Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Rozwiązane]Tasker szybkośćj - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Pytania dotyczące Lockerz.com (/Forum-Pytania-dotyczace-Lockerz-com-4)
+----- Wątek: [Rozwiązane]Tasker szybkośćj (/Temat-Rozwiazane-Tasker-szybkoscj-13644)



[Rozwiązane]Tasker szybkośćj - delvines - 16-09-2010 22:17

Witajcie,
Mam obawy co do mojego nagrania na taskerze w jakim mniEj wiecej czasie wypełnia u was formularz zamówienia? U mnie to 3.9-4.2 sek


RE: Tasker szybkośćj - rafti - 17-09-2010 07:42

okolo pol sekundy Smile wez ta ostatnia opcje po fast... mi na fast tak dziwnie muli ze chyba recznie bym szybciej wypisal Smile nie wiem czemu ale nie wnikam bo nastepna opcja znakomicie sobie radzi Smile


RE: Tasker szybkośćj - NaoS - 17-09-2010 08:30

Ja kiedy ustawiam "as fast as possible", to zbyt szybko i mi źle kraj wypełnia.

Ustawiłem więc na opcję "fast", ale w opcjach zaznaczyłem że "fast" oznacza 15x szybciej niż normalnie.


RE: Tasker szybkośćj - delvines - 17-09-2010 14:08

tak ale ja mam Jitbit Macro Recorder i kurde nawet jak nagrywam i wpisuje na maxa szybko to i tak odtworzenie na najszybszym trybie zajmuje 4 s; /
jakies rady?


RE: Tasker szybkośćj - NaoS - 17-09-2010 17:04

Tak, odinstaluj Jitbit Macro Recorder i zainstaluj Tasker xD


RE: Tasker szybkośćj - sl0910 - 17-09-2010 17:13

Nie każdemu działa Tasker Tongue


RE: Tasker szybkośćj - Sonny - 17-09-2010 17:43

Bo nie każdy ma XP Big Grin


RE: Tasker szybkośćj - schnappi222 - 17-09-2010 18:32

a tak w ogole to jaki jest adres na serva do Teamspeaku na ten restock


RE: Tasker szybkośćj - delvines - 17-09-2010 19:14

db zrobilem wirtualna maszyne i mam xp z taskerem normalnym i chodzi o niebo lepiej : D wzialem opcje as fast i wypelnia ~pod sekundy


[Rozwiązane]Tasker szybkośćj - Marello - 19-03-2011 11:30

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany lub też rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.