Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
SubSMS----> Koniec z etatem? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: SubSMS----> Koniec z etatem? (/Temat-SubSMS-Koniec-z-etatem-136444)



SubSMS----> Koniec z etatem? - sddr1000 - 31-07-2016 23:38

Witam Serdecznie. Postanowiłem założyć swój dziennik dla własnej motywacji. Moim głównym celem jest uwolnieniem się do końca roku od paskudnej pracy na etacie Tongue

Zarabianiem przez internet interesowałem się od najmłodszych lat. Przez jakiś czas dorabiałem sobie do pensji na programie partnerskim Showup całkiem fajnie jak dla pieniążki(600- 1000 zł). Jednak jak większość się orientuje na poleconych zarabiamy tylko przez pierwszy rok.

Pod koniec ubiegłego roku, zupełnie przez przypadek trafiłem na serwis Firesub. Wcześniej próbowałem swoich sił w SubSms jednak bez większych sukcesów.

Obecnie cały czas, szukam nowych rozwiązań, staram się rozwijać w dziedzinie.
Jak na razie nie zarabiam na FB chodź nie ukrywam, że mam kilka pomysłów i w przyszłości będę chciał spróbować je zrealizować, chodź nie mam zbyt dużego doświadczenia w po za spamowaniem w grupach, które nie dawały zadowalających efektów. W każdym bądź razie postaram się w najbliższym czasie nauczyć jak najwięcej Smile

Jak na razie zarabiam na blogu, własnych stronach promowanych po za FB.
Efekty? Dniówki na poziomie 40 - 160 zł. Chodź zaznaczę, że nie pracuję codziennie. Nie zawsze mam czas, czy chęci. Na co dzień ciężka praca w akordzie, której na prawdę mam już dość !

Nie stawiam sobie celów co do zarobków tygodniowych czy miesięcznych. Chciałbym być szczęśliwym człowiekiem, niezależnym finansowo od pracy na etacie Smile



Dzisiejsza dniówka Smile

[Obrazek: Screenshot_2016_07_31_23_58_57.png]


RE: SubSMS----> Koniec z etatem? - xOceanFirex - 01-08-2016 13:06

Nie rozumiem ludzi który już coś zarabiają i dalej nie mają motywacji do rozwijania się.
Rozumiem ludzi którzy zaczynają od 0 i nie widzą pieniążków.

Wytrwałości i zaangażowania zatem życzę.


RE: SubSMS----> Koniec z etatem? - notentego - 01-08-2016 13:30

Nie zarabiasz na spamie - obserwuję dziennik Huh


RE: SubSMS----> Koniec z etatem? - mahuzz - 01-08-2016 13:39

Powodzenia, ambitnie!


RE: SubSMS----> Koniec z etatem? - stalowyzolnierz - 01-08-2016 13:49

Powodzenia


RE: SubSMS----> Koniec z etatem? - Noozer - 01-08-2016 15:17

Powodzenia Smile


RE: SubSMS----> Koniec z etatem? - Majka - 01-08-2016 17:21

@[KerPwn] Twój przyjaciel wrócił i postanowił oddać Ci pieniądze! Przecież teraz zarabia Smile

http://zarabiam.com/Temat-Oszust-eisxd-121075?highlight=eisxd

eisxd lub @[sddr1000] co powiesz na ten temat? Tylko nie mów, że to nie Ty Tongue


RE: SubSMS----> Koniec z etatem? - mikuss - 01-08-2016 17:35

@[KerPwn] Kolega chyba wrócił by pieniążki oddać a teraz bardzo dobrze zarabia jak widać Smile


SubSMS----> Koniec z etatem? - Majka - 02-08-2016 19:06

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.