Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
ZdamyTo.com - Darmowy kurs na prawo jazdy kategoria B (Teoria) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: ZdamyTo.com - Darmowy kurs na prawo jazdy kategoria B (Teoria) (/Temat-ZdamyTo-com-Darmowy-kurs-na-prawo-jazdy-kategoria-B-Teoria-136551)



ZdamyTo.com - Darmowy kurs na prawo jazdy kategoria B (Teoria) - Olszi - 03-08-2016 13:14

Nie jest to co prawda poradnik o zarabianiu w internecie ale może nie zostanie usunięty. Jednak jako, że sporą część osób na forum stanowią tutaj osoby młode więc myślę, że niektórym może się przydać a oszczędzone kilkanaście złotych przeznaczą na twarde narkotyki albo przynajmniej marihuanen dożylnie Big Grin

Jako, że w dniu dzisiejszym zdałem teorię z konta już nie będę korzystał. Normalnie jest ono płatne.

Link:
http://www.zdamyto.com/testy-na-prawo-jazdy-kat-b


mail: [email protected]
hasło: 7E6FCE

Konto jest wykupione do 9 września.


RE: ZdamyTo.com - Darmowy kurs na prawo jazdy kategoria B (Teoria) - Lerum - 03-08-2016 13:45

Korzystałem z podobnej strony przy nauce do egzaminu, a z tego co widzę pytania te same, także wszystkim zdającym bardzo polecam.
A ewentualnego moderatora który chciałby usunąć temat prosiłbym, żeby zamiast tego przeniósł go do innego działu Big Grin


RE: ZdamyTo.com - Darmowy kurs na prawo jazdy kategoria B (Teoria) - Hubcio9 - 03-08-2016 13:48

Gratuluje zdania Big Grin
Za którym razem?


RE: ZdamyTo.com - Darmowy kurs na prawo jazdy kategoria B (Teoria) - Olszi - 03-08-2016 13:54

Dzięki Smile Za drugim. W poprzednim tygodniu brakło mi 1 pkt.


RE: ZdamyTo.com - Darmowy kurs na prawo jazdy kategoria B (Teoria) - damianox1122 - 04-08-2016 00:06

Nie mogę się zalogować. Już jakiś deb.. hasło zmienił?
Co prawda mam już prawo jazdy, ale chciałem sobie test rozwiązać Cool


RE: ZdamyTo.com - Darmowy kurs na prawo jazdy kategoria B (Teoria) - Olszi - 04-08-2016 09:50

Dostałem email:
,,Informujemy, że niniejsze konto w ZdamyTo.pl zostało zablokowane na 24h.Przypominamy, że przekazywanie hasła osobom trzecim jest niezgodne z regulaminem ZdamyTo.pl.''

Wielkie dzięki dla osoby, która to zgłosiła. Jesteś zajebisty Undecided


RE: ZdamyTo.com - Darmowy kurs na prawo jazdy kategoria B (Teoria) - count765 - 04-08-2016 10:15

Może nikt nie zgłosił, tylko odnotowali dużo wejść z różnych IP i sami doszli do tego wniosku Smile


ZdamyTo.com - Darmowy kurs na prawo jazdy kategoria B (Teoria) - Hybrid1990 - 06-10-2018 08:51

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.