Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[ZA DARMO] Skrypt Filmy i Seriale Online + BAZA - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [ZA DARMO] Skrypt Filmy i Seriale Online + BAZA (/Temat-ZA-DARMO-Skrypt-Filmy-i-Seriale-Online-BAZA-136628)

Strony: 1 2 3 4


RE: [ZA DARMO] Skrypt Filmy i Seriale Online + BAZA - PETERILLUSION - 06-08-2016 21:21

Masz podobny skrypt z filmami? Bo tytuł tematu jest filmy i seriale a skrypt ma tylko seriale..


RE: [ZA DARMO] Skrypt Filmy i Seriale Online + BAZA - f1957976 - 07-08-2016 11:59

(06-08-2016 21:21)PETERILLUSION napisał(a):  Masz podobny skrypt z filmami? Bo tytuł tematu jest filmy i seriale a skrypt ma tylko seriale..

Za 2-3tygodnie ok 1000seriali i 7000 filmów. Chciałem dodać od razu ale jeszcze to wszystko dopieszczę. Planowo dojadę do 2k seriali i 20k filmów.

(06-08-2016 20:13)Sahya napisał(a):  Jeszcze ten jakże zwyczajny nick

A co za różnica jaki NICK gdybym dodał jako Kowalski zmieniło by to cokolwiek

(06-08-2016 20:08)Prizmo* napisał(a):  Nie dziw sie,tym bardziej że ten sam temat dałeś na kilku stronach,i też na nowym koncie. Po weekendzie sprawdzę pliki,czy nic tam nie ma.

Spoko. Czekam na wyniki (tylko nie zapomnij się ustosunkować) zapewniam cie ze nic nie znajdziesz i wszystko jest w porządku. Jestem fer.

Dodałem na kilku stronach ponieważ chce aby mogło trafić do szerokiej publiczności. Czy coś w tym złego.

(06-08-2016 20:12)Ascoran napisał(a):  
(06-08-2016 13:10)vPLN.dll napisał(a):  Haczyk?
Pewnie backdoor albo ukryte linki.

Prędzej wszystkie hasła i loginy są wysyłane mu na maila Smile

Nie gdybajcie, nie straszcie, nie sugerujcie jak nie macie zielonego pojęcia. Najpierw sprawdź, upewnij się i wtedy ocen. Od plotek jest inny serwis.


RE: [ZA DARMO] Skrypt Filmy i Seriale Online + BAZA - Bravo - 07-08-2016 12:03

Potwierdzam Smile Używam skryptu i jak na razie działa cudowanie <3


RE: [ZA DARMO] Skrypt Filmy i Seriale Online + BAZA - lanyo - 10-08-2016 17:13

Jak tam ktoś sprawdzał czy wszystko działa? może ktoś się wypowiedzieć na ten temat Smile


RE: [ZA DARMO] Skrypt Filmy i Seriale Online + BAZA - f1957976 - 16-08-2016 23:24

Jest już nowsza wersja do pobrania: WpMoviesMOD v.0.9 + 7030 filmów i 838 seriali online w bazie


Demo / Specyfikacja / Więcej szczegółów na:

Kod:
http://wpmod.blogspot.com/

Powodzenia.


RE: [ZA DARMO] Skrypt Filmy i Seriale Online + BAZA - mlody16918 - 02-09-2016 00:15

Ktoś używa?


RE: [ZA DARMO] Skrypt Filmy i Seriale Online + BAZA - trybulski - 16-09-2016 14:52

Jest jeden minus. Prędzej czy później ban za duplicate content. Ale raczej prędzej.


RE: [ZA DARMO] Skrypt Filmy i Seriale Online + BAZA - f1957976 - 20-09-2016 20:25

(16-09-2016 14:52)trybulski napisał(a):  Jest jeden minus. Prędzej czy później ban za duplicate content. Ale raczej prędzej.

Ciekawe spostrzeżenie. Wydaje mi się ze jeżeli ktoś będzie dodawać swoje pozycje to raczej nic się niestanie. lecz jeżeli osoba zainstaluje i tak pozostawi z czasem faktycznie może być ban og google... ale są sposoby zmienić taxonomie, klucze wp, jak ktoś pomyśli to ogarnie, do tytułów posta dodać znak slowo etc. milion sposobów...


RE: [ZA DARMO] Skrypt Filmy i Seriale Online + BAZA - Rollem - 02-05-2017 17:08

Imo jedynym potencjalnym zyskiem dla dodającego jest to, że prowadzi stronę konkurencyjną dla tematu i ma własny, lepszy czy inny, skrypt, i chce żeby w polskim internecie były tysiące stron o serialach na tym szablonie w celu uderzenia w konkurencję.
Co do wstawki - dziękuję, choć osobiście jeszcze nie skorzystam Smile Bardzo dobra idea dzielenia się swoją pracą za darmo


RE: [ZA DARMO] Skrypt Filmy i Seriale Online + BAZA - dragon20010 - 09-05-2017 10:45

Witam,

Mam mały problem. Po wrzuceniu plików i bazy na serwer wszystko działa jak należy po za jednym, mianowicie w menu po lewej klikając na "Seriale Online" przekierowuje mnie na pustą stronę i nie wiem dlaczego. Przekierowanie ustawione jest na moja-domena.pl/tvshows/, a mimo tego nie wyświetla strony z serialami. Nie wiem, czy to wina złego przekierowania, czy też może przy wgrywaniu bazy czegoś nie pominęło. Dodam, że po wgraniu bazy mam łącznie 12 tabel. Jeśli ktoś z Was miał podobny problem lub wie jak go rozwiązać prosiłbym o pomoc. Z góry dziękuję i pozdrawiam.