Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jaki program partnerski ? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Jaki program partnerski ? (/Temat-Jaki-program-partnerski-136479)



Jaki program partnerski ? - tyglew12 - 01-08-2016 22:21

Witam ! Jestem początkującym i chciałbym się zapytać , jaki ktoś poleciłby mi program partnerski z Sub SMS'ami ? . Chciałbym dodać że odpada Mylead ponieważ tam mi żadna subskrypcja nie chce wejść a na innym zebrałem 500 zł . Czy waszym zdaniem Mylead to oszustwo ?


RE: Jaki program partnerski ? - Na 5tyk - 01-08-2016 22:43

Wybierz.pomiędzy FireSub, Lead.Network, TreePay, MyLead.
W wszystkich tych serwisach uzytkownik musi zostac obciazony, abys zdobyl leada.


RE: Jaki program partnerski ? - Ziomek999 - 04-08-2016 15:46

Osobiście polecam Leadmore, akurat w tym przypadku użytkownik nawet jak nie ma kasy na koncie to ty dostajesz leada, stawki zaczynają się od 6zł Smile


RE: Jaki program partnerski ? - Fastlead.pl - 24-08-2016 14:36

Zachęcam do skorzystania z naszej platformy. Naszym partnerom dajemy liczne programy do pobierania, stream online, a nawet ostatnio bardzo modny i zupełnie nieopatrzony program do PokemonGO.

Oferujemy subskrypcję za 6,50 zł z odnowieniami raz w tygodniu oraz subskrypcję za 4 zł z odnowieniami co pięć dni. Stanowi ona ewenement w branży - jako jedyni oferujemy subskrypcję z odnowieniami, które mogą być naliczane każdego dnia, a nie w określone dni tygodnia!

Ostatnio wprowadziliśmy również do naszej oferty lead za zapisanie. Dzięki czemu już na wstępie otrzymasz 6 zł za leada, a ustawiając drugą subskrypcję dodatkowo zarobisz na odnowieniach.


RE: Jaki program partnerski ? - Wojo-MyLead - 24-08-2016 14:56

@[tyglew12]

Nasz program partnerski działa ponad dwa lata. Zaufało nam już tysiące użytkowników.
Nazywanie serwisu "oszustwem" delikatnie mówiąc, mija się z prawdą.
Mamy największy wybór programów SMS, dodatkowo ponad 400 programów partnerskich od realnych reklamodawców.

Jak miałeś problem z promocją, trzeba było napisać do mnie. Pomagam początkującym użytkownikom. To że nic nie wpada nie jest winą serwisu, tylko nieudolnej promocji programów.


RE: Jaki program partnerski ? - tyglew12 - 24-08-2016 15:10

(24-08-2016 14:56)MyLead-Support napisał(a):  @[tyglew12]

Nasz program partnerski działa ponad dwa lata. Zaufało nam już tysiące użytkowników.
Nazywanie serwisu "oszustwem" delikatnie mówiąc, mija się z prawdą.
Mamy największy wybór programów SMS, dodatkowo ponad 400 programów partnerskich od realnych reklamodawców.

Jak miałeś problem z promocją, trzeba było napisać do mnie. Pomagam początkującym użytkownikom. To że nic nie wpada nie jest winą serwisu, tylko nieudolnej promocji programów.

Chciałbym przeprosić wasz serwis Big Grin ponieważ po 3 tygodniach nawet wpadł lead .


Jaki program partnerski ? - Hybrid1990 - 14-06-2021 12:48

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.