Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Tokeny facebook - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Tokeny facebook (/Temat-Tokeny-facebook-136423)

Strony: 1 2


Tokeny facebook - jamroczik - 31-07-2016 13:04

Jaki jest waszym zdaniem dobry wynik zebranych tokenów na jednej appce?
Chciałem tez zapytać czy jest zainteresowanie zakupem kont facebook wraz z appką z zebranymi tokenami? Ile jest warty taki jeden zebrany token?


RE: Tokeny facebook - mahuzz - 31-07-2016 13:59

Jeden? Nic Big Grin
Teraz ogólnie ceny apek poszły w dół, dodatkowo większość osób się wypisuje, do tego chodzi czas ważności tokenów.. Kiedyś tak, teraz nie za bardzo opłacalny biznes - dużo lepiej wyjdziesz z dobrą niszą na spamie apką. Wink


RE: Tokeny facebook - jamroczik - 31-07-2016 15:33

Jeden nic czyli jakby było ich 5000 to też nic, coś mi się nie chce wierzyć w to. Nisza na spamie apką, ale o jakiej apce mówisz? Jakiejś gdzie nie trzeba zbierać tokenów?


RE: Tokeny facebook - radek0389 - 31-07-2016 15:40

Chodziło mu pewnie, ze lepiej ci się oplaci zebrać tokeny i puścić spam z odpowiednia nisza niż sprzedać apke z tokenami.


RE: Tokeny facebook - jamroczik - 31-07-2016 17:26

A no to na pewno, byłem ciekaw po prostu o wartośc takiego konta w zależności od liczby tokenów. Tokeny sa obecnie ważne chyba zawsze 2 miesiące, zbieramy je w bezpieczny sposób przez miesiac, nie ma bana, to takie konto wydaje się że ma swoją wartość bo jest już gotowe do spamu (którego ja akurat niekoniecznie mogę chciec robić).


RE: Tokeny facebook - Ascoran - 31-07-2016 17:42

Kiedyś było to 0,01zl za token - teraz pewnie jakieś 3-4 miejsce po przecinku.
Tak jak powyżej - sprzedawanie jest nieopłacalne, spamowanie zresztą też bo szybko apki padają - w ogóle fb stał się nieopłacalny


RE: Tokeny facebook - krutek90 - 31-07-2016 18:05

@[Ascoran]
Niestety nie mogę się z Tobą zgodzić, jeżeli wiesz jak promować, fb jest jak najbardziej opłacalny Smile


RE: Tokeny facebook - prololex - 01-08-2016 20:46

Jak ktoś wie jak nie dostać bana na apke to zarobii. 1 miesiąc temu padły mi na raz 4 apki, które trzymały się kilka miesíęcy i to były moje ostatnie zabawy z apkami na fb. Kiedyś trzeba było myśleć skąd wziąść tokeny, dziś trzeba myśleć jak nie stracić tokemów, bo fb kasuje apki :/


RE: Tokeny facebook - DzejkobPL - 01-08-2016 21:00

(31-07-2016 17:42)Ascoran napisał(a):  Kiedyś było to 0,01zl za token - teraz pewnie jakieś 3-4 miejsce po przecinku.
Tak jak powyżej - sprzedawanie jest nieopłacalne, spamowanie zresztą też bo szybko apki padają - w ogóle fb stał się nieopłacalny


Jakby ktoś chciał sprzedać tokeny (po podobnym przeliczniku), to chętnie wezmę. Big Grin


RE: Tokeny facebook - Klin - 02-08-2016 02:17

(01-08-2016 21:00)DzejkobPL napisał(a):  
(31-07-2016 17:42)Ascoran napisał(a):  Kiedyś było to 0,01zl za token - teraz pewnie jakieś 3-4 miejsce po przecinku.
Tak jak powyżej - sprzedawanie jest nieopłacalne, spamowanie zresztą też bo szybko apki padają - w ogóle fb stał się nieopłacalny


Jakby ktoś chciał sprzedać tokeny (po podobnym przeliczniku), to chętnie wezmę. Big Grin

Także zainteresowany. Sprzedajesz? Pisz na PW