Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Rada - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Rada (/Temat-Rada-136525)



Rada - kordyl - 02-08-2016 23:44

Witam, jako student z cienkim portfelem szukam sposobu, który da mi zarobek na przetrwanie kolejnego roku Big Grin Liczę bardziej na coś długotrwałego, tak by dorobić do stypendium. Na tym forum jestem od dawna, bawiłem się w ppd, ppa, ankiety, lecz od roku nie działam, ze wzgledu na przeprowadzke i walke o przetrwanie pierwszego roku. Wertuje forum od dobrych 2 tygodni, szukam, czytam, nawet probuje, z leadmore wpadły 3 leady z czatu ero, ale 18zł przez 2 tyg nawet studenta nie zadowoli Big Grin Była też bukmacherka, ale przy stawkach 20zł, ciezko cos uzbierac. Nie mówie byscie dali nisze itd. ale jakiś serwis, sposob w miare legalny i raczej nie typu spam gdzie sie da. Może mnie olśni. Z góry dzięki.


RE: Rada - mahuzz - 03-08-2016 07:52

Ogladales moj poradnik? Wink


RE: Rada - adik7276 - 03-08-2016 08:21

Jeżeli jesteś cierpliwy i nie potrzebujesz kasy na już, na teraz to mam dla Ciebie sposób.
Musisz się liczyć z tym że to co zarobisz dzisiaj wypłacisz za około 2 miesiące.

Tutaj cierpliwość owocuje bo ja mam dniówki po 40 zł minimum do 200 zł (mój rekord). Dzisiaj czy jutro wypłacam pieniądze które zarobiłem 2 miesiące temu, a za 2 miesiące wypłace pieniądze które zarobiłem przedwczoraj czy wczoraj. Systematyczne działanie przez pare miesięcy da Ci wypłaty co 2 tygodnie lub co miesiąc.

Zapraszam do mojego dziennika pracy.


RE: Rada - Dzipsiok87 - 03-08-2016 20:41

Na moim blogu możesz coś poszperać. Ogólnie z niczego zbudować coś nie jest tak łatwo także na pewno czas i cierpliwość Ci się przyda. Pozdrawiam i życzę sukcesów


RE: Rada - xbino - 08-08-2016 12:49

Możesz określić w czym jestes dobry, ile masz czasu, itd?


RE: Rada - Raafxhusky - 08-08-2016 12:55

Poleciłbym ci Bukmacherke jeśli chcesz mieć pasywny zysk dzień w dzień a masz mały budżet Stawianie typów over 0.5 kursy są malutkie ale z 3 skleisz 1.30 stawiajac 100 zł masz 30 zł dziennie. Po analizie meczy masz 98 % żę trafisz.


RE: Rada - Madara Uchiha - 08-08-2016 16:40

jeśli chce się bawić w bukmacherkę to polecam najpierw z kartką i długopisem zacząć grać i zobaczyć czy wogóle się do tego nadajemy, zamiast niepotrzebnie tracić pieniadze na start. To ja może polecę niestandardowo i polecę ci zarabianie z programem partnerskim na dailymotion, mniejsze zarobki niż na yt bo mniej widzów, ale za to mniejsze ryzyko zbanowania filmiku, mniejsza konkurencja, większa szansa że twój film będzie widzany wysoko w google, można tym bez problemu spamować na fb, możesz równiesz do filmiku podpiąć jakieś pobieranie, skracanie, nawet pobieranie premium jak masz dobrą niszę, jakieś donejty na paypala, wszystko zależy od twojego pomysłu i zaangażowania, jeśli potraktujesz to jako pracę to na pewno będziesz trzepał hajsy, najpierw wymyśl sobie content w którym się sprawdzisz i działaj, powodzenia


RE: Rada - Fastlead.pl - 24-08-2016 10:33

Jedną z lepszych opcji są strony lub blogi. Obecnie jest wiele poradników i samouczków jak skutecznie wypromować własną witrynę bez wielkiego wkładu finansowego w to.

Sposób promocji w social media jest również nadal skuteczny. Owszem, taki facebook bardziej przykłada się do blokowania spamerów, ale można też innymi sposobami zacząć zarabiać. Dodatkowo codziennie odkrywane są nowe sposoby obchodzenia bloków, a także stosowania skracaczy w mediach społecznościowych.

Oczywiście zachęcam do skorzystania z naszej platformy. Naszym partnerom dajemy liczne programy do pobierania, stream online, a nawet ostatnio bardzo modny i zupełnie nieopatrzony program do PokemonGO.

Oferujemy subskrypcję za 6,50 zł z odnowieniami raz w tygodniu oraz subskrypcję za 4 zł z odnowieniami co pięć dni. Stanowi ona ewenement w branży - jako jedyni oferujemy subskrypcję z odnowieniami, które mogą być naliczane każdego dnia, a nie w określone dni tygodnia!

Ostatnio wprowadziliśmy również do naszej oferty lead za zapisanie. Dzięki czemu już na wstępie otrzymasz 6 zł za leada, a ustawiając drugą subskrypcję dodatkowo zarobisz na odnowieniach.

Zarejestruj się już teraz i zacznij zarabiać razem z nami:Fastlead.pl