Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
InPost polecony z Allegro. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: InPost polecony z Allegro. (/Temat-InPost-polecony-z-Allegro-136555)



InPost polecony z Allegro. - PaulRcootiC - 03-08-2016 15:30

Siemka, te polecone z InPostu dla paczek z Allegro to jakieś jaja Xpokerface Zamówiłem mikrofon, paczką poleconą z InPostu, szybko wysłane (tj.1.08) dziś status, że niedługo otrzymam paczkę, sprawdzam email za pare godzin, a tam że odebrane, nikt nie odbierał z domowników ani ja. Dzwonię na infolinię, Pani z obsługi tak bardzo trzeszczy, dzwoniłem o 14:20, powiedziała że w ciągu 30 minut, osoba dostarczająca paczkę się ze mną skontaktuję i powie gdzie znajduje się paczka i kto ją odebrał, dwie godziny mineły a tu nic 4 Ktoś też miał takie dziwne sytuacje z nimi ?4 4 4


RE: InPost polecony z Allegro. - bolo9797 - 03-08-2016 15:51

Paczke dostaniesz ^^ Tez tak mialem ze kilka godzin wczesniej mialem juz status 'odebrane'.


RE: InPost polecony z Allegro. - mikuss - 03-08-2016 15:53

czasami kurier chce wcześniej skończyć pracę więc tak robi Big Grin
A paczkę dostarcza w następnym dniu


RE: InPost polecony z Allegro. - PaulRcootiC - 03-08-2016 15:57

Dobra, kumplowi z bloku zostawił, już odebrana Cool


InPost polecony z Allegro. - nitram - 03-08-2016 16:35

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.