Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jaki autoposter do FB? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: Facebook (/Forum-Facebook-452)
+--- Wątek: Jaki autoposter do FB? (/Temat-Jaki-autoposter-do-FB-136537)

Strony: 1 2


Jaki autoposter do FB? - ar4 - 03-08-2016 09:43

Witam,
chcę zacząć zarabiać na FB. Wyczytałem, że każde konto musi być na innym IP. Ok, to da się zrobić, tylko jaki autoposter ma taką funkcję, czyli przypisania adresu IP do konta? Oczywiście program niech obsługuje nieograniczoną ilość kont jaki grup.
Mogę kupić od razu coś droższe, ale żeby było dobre. Jakieś pomysły?


RE: Jaki autoposter do FB? - smagalaz - 03-08-2016 09:58

http://ntweb.org/products/facebookposterandscheduler

Jest tu taka opcja, żeby pod każde konto podpinać inne proxy.

Co do tego, że każde konto musi być na innym IP... ja z powodzeniem używam mobilnego internetu ze zmiennym IP. Co się z tym wiąże - każde logowanie, każda rejestracja jest z innego IP. Wszystkie moje konta padają zgodnie z oczekiwaniami - konta po spamie muszę zweryfikować telefonicznie + dostaję jakieś restrykcje, a konta matki z grupami nie padają w ogóle Smile Tak że nie jest źle.


RE: Jaki autoposter do FB? - ar4 - 03-08-2016 10:48

(03-08-2016 09:58)smagalaz napisał(a):  http://ntweb.org/products/facebookposterandscheduler

Jest tu taka opcja, żeby pod każde konto podpinać inne proxy.

Co do tego, że każde konto musi być na innym IP... ja z powodzeniem używam mobilnego internetu ze zmiennym IP. Co się z tym wiąże - każde logowanie, każda rejestracja jest z innego IP. Wszystkie moje konta padają zgodnie z oczekiwaniami - konta po spamie muszę zweryfikować telefonicznie + dostaję jakieś restrykcje, a konta matki z grupami nie padają w ogóle Smile Tak że nie jest źle.

A pod co spamujesz? Jakie masz zabezpieczenia przed padaniem? np. ile grup na koncie. Jak często spamujesz? Do ilu grup jednocześnie? Nawalasz od razu wszystko czy post, czekasz i post?


RE: Jaki autoposter do FB? - smagalaz - 03-08-2016 11:23

Jednorazowo spam na 50 grup Smile


RE: Jaki autoposter do FB? - inux - 04-08-2016 19:15

Jeżeli kilkadziesiąt kont masz to może być na 1 ip i raczej nie ma problemu. Gorzej jak chcesz obsługiwać setki kont. Wtedy jest blokada na dowód. Więc w małych ilościach nie trzeba zmieniać ip.


RE: Jaki autoposter do FB? - ar4 - 05-08-2016 07:24

(03-08-2016 11:23)smagalaz napisał(a):  Jednorazowo spam na 50 grup Smile

Zmieniasz IP? Jakieś proxy, czy internet mobilny?


RE: Jaki autoposter do FB? - mahuzz - 05-08-2016 07:26

Smagalaz, tylko jak będzie to konto niestazowe(jest takie słowo? Big Grin) to po 50 postach ale dużym ruchu konto i tak dostanie weryfikację. Na początku jak nie dowód to captcha czy tel, ale potem będzie juz tylko gorzej Wink


RE: Jaki autoposter do FB? - ceomat - 16-08-2016 22:25

Zmieniacie ip holą, czy jak?


RE: Jaki autoposter do FB? - RafalEnde - 24-08-2016 11:30

Kupuj konta stażowe(polecam użytkownika jergele).Konta są zakładane z innych ip i trzymają się bardzo długo nawet przy ostrym spamie Wink


RE: Jaki autoposter do FB? - Szaman1644 - 25-08-2016 09:09

Tak naprawdę każde konto zachowuje się inaczej. Mam kilka kont i prowadzę ja tak jakby były moimi prawdziwymi. W ogóle nie padają. Miałem kiedyś konto kilkuletnie, w ogóle nie spamowane, prowadziłem na nim FP i niestety padło mi konto i chcieli dowodu, więc niestety tego nie da się przewidzieć Sad