Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik pierwszy - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Dziennik pierwszy (/Temat-Dziennik-pierwszy-136458)



Dziennik pierwszy - amidalez - 01-08-2016 13:37

Od pewnego czasu zabierałam się za pisanie dziennika zarabiania, ale w sumie jakoś tak mi zeszło - ale właśnie stwierdziłam, że zaczyna się nowy miesiąc i że to jest dobry moment, żeby zacząć.
W Internecie „pykam” sobie w Programach Partnerskich już od kilku lat. Nawet zarabiam – na ZUS i waciki Jerk . Od jakiegoś czasu działam również w programach typu Revshare – i postanowiłam, że to będzie prawdziwy – już nie „wacikowy” biznes.
Będę się tu dzielić swoimi przemyśleniami i tym co robię. I mam prośbę – jeśli zobaczycie, że któryś dzień z kolei nie robię nic – kopnijcie mnie, po przyjacielsku w tyłek. Big Grin
Moje cele:
- cel do końca 2016 roku: zarabiać dziennie 50 dolarów możliwych do wypłaty.
- cel 2017: wymaga dopracowania – kupić swoje miejsce na ziemi – nieduży dom z kawałkiem działki.
Programy w których działam:
MXRevshare – na dzień dzisiejszy mój główny program.
[Obrazek: mx.png]


FutureAdPro – można było wpłacać w BTC, więc tu leciały satoshi którym udało się uciec z HashOcean – niestety nie wszystkim się udało. Pracują 4 paczki.
Recyclix – wpłacone obowiązkowe 20 dolarów, reszta z mielenia śmieci i drobnych prowizji z poleconych.
Jestem też w TM (i już chyba odżałowałam inwestycję) i BeOnPush, którego nie ogarniam – bo w sumie nie przyłożyłam się do niego.


RE: Dziennik pierwszy - notentego - 01-08-2016 13:38

W jakich jeszcze programach partnerskich działałeś/działasz? Big Grin


RE: Dziennik pierwszy - amidalez - 03-08-2016 19:33

(01-08-2016 13:38)notentego napisał(a):  W jakich jeszcze programach partnerskich działałeś/działasz? Big Grin
Notentego - w programach dość niszowych takich jak programy firm oferujących księgowość internetową, księgarni internetowych, pp amazona, m2m, webepartners, systempartnerski... Kiedyś było ich więcej...

Dziennik:
- wczoraj sumiennie wyklikałam 100 reklam w MX, dziś jestem w trakcie...
- zrobiłam na blogu stronę / zakładkę z programami i linkami, nie mogę się tylko dogadać z wielkością bannerów: TU można zobaczyć

Naliczenia dzienne: MX: 16,85$/16,85$ i FutureAdPro: 2$

Fajny materiał obejrzałam - kolejny odcinek Niepełnosprytnych. Dobra analiza sytuacji w Traffic Monsoon i sporo rozkminy na temat mindsetu





RE: Dziennik pierwszy - notentego - 03-08-2016 19:38

(03-08-2016 19:33)amidalez napisał(a):  
(01-08-2016 13:38)notentego napisał(a):  W jakich jeszcze programach partnerskich działałeś/działasz? Big Grin
Notentego - w programach dość niszowych takich jak programy firm oferujących księgowość internetową, księgarni internetowych, pp amazona... Kiedyś było ich więcej...

Dziennik:
- wczoraj sumiennie wyklikałam 100 reklam w MX, dziś jestem w trakcie...
- zrobiłam na blogu stronę / zakładkę z programami i linkami, nie mogę się tylko dogadać z wielkością bannerów: TU można zobaczyć

Naliczenia dzienne: MX: 16,85$/16,85$ i FutureAdPro: 2$

Fajny materiał obejrzałam - kolejny odcinek Niepełnosprytnych. Dobra analiza sytuacji w Traffic Monsoon i sporo rozkminy na temat mindsetu



"zrobiłam" nie wiedziałem, że jesteś kobietą a zwróciłem się do Ciebie jako mężczyzny sorry Xpokerface Lol


RE: Dziennik pierwszy - amidalez - 03-08-2016 19:53

Cytat:"zrobiłam" nie wiedziałem, że jesteś kobietą a zwróciłem się do Ciebie jako mężczyzny sorry Xpokerface Lol
No problem beka
Babek w branży nie jest wiele, ale powoli nadciąga women power


RE: Dziennik pierwszy - Captain - 03-08-2016 20:23

Powodzenia Wink


Dziennik pierwszy - Hybrid1990 - 07-12-2019 18:35

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.