Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Kupić w USA, sprzedać w Polsce - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: Inwestowanie - Dyskusje (/Forum-Inwestowanie-Dyskusje-315)
+--- Wątek: Kupić w USA, sprzedać w Polsce (/Temat-Kupic-w-USA-sprzedac-w-Polsce-136532)

Strony: 1 2


Kupić w USA, sprzedać w Polsce - saczers1910 - 03-08-2016 08:38

Witam,

przebywam obecnie w pracy w USA (Alaska). Z racji iż kwota którą zarobię nie będzie taka jaką oczekiwałem, więc zastanawiam się w co zaintwestować. Ktoś coś poleci? Co warto kupić w USA, a sprzedać w lepszej cenie w Polsce? W grę wchodzi kupno online (w USA) lub w Seattle, gdzie będę przebywał 2/3 dni. Z góry dzięki za informacje

PS - jeśli zły dział proszę o przeniesienie


RE: Kupić w USA, sprzedać w Polsce - mahuzz - 03-08-2016 08:58

Informacja: Myślę ze nikt Ci takich informacji nie udzieli, bo jeśli by cos było opłacalne i sławne to każdy by to robił. Myślę, ze mimo tego ze forum jest od pomocy i dyskusji, musisz szukać takich informacji gdzie indziej. No offense, piateczka Wink


RE: Kupić w USA, sprzedać w Polsce - SurpriseYT - 03-08-2016 09:27

Kiedys sciagalem z USA sprzet do tenisa. Byla przebitka set procent nawet po odliczeniu kosztu paczek.


RE: Kupić w USA, sprzedać w Polsce - saczers1910 - 03-08-2016 09:42

(03-08-2016 09:27)SurpriseYT napisał(a):  Kiedys sciagalem z USA sprzet do tenisa. Byla przebitka set procent nawet po odliczeniu kosztu paczek.

Ja nie chcę ściągać nic w paczkach. Chcę coś kupić i przewieź w walizce, tylko nie wiem co warto i czy coś się opłaca (ciuchy, perfumy, elektronika itp)


RE: Kupić w USA, sprzedać w Polsce - smagalaz - 03-08-2016 09:43

Może jakieś ubrania? Przejrzyj fora typu Swaggerhypeclub / Hype5. Marka Supreme cieszy się dużą popularnością.


RE: Kupić w USA, sprzedać w Polsce - tomek019 - 03-08-2016 20:07

Podejrzewam ze jakby cos takiego sie oplacalo to nikt sie tym nie podzieli Smile
Ale popatrz na Ceny np gier na xboxa/playstation, telefony, gadzety, ewentualnie markowe ubrania.
Porównaj tamtejsze ceny z cenami na allegro czy cenao


RE: Kupić w USA, sprzedać w Polsce - Dzipsiok87 - 04-08-2016 12:15

Mój kolega ściąga gry z UK więc może i ze stanów się to opłaca.


RE: Kupić w USA, sprzedać w Polsce - fixu - 04-08-2016 19:46

Popatrz za spodniami etc firmy Wrangler, Lee , Levis, ponoć tam idzie kupić po kilka dolców a w polsce ceny 250+.


RE: Kupić w USA, sprzedać w Polsce - Captain - 04-08-2016 19:52

Może jakieś przedmioty które w USA da się kupić, a w Polsce nie ma ich w ogóle. Wtedy to może się opłacić.


RE: Kupić w USA, sprzedać w Polsce - inux - 04-08-2016 19:58

Ciuchy, skarpetki, bokserki, paski - TH, Polo.
Golarki, laptopy, telefony