Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
błąd na lockerz? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Ogólnie o Lockerz (/Forum-Ogolnie-o-Lockerz-20)
+----- Wątek: błąd na lockerz? (/Temat-blad-na-lockerz-13640)



błąd na lockerz? - Synkretysta - 16-09-2010 20:41

mam możliwość oglądać jeszcze raz oglądnięte filmy...coś było ogłaszane? A jak u Was?


RE: błąd na lockerz? - xPietrek - 16-09-2010 20:48

Nie, to nie błąd. Każdy film można oglądnąć 3x, i punkty są naliczanie za niego potrójnie.
http://static.lockerz.com/img/3x3_Triple_PTZ.jpg

Taki Bonus ze strony Lockerz, oglądajcie jak najszybciej, bo jest limitowany czas tego Wink


RE: błąd na lockerz? - Synkretysta - 16-09-2010 20:54

ha...jak się używa play extended to nie widać baneru. Faktycznie 3x3


RE: błąd na lockerz? - Dominator - 16-09-2010 21:20

ja z jednego filmu wyciągam ok. 110ptz


RE: błąd na lockerz? - Burned - 16-09-2010 21:28

Dokładnie 108, warto kupic tapetkę właśnie teraz jeśli ktoś się zastanawia Big Grin


RE: błąd na lockerz? - Dominator - 16-09-2010 21:50

bardzo xd ja juz mam ponad 18k


RE: błąd na lockerz? - Synkretysta - 17-09-2010 18:54

ja dobijam do 30k

a z innej beczki - zauważyliście zmianę na dailes? Lockerz się skapnęło, że wykonuje badania marketingowe dla innych firm, udostępniając dane - i aktualnie nie ma podglądu do ilości oddanych głosów oraz rozkładu. Dodatkowo było tam łatwo zauważyć, ile użytkowników jest aktywnych. Na wakacjach dochodziło do 300k, aktualnie ostatnie pokazane notowania to 180k. Znaczny spadek Smile czyli mniejsza konkurencja.