Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Buduję swoją markę od zera - stawiam na bloga i serwisy społecznościowe - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Buduję swoją markę od zera - stawiam na bloga i serwisy społecznościowe (/Temat-Buduje-swoja-marke-od-zera-stawiam-na-bloga-i-serwisy-spolecznosciowe-136441)



Buduję swoją markę od zera - stawiam na bloga i serwisy społecznościowe - Eryk123 - 31-07-2016 22:17

Cześć wszystkim Smile
I ja postanowiłem prowadzić dziennik swoich celów, planów i zarobków. Przyda mi się dodatkowa motywacja w drodze do celu i z pewnością pomoże usystematyzować swoje działania i wiedzę.

Kim jestem?
Nazywam się Eryk Grzeszkowiak. Mam 42 lata, a więc należę do dinozaurów, ale lepiej późno zacząć niż wcale. Na co dzień prowadzę własną firmę w realu, ale zawsze rajcował mnie internet i możliwości jakie daje.

Przez ostatnie lata dużo się szkoliłem. Czytałem książki, kupowałem kursy i szkolenia, odwiedzałem fora tematyczne i blogi. Podpatrywałem też jak sobie radzą najlepsi w branży.

Przez jakiś czas działałem w różnych programach partnerskich, w których zarobiłem kilkanaście tysięcy, ale rozłożyło się, to na jakieś 3 lata, a więc rewelacji nie ma. Postanowiłem bardziej się przyłożyć i zamiast działać z doskoku potraktuję swoje działanie jak każdy inny biznes.

Co zamierzam?
1.Zamierzam prowadzić bloga lifestylowego, który będzie moim głównym centrum dowodzenia.

2.Zamierzam też udzielać się i budować społeczność w takich serwisach jak FB, Instagram, Youtube, Twitter, Snapchat i kilu innych. Wszystkie zamierzam ''połączyć'' ze sobą na wzajem i z blogiem.

3.Zamierzam budować listę adresową

Co zrobiłem do tej pory?

Postawiłem bloga pod swoim imieniem i nazwiskiem. Będą tam treści na różne tematy związane z tym czym na co dzień się interesuję, ale na razie skupię się na tematach, w których mam najwięcej do powiedzenia (pieniądze i biznes ) i z czasem sukcesywnie będę dodawał i rozwijał inne działy.

Blog wymaga jeszcze dopracowania zarówno pod względem seo jak i wyglądu, ale powoli będę nad nim pracować.

Postawiłem FanPage. Mam na razie niecałe 200 fanów.

Przede mną jeszcze sporo pracy i na bieżąco będę opisywał swoje postępy a w niedalekiej przyszłości ( mam nadzieję Big Grin ) również pierwsze sukcesy.

Na czym zamierzam zarabiać?

Mam kilka pomysłów i nie wiem jeszcze na które się zdecyduję.

1. Współpraca z firmami - reklama, art. sponsorowane, testy produktów, linki, itp
2. programy partnerskie
3. sprzedaż własnych produktów informacyjnych
4. Adseanse

Jaki jest mój cel?
W ciągu od 3 do 5 lat utrzymywać się z internetu na poziomie jaki mnie interesuje.


RE: Buduję swoją markę od zera - stawiam na bloga i serwisy społecznościowe - Obamakiller - 31-07-2016 22:25

Nooo nie codzienne dziennik będę zaglądał Smile pozdrawiam


RE: Buduję swoją markę od zera - stawiam na bloga i serwisy społecznościowe - Noozer - 31-07-2016 22:31

Powodzenia, ciekawe plany Smile


RE: Buduję swoją markę od zera - stawiam na bloga i serwisy społecznościowe - mahuzz - 31-07-2016 22:32

Fajny będzie dziennik, jeśli nie odpuscisz jak kilka osób tutaj Wink 42 to jeszcze nie taki straszny wiek Big Grin no dobra, chciałem Cie pocieszyć Big Grin powodzenia!


RE: Buduję swoją markę od zera - stawiam na bloga i serwisy społecznościowe - Eryk123 - 31-07-2016 22:41

Też mam nadzieję, że nie odpuszczę. Najwięcej pracy będzie nad pisaniem świeżych artykułów, i robieniu filmików, tak że muszę sobie dobry plan ułożyć i się go sukcesywnie trzymać, ale dam radę Huh