Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Kawałek mojego poradnika rozdział 2 czyli "Błędne Myślenie" - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Kawałek mojego poradnika rozdział 2 czyli "Błędne Myślenie" (/Temat-Kawalek-mojego-poradnika-rozdzial-2-czyli-Bledne-Myslenie-136438)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: Kawałek mojego poradnika rozdział 2 czyli "Błędne Myślenie" - Vasaki - 31-07-2016 20:58

@[count765] jak gdyby czysty przykład Smile
Ale fakt, warto nadmienic tego typu działania i napiętnować je juz na starcie Smile


RE: Kawałek mojego poradnika rozdział 2 czyli "Błędne Myślenie" - count765 - 31-07-2016 21:11

(31-07-2016 20:58)vasaki napisał(a):  @[count765] jak gdyby czysty przykład Smile
Ale fakt, warto nadmienic tego typu działania i napiętnować je juz na starcie Smile

Zdaję sobie sprawę, że to przykład, jasne Wink Po prostu ludzie mają tendencje kopiowania "przykładów" żywcem, tylko dlatego to napisałem Big Grin


RE: Kawałek mojego poradnika rozdział 2 czyli "Błędne Myślenie" - DT82 - 31-07-2016 22:20

Jesteś najbardziej pomocnym userem na tym forum Lol Szkoda tylko że udostępniasz to aż tak publicznie. Mógłbyś to sprzedawać za grosze, albo wstawić chociaż do strefy wtajemniczonych aby troszkę ograniczyć dostęp. A tak pewnie będzie wysyp kopii Twoich tekstów które podałeś na FB typu ORLEN, gry-online.pl czy ORANGE facepalm Ale i tak oczywiście dziękuję mistrzu Huh


RE: Kawałek mojego poradnika rozdział 2 czyli "Błędne Myślenie" - iPlusOfficial - 01-08-2016 00:40

Sposób znałem, ale nigdzie nie mogłem się dowiedzieć jak utworzyć takiego posta. Łap plusa, napewno skorzystam.

@[DT82] Cicho bądź, niech tu wstawia! Big Grin I tak niewiele osób tak będzie chciało zarabiac, bo z doświadczenia wiem, że to dla niektórych za dużo pracy jak na zarabianie przez internet. Wink


RE: Kawałek mojego poradnika rozdział 2 czyli "Błędne Myślenie" - Vasaki - 01-08-2016 04:52

(31-07-2016 22:20)DT82 napisał(a):  Jesteś najbardziej pomocnym userem na tym forum Lol Szkoda tylko że udostępniasz to aż tak publicznie. Mógłbyś to sprzedawać za grosze, albo wstawić chociaż do strefy wtajemniczonych aby troszkę ograniczyć dostęp. A tak pewnie będzie wysyp kopii Twoich tekstów które podałeś na FB typu ORLEN, gry-online.pl czy ORANGE facepalm Ale i tak oczywiście dziękuję mistrzu Huh

wtedy bedziemy mieli kilka postow na forum odnosnie wezwan na Policje ^^
strefa?
prosze cie xD
malo to rzeczy ktore tam wrzucalem bylo sprzedawanych?

Edit#
[Obrazek: WYwUcY4.png]

No jak gdyby nic nowego Smile
Domyslam sie ze osoby przegladaly ten temat wiec skieruje cos do was Smile
To jest wlasnie to czego ten poradnik ma was wyzbyć...
Wygodnictwo Smile
Lenistwo Smile
Dlatego właśnie nigdy nie bedziecie zarabiac tyle ile mogli byście zarabiac Smile
Dostaniecie ochłapy zamiast dużej konwersji Smile

A dla reszty, uciekajcie z Polskiego rynku i biada wam jezeli ograniczacie sie do subskrypcji sms Smile

Ten i wiele innych sposobow warto użyć do budowania czegoś większego Big Grin
1. Włącz myślenie - wygodnie i łatwo nie znaczy dobrze i efektywnie
2. Zarabianie to sztuka którą trzeba rozwijać a nie zatrzymywać się na etapie śmierdzącego trolla z jaskini jak osoba o której mowa na zdjęciu z rozmowy Smile

Pozdrawiam
Wyczekujcie dzisiaj może jeszcze jednego rozdziału Smile


RE: Kawałek mojego poradnika rozdział 2 czyli "Błędne Myślenie" - supercola - 01-08-2016 09:48

Szacuneczek za tak obszerne wiadomości :3 Sam kombinuje i kombinuje.. Zarobków trwałych niestety nie mam i dużych jak Killer też nie :> :> Ale byle swoje i iść do celu ! :3


RE: Kawałek mojego poradnika rozdział 2 czyli "Błędne Myślenie" - milosz998 - 01-08-2016 10:00

Trzeba przyznać że kawał dobrej roboty Smile


RE: Kawałek mojego poradnika rozdział 2 czyli "Błędne Myślenie" - supercola - 01-08-2016 10:00

Czemu to tak u mnie wygląda tak w ogóle ? ^^ Na koncie swoim głównym mam normalnie, ale tam kupowałem reklamy Wink
[Obrazek: asdfghjk.png]


RE: Kawałek mojego poradnika rozdział 2 czyli "Błędne Myślenie" - mlody16918 - 01-08-2016 10:09

(01-08-2016 10:00)supercola napisał(a):  Czemu to tak u mnie wygląda tak w ogóle ? ^^ Na koncie swoim głównym mam normalnie, ale tam kupowałem reklamy Wink
[Obrazek: asdfghjk.png]

Pewnie dlatego, że nawet reputka nie dałeś za poradnik a chcesz korzystać.
[Obrazek: 5f5414b16cbf40748d8b11a77d1754ae.png]


RE: Kawałek mojego poradnika rozdział 2 czyli "Błędne Myślenie" - Lanserek - 01-08-2016 10:10

Kliknij w lewym dolnym rogu na ,, zamknij'' i potem na górze również z w lewym rogu pojawi sie przycisk, który musisz kliknąć by wyglądało to jak w poradniku. Mam nadzieje, że dobrze wytłumaczyłem, bo sam z 10 min nad tym siedzialem xD