Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik pracy by Laserek - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Dziennik pracy by Laserek (/Temat-Dziennik-pracy-by-Laserek-136549)



Dziennik pracy by Laserek - Laserek - 03-08-2016 13:13

Witam xd

Postanowiłem że zaczne zarabiać w internecie i postanowiłem że zaczne od MXRevShare, narazie tylko klikam w reklamy ale na tygodniu zamierzam kupić paczke za 50$ więc mam nadzieje że za jakiś czas coś z tego wyjdzie, ogólny cel jest taki żeby zarobić jakieś 300$, wypłacić połowe i zainwestować w opcje binarne Smile
Posty będę dodawał w godzinach wieczornych. Jeżeli macie jakieś rady dla nowicjusza to chętnie poczytam. Pozdrawiam Smile


Cel na najbliższe dni:

Zarobić pierwsze 10$



RE: Dziennik pracy by Laserek - mikuss - 03-08-2016 13:15

Kolejny cykl tasiemca ale to już było.
Nudne te dzienniki, w 90% o tym samym


RE: Dziennik pracy by Laserek - Laserek - 03-08-2016 13:17

Taki start, ogólnie myślałem jeszcze o tym żeby pójsc w stronę allegro ale muszę to dobrze przemyśleć Smile


RE: Dziennik pracy by Laserek - mikuss - 03-08-2016 13:20

Już się nie chce wchodzić w dzienniki bo każdy o mx, a coś innego to wielka rzadkość
Także ja za kolejny tasiemiec dziękuję, nie czytam


RE: Dziennik pracy by Laserek - Crausher - 03-08-2016 16:49

Powodzenia Big Grin


RE: Dziennik pracy by Laserek - NixonZzz - 03-08-2016 17:19

Powodzenia i tak Jerk2


RE: Dziennik pracy by Laserek - Captain - 03-08-2016 20:26

(03-08-2016 13:15)mikuss napisał(a):  Kolejny cykl tasiemca ale to już było.
Nudne te dzienniki, w 90% o tym samym

Fakt. Po za tym samo klikanie reklam w MX to chyba za mało aby prowadzić dziennik. Bo o czym tu pisać?


RE: Dziennik pracy by Laserek - Lanserek - 03-08-2016 20:29

Fajny nick sobie wybrałeś kolego xDDDDDDDDDD POWODZENIA!


RE: Dziennik pracy by Laserek - adik7276 - 04-08-2016 03:47

Wprowadz coś do tego dziennika bo sam MXR to jest NIC . Nie dość że Hyip to jeszcze klikasz tylko reklamy, a nie kupujesz paczek (jedna paczka to żaden postęp)

dodaj z 2-3 programy i będzie co obserwować Smile Póki co same klikanie to nie ma co tu śledzić, dziennie wpadnie 50 centów albo mniej zależy czy będzie chciało Ci się wyklikać, a znając życie za pare dni pojawi się post że byłeś strasznie zapracowany i wszystko sie zatrzymało. DZIAŁAJ .... na 50 centach dziennie sie nie dorobisz. Jeżeli tak chcesz zarabiać to nie marnuj swojego czasu.

Pozdrawiam i życzę od groma nowych pomysłów !


RE: Dziennik pracy by Laserek - Laserek - 06-08-2016 17:24

Wziąłem sobie do serca to co pisaliście i postanowiłem że założę fanpage, na MXR teraz będę klikał tylko jak będę miał czas i myśle że zainwestuje w to dopiero jak wrócę z wakacji nowy wpis dodam dopiero jak uda mi się zdobyć 5k like na fanpage tak że mam nadzieje że za nie długo sie do waś odezwę :3


_______________________________________________

Cele:
-5tyś. like na fanpage

PS. Jeżeli ktoś ma swój fanpage i wie już co i jak to prosił bym o pw, nie chce żadnej reklamy chce po prostu odpowiedzi na kilka pytań Smile