Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
promowanie filmów, zdobywanie wyświetleń w openload - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Uploading (/Forum-Uploading-282)
+--- Dział: Dyskusja o Uploadzie (/Forum-Dyskusja-o-Uploadzie-286)
+--- Wątek: promowanie filmów, zdobywanie wyświetleń w openload (/Temat-promowanie-filmow-zdobywanie-wyswietlen-w-openload-136556)



promowanie filmów, zdobywanie wyświetleń w openload - Luki930 - 03-08-2016 15:49

Witam. Śledzę od jakiegoś czasu wątki na tym forum i niestety nie znalazłem nic ciekawego. Generalnie mam problem związany z pozyskiwaniem wyświetleń w serwisie openload. Do tej pory zamieściłem tam filmy, które teoretycznie powinny być "chodliwe" (m.in takie, które nie zostały jeszcze zamieszczone na innych serwisach z filmami online) Zrobiłem sobie małą rozpiskę tych stron z filmami i testowo na każdy z nich dodałem po 2 filmy z Mojego folderu openload. Do dziś nie zdobyłem nawet 1 zewnętrznego wyświetlenia (zliczyło 3, ale to były raczej Moje wejścia). Dodatkowo na żadnej stronie z filmami online nie pojawiła się moja wstawka i nawet nie wiem czy w ogóle ktoś ją zauważył.

Moje pytanie: Co robię źle? czy są jakieś inne metody na promowanie filmu, niż zamieszczanie go w serwisach z filmami online? (pomijam zakładanie własnego serwisu, bo to mija się z celem). Macie jakieś skuteczne porady dla początkującego? sam osobiście korzystałem do tej pory tylko z openload, ale jak macie jakieś inne rozwiązania to chętnie bym poczytał na ten temat, albo i też zarejestrował się z linku referencyjnego. Czekam na Wasze opinie.


RE: promowanie filmów, zdobywanie wyświetleń w openload - Vadys - 04-08-2016 23:46

Do koryta nikt Cie nie dopusci. Przy serwisach z filmami online wszystko jest juz ustawione i maja swoich uploaderow, a nikt Ci nie da wrzucac swoich linkow zeby stracic zarobek.


RE: promowanie filmów, zdobywanie wyświetleń w openload - Damkofr - 05-08-2016 01:42

Tez chciałem się w to bawić i kolega wyżej ma sporo racji.

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka


RE: promowanie filmów, zdobywanie wyświetleń w openload - tim26 - 05-08-2016 13:03

Szczerze po prostu nie umiecie tyle w temacie, nie zarabiam majatku ale bardzo latwo zdobyc troche $ jezeli ma sie czas ja dodaje ponad 50 filmow dziennie a nie na próbę, z tych 50 połowa może nie mieć wyświetleń wiec to bezsensu albo dodajesz albo myślisz ile możesz zarobić i odwalasz hauture