twoja logika mnie rozwala...
Jak do Ciebie dzwonili i mówili że co 2 tygodnie to TAK JEST...
A czy jakąkolwiek szkołę średnią nie można rzucić?


RE: liceum zoczne dla dorosłych? - Zbieracz - 06-08-2016 20:20

(06-08-2016 19:33)Ascoran napisał(a):  
(06-08-2016 19:17)Zbieracz napisał(a):  @UP

No wiesz tutaj osoby chodziły do żaka i ogólnie to do nich skierowałem pytanie czy zajęcia faktycznie są co 2 tyg, dzwonili dzisiaj do mnie i mowili, ze co 2 tygodnie, ale wole sie upewnic osob, ktore tam chodzily Wink btw normalnie moge kiedy chce rzucic te szkole jezeli mi sie nie spodoba?

Twoja logika mnie rozwala...
Jak do Ciebie dzwonili i mówili że co 2 tygodnie to TAK JEST...
A czy jakąkolwiek szkołę średnią nie można rzucić?


Wiesz zawsze wole sie upewnic 10000x razy nie wiem czemu, ale zawsze tak robie, wiec i tym razem wole sie upewnic osob, ktore jednak maja doswiadczenie z ta szkola i czy nie ma problemow z rzuceniem jej w dowolnym czasie i oczywiscie czy faktycznie jest co 2 tyg


RE: liceum zoczne dla dorosłych? - ripruski - 07-08-2016 11:10

nie peniaj , pójdziesz i zobaczysz na 1szych zajęciach jak jest , zreszta ja chodzilem z typami co to pojawili się tylko na egzaminach , a prace wysyłali na email nauczycieli..


nawet opiekun klasy będzie pomagał
ja ta szkółke zdałem z 1 zeszytem A5 , takze widzisz jaki hardkor beka
idź , nie sądze byś był jakiś omkły i nie zdał : D


RE: liceum zoczne dla dorosłych? - Zbieracz - 07-08-2016 12:37

(07-08-2016 11:10)Ни х себе! napisał(a):  nie peniaj , pójdziesz i zobaczysz na 1szych zajęciach jak jest , zreszta ja chodzilem z typami co to pojawili się tylko na egzaminach , a prace wysyłali na email nauczycieli..


nawet opiekun klasy będzie pomagał
ja ta szkółke zdałem z 1 zeszytem A5 , takze widzisz jaki hardkor beka
idź , nie sądze byś był jakiś omkły i nie zdał : D

A ty chodziles do zaka? Big Grin mnie nurtuje tylko 1 pytanie czy faktycznie sa zjazdy co 2 tyg bo co tyg sie nie wyrobie, wiec jak to u Ciebie bylo co 2 tyg regularnie? btw sa osoby ponizej 18? albo tacy 18 latkowie? 20 latkowie i 30?


RE: liceum zoczne dla dorosłych? - twardy - 07-08-2016 12:41

Ile razy sie bedziesz pytal 'czy te zjazdy sa co 2tyg'? Na serio nie rozumiesz, ze to jest tylko i wylacznie przechowalnia dla patusow, ktorzy chca zaswiadczenie? Powiedzieli ci przez telefon, ze zjazdy sa co 2tyg... nawet jakby byly co tydzien, jak bedziesz tam chodzil co 2tyg to beda cie po rekach calowac.


RE: liceum zoczne dla dorosłych? - Ascoran - 07-08-2016 13:48

Proponuje zamknąć temat


RE: liceum zoczne dla dorosłych? - Zbieracz - 07-08-2016 13:49

Mistrzu, a byles i wiesz dokladnie? po prostu pytam sie, bo co tydzien tam nie pojde, bo nie wyrobie sie, mam inne zajęcia, dlatego tylko i wylacznie co 2 tyg moge tam byc i pytam, czy faktycznie jest co 2 tyg, a mowisz, ze 18 latkowie tam chodza? btw i mowisz ze jak bede chodzil 1-2 razy w miesiacu to juz bedzie mega dobrze tak? ofc chodzi mi o tego "zaka"


RE: liceum zoczne dla dorosłych? - Ascoran - 07-08-2016 13:55

(07-08-2016 13:49)Zbieracz napisał(a):  Mistrzu, a byles i wiesz dokladnie? po prostu pytam sie, bo co tydzien tam nie pojde, bo nie wyrobie sie, mam inne zajęcia, dlatego tylko i wylacznie co 2 tyg moge tam byc i pytam, czy faktycznie jest co 2 tyg, a mowisz, ze 18 latkowie tam chodza? btw i mowisz ze jak bede chodzil 1-2 razy w miesiacu to juz bedzie mega dobrze tak? ofc chodzi mi o tego "zaka"
facepalm facepalm facepalm facepalm facepalm facepalm facepalm facepalm facepalm facepalm

Napisze Ci dokładną instrukcje co należy zrobić aby mieć pewność:
1. Dzwonisz do nich
2. Zadajesz pytanie
3. Prosisz o przełączenie do innej osoby
4. Zadajesz innej osobie te samo pytanie
5. Powtarzasz punkty 3 i 4 puki nie powiedzą że już ze wszystkimi osobami rozmawiałeś (jak już to zrobisz przejdź do punktu 6.)
6. Idziesz pod szkołę i zaczepiasz każdego wychodzącego lub wchodzącego studenta / wykładowce / pracownika
7. Zadajesz pytanie czy aby na pewno zjazdy są co 2 tygodnie
8. Podsumowujesz wszystkie odpowiedzi - jeśli większość ludzi odpowiedziało tak samo to TAK JEST!

WTEDY BĘDZIESZ MIEĆ PEWNOŚĆ!

facepalm facepalm facepalm facepalm facepalm facepalm facepalm facepalm facepalm facepalm facepalm facepalm