Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zostane poleconym za naukę i porady - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Zostane poleconym za naukę i porady (/Temat-Zostane-poleconym-za-nauke-i-porady-136582)



Zostane poleconym za naukę i porady - Pajmon - 04-08-2016 11:34

Jestem Michał i mam 24 lata. Pochodzę z woj. Śląskiego.
Mam już konto na tym forum od dłuższego czasu jednak nie korzystałem z niego. Chciałbym zacząć zarabiać na PPA lub CPA na początek do 500zł na miesiąc, chyba że da się więcej. Zostanę poleconym kogoś, kto ma bardzo wysokie wypłaty z PPA lub CPA i ogólnie zyski. Szukam kogoś kto mi wyjaśni od postaw, co gdzie i jak promować, na co zwracać szczególną uwagę w promowaniu itp. Jestem bardzo sumienną osobą i pracowitą, mam chęci i zaangażowanie, bo sam chcę zarobić ten swój pierwszy grosz.
Liczę na bardzo poważne oferty, od konkretnych ludzi co mają w tym doświadczenie. Proszę o nie pisanie w temacie typu "Sam sobie poszukaj" albo "Od czego jest google".
Pozdrawiam Serdecznie


RE: Zostane poleconym za naukę i porady - count765 - 04-08-2016 12:07

Dam Ci tylko radę - zależy, na jakim ruchu zamierzasz pracować. PPA/CPA nadaje się bardziej pod ruch zagraniczny, pod Polskę lepiej się zainteresować sub czy premium sms. Smile


RE: Zostane poleconym za naukę i porady - Noozer - 04-08-2016 12:49

Pisz na pw, postaram się coś podpowiedzieć Smile


RE: Zostane poleconym za naukę i porady - Pajmon - 09-08-2016 12:16

Pisałem ci na priv z 2 razy i jest 0 odzewu.....


RE: Zostane poleconym za naukę i porady - surfer0700 - 09-08-2016 13:41

Taaa.. tylko 500 zł miesięcznie na początek? Ale farcik. Big Grin
Przeczytaj to co napisałeś i teraz postaw się na miejscu tego kogoś kto miałby Ci pomóc.. czemu miałby to zrobić? Bo zostaniesz jego poleconym? Pieniądze z tego żadne, a już na pewno nie rekompensują czasu poświęconego na tłumaczenie od podstaw, bo widać nie miałeś nawet tyle zapału by samemu do tego usiąść, popróbować i ogarnąć podstawy. Nie wspominając już o tym że 90% 'poleconych' to tylko marnuje czas, a później albo rezygnuje z zarabiania albo się przepina bo cebulactwo im nie pozwala żeby ktoś mógł na nich zarobić.
Jest odpowiedni temat od takich anonsów:
http://zarabiam.com/Temat-Szukasz-mentora-Zajrzyj-59806
możesz tam spróbować. Ten leci do kosza.






.

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.